Nizozemska banka priporoča da imate del gotovine doma.
Obupujem, 22.05.2025 ob 10:06
Kje pa naj najdem, še danes ne vem kaj v lonec dat, da vsaj otroke nafutram?
Obupana, normale službe ni. Zavrnitve izgleda za mlajše, ali pa nobenega odgovora…
Če ne bi imela otrok…bi že zdavnaj odšla…ne zmorem več!!!
Kaj je zate “normalna” služba? Ne poznam tvoje zgodbe, a vsi smo kdaj na dnu, važno da ne obupamo. Sicer je meni ob vsem (trenutnem) obilju lahko govorit. Če je stanje tako hudo kot praviš, naj te ne bo sram, pojdi na karitas ali RK, da prideš čez “tahudo”. Imam občutek, da si brez partnerja? Ko sem bila mlada, sem bila en čas (kljub izobrazbi) čistilka in v proizvodnji. Bolje “išta nego ništa”! Če si doma, pojdi na CSD, če ti mogoče omogočijo kako prekvalifikacijo. Trgovke skoz iščejo. Ne vem no… se mi zdi, da si kot tisti, ki jim v s.p.-ju ne gre in ne gre, pa še kar rinejo in rinejo, dokler ni dolg do države (od prispevkov) tolikšen, da pride do rubeža. Ne čakaj tako dolgo, ukrepaj.
Forum je zaprt za komentiranje.