Njo za …drink
Ponovno jaz. 🙂 Prosim vse ženske “sitnobe”, ki tako rade po nepotrebnem vtikajo svoj vnos prav v vsako temo, da se tokrat vzdržijo. Torej, rad bi spoznal kako dekle ali damo za občasno druženje ob kozarčku ali dveh. 🙂 Sem iz Mb, v najboljših letih. Kontakt: golobm1@yahoo.com
dopolni kot ženitveni oglas:
– grd kot smrtni greh
– neurejen in len
– brez sredstev za preživljanje
– brez premoženja
….
– išče sebi povsem nasprotno žensko
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.