nl
Mislim, da mora prvo zaželeti moški, sploh tisti prvi, ki pride k hiši z voščilom. Ženska menda prinese nesrečo, če prva vošči.
Jaz sem sicer nekoliko prikrito “žicala” On_-a, da bi prvi voščil, pa nekako ni bil za to. Tako pa nam je prva voščila ženska. Pa bomo imeli nesrečo celo leto. In vsega je kriv… 🙂
Kaj ti nisem v oni temi razložil, da če ni kruha povej jasno in glasno, da ga ni, ne pa z nekimi prikritim žicanjem nagovarjaš odkrito moško dušo….. 😀
No, sedaj pa imaš…. :))))
Ej lahko bi pa midva začela štet leto od danes dalje in bi ti jaz iskreno voščil od srca ob polnoči?…..
Daj pohiti do tam je še slabih 5ur 😉
Močno dvomim, da bi mi to prineslo srečo za celo leto vnaprej… :-)[/quote]Ja poglej ni vse odvisno le od mene…. nekaj se boš morala tudi sama potrudit, potem rezultat nikakor ne more izostat….. :)))))
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8346814,8347448#msg-8347448
prvo moški letos!
Če prva vošči ženska… ji lahko krona pade dol… zato pozor…. ;)))[/quote]
Moškemu se pa lahko podre ego!![/quote]
Paco vse lepo ti želim in veliko gobic v letošnjem letu. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.