Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NM-3w je očitno zadremal za tipkovnico

NM-3w je očitno zadremal za tipkovnico

Kdo koga utruja – tole je daleč čez 7 +/- 2 besedi …[/quote]
očitno ne, ker pri 9 nisi crknil ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kdo koga utruja – tole je daleč čez 7 +/- 2 besedi …[/quote]
očitno ne, ker pri 9 nisi crknil ☺[/quote]

Ooo, nisem vedela, da sem zvezda idiotskega nabijanja ???
Mah, samo da sem zvezda …
Pošiljam vam en lep u3nek,

Margot-

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


očitno ne, ker pri 9 nisi crknil ☺[/quote]

Ooo, nisem vedela, da sem zvezda idiotskega nabijanja ???
Mah, samo da sem zvezda …
Pošiljam vam en lep u3nek,

Margot-[/quote]Kakorkoli samo, da si prišla in zasijala v vsej svoji….u3kosti…… :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nikoli ne boste dojeli NM-ja, ker se ne potrudite. Vedno vas počaka v zasedi buden, čeprav mislite da spi za “strojnico”.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close