NM-3w je očitno zadremal za tipkovnico
očitno ne, ker pri 9 nisi crknil ☺[/quote]
Ooo, nisem vedela, da sem zvezda idiotskega nabijanja ???
Mah, samo da sem zvezda …
Pošiljam vam en lep u3nek,
Margot-[/quote]Kakorkoli samo, da si prišla in zasijala v vsej svoji….u3kosti…… :))
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Forum je zaprt za komentiranje.