Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nisem še imela fanta

Nisem še imela fanta

X6 privlačnost na prvi pogled pomeni sovraštvo na drugi pogled. Oziroma ko strast usahne, ostane pogorišče. Pomembna je tudi vizualna privlačnost, ampak če partnerja ne veže še kaj drugega, traja vse skupaj le za kratek čas. Ljudje, ki so skupaj vse življenje, so predvsem prijatelji in zaupniki, strast je že pomembna, ampak z leti jo zamenja spoštovanje, zaupanje, zvestoba, pripadnost. Kdor pa je z nekom samo na bazi telesne privlačnosti in jemlje osebo kot objekt, jo bo zapustil, takoj ko se začnejo kazat razpoke na fasadi- gube, sivi lasje, dodatni kilogrami…

ne bom trdil za vse, ampak vska veza se začne z privlačnostjo in večinom se gre za spolno privlačnost, naj se javi kdo ki je šel v vezo z nekom ki ga ni spolno privlačil?..kaj pa prinese nato življenje je pa druga pesem, seveda se nato razvije vse to kar ti opisjueš (ali pa tudi ne) ampak, ljudje smo seksualna bitja, vizualna bitja in tu se vse začne…kako pa se konča je druga pesem….35 letnica brez seksualnih izkušenj ( verjetno se samozadovoljuje , lahko tudi da je imela razmerja z ženskami) , se pa mora sploh vprašati ali jomoški sploh privlačjo, ker drugače je ali aseksualna ali pa ima neko močno blokado ki jo mora prerasti…

Saj tudi tista ki je bila redno ovohavana pogosto rabi psihiatra in ne gre vse gladko, tako da…. Zato, ker bi si želel bit z njo kot osebo in ne z njo kot seksualnim objektom…. 😉

Kje si pa našel “cerkveno izročilo”?[/quote]
ti se kar slepi, ampak je dejstvo, vsakdo z katerim smo v vezi je tudi sekusalni objekt, predmet poželjenja, ni to enoznačnosti, …in hinavljenja kot ga ti predstavljaš[/quote]Hinavljenje?…. :/

Če ti je nekdo kot prvo seksualni objekt, potem je veeeeelika težava, če še ni seksal do x let, če ti je nekdo drag/ljub kot oseba potem ta reč s kolikimi je oz sploh ni, niti ni tako pomembna.
A sam podatek koliko spol.par. je kdo imel potem sploh kaj pove o človeku kot osebi?

Ma ja kdo se bo ukvarjal z 35letno nikoliposeksano babo, če je pa vse polno takih že ulaufanih ogretih mašin, kjer samo še pohodiš gas do daske.….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

kdo se bo z njo ukvarjal ni moja stvar, jaz samo pravim zase, mi je popolnoma vseeno ali je nedolžna ali pa ne, bistvo je v tem ali me privlači sekusalno, intelektualno in osebnostno…to je temelj..vse ostalo je rešljivo…in pa sevedaali jaz njo privlačim…..hinavljenje pa v tem smislu da ti postavljaš v prvi plan osebnost…zastonj ti je čudovita osebnost če se ti ob tej osebi ne dvigne …razumeš?


Saj verjetno je ne greš spoznavat v detaile, če se ti na začetku vsaj malo ne “dvigne”? Ali pač?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To pravzaprav sploh veliko pove, sicer ti ne bi imel take nezadržne težnje po prevzgoji takih, ki pišejo, kako prakticirajo poligamnost, ali ne paččččččč?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

odvisno od situacije, verjetno si že prakticiral enonočne avanture? ki so lahko prav inspirativne in zabavne

Mene samo dejstvo, da je oseba “nedolžna” ali pa pretirano “kriva” nikoli ne bi odvrnilo od tega, da ne bi te osebe želela bolje spoznati, če bi me sicer privlačila.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

To pravzaprav sploh veliko pove, sicer ti ne bi imel take nezadržne težnje po prevzgoji takih, ki pišejo, kako prakticirajo poligamnost, ali ne paččččččč?[/quote]Tale moj stavek se je držal še enega pred njim in si ga iztrgala iz konteksta in se sedaj drugače bere 🙂

Ja pove nekaj/veliko.
Sedaj lahko na tem “zgradiš klavnico” in nekoga zakolješ kot pras*a ali pa vzameš vse skupaj kot celoto, del širše slike in nekako razumeš človeka kot osebo.
Podobno lahko nekoga mrcvariš zaradi njegove…… izobrazbe nap. ccccccccc 🙂

Potem se človek vpraša kaj si lahko misli (o načinu razmišljanja) o “objektu opazovanja” in kaj o “opazovalcu” 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res je, lepo povedano, ampak v dotičnih ekstremih je od zadaj vedno neka zgodba, ki-če je ne razumeš, ali pa tudi če jo- večkrat do konca zastre siceršnjo začetno privlačnost..

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če ga je to od tebe odvrnilo ima on probleme sam s sabo. Seks je nekaj čisto naravnega in ne rabiš imeti doktorata, da zadevo obvladaš, ampak na drugi strani osebo, s katero se čustveno in fizično ujameš. Vsak se je že naučil seksat, tudi ti bi se. Saj ne gre za operacijo na srcu. On predvsem ne zna spoštovati človeka kot takega, torej posameznikovega značaja, zato naj ti ne bo čisto nič nerodno. Vseeno pa ti priporočam, da kar na suho ne razlagaš moškemu ali si nedolžna, ali ne.

Ko bosta prišla do tega, bo že videl. Pred tem pa malo “potipaj” za kakšnega tipa gre. Bodi diplomatska in prebrisana. :)) Moški, tipa Spider, ti pač ne bodo ustrezali, boš pa našla nekoga, ki ti bo oziroma ti njemu.

Res je, lepo povedano, ampak v dotičnih ekstremih je od zadaj vedno neka zgodba, ki-če je ne razumeš, ali pa tudi če jo- večkrat do konca zastre siceršnjo začetno privlačnost..[/quote]

Če pa niti ne poskušaš se mogoče odrečeš priložnosti, ki se na koncu lahko izkaže za edinstveno.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Moški111, tole me je pa res nasmejalo, upam da bo tudi avtorico.

Večina vas piše, da to ni nič slabega, da je nekdo skoraj 40 star še nedolžen. Zato me zanima kdo od vas je dejansko imel razmerje z osebo, ki je bila recimo stara nad 30 pa še nedolžna? Ali pa moram mogoče vprašat za nad 25?
Ker pišete na veliko, izkušenj s takimi osebami pa nimate. Osebe pri skoraj 40 pa nedolžne so ponavadi osebe s frustracijami, nizko sampodobo, ne preveč lepe ali kaj podobnega.

Res je, lepo povedano, ampak v dotičnih ekstremih je od zadaj vedno neka zgodba, ki-če je ne razumeš, ali pa tudi če jo- večkrat do konca zastre siceršnjo začetno privlačnost..[/quote]

Če pa niti ne poskušaš se mogoče odrečeš priložnosti, ki se na koncu lahko izkaže za edinstveno.[/quote]Saj nisem pisala o tem, da ni vredno probat. Je pa pač tako, da je od zadaj neka zgodba, ki ni čisto trivialna, ki je toliko specifična, da postaja že kronična, in je veliko lažje tistim, ki imajo to skupno, kot je napisal spider. Podobno v vseh zadnjih temah tega tipa… koliko bivših partnerjev & stuff..

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

No, tole pa moram komentirati – ne preveč lepe. Poznam veliko grdavš, ki bi jim moški moral povezniti krpo čez obraz, zato da bi z njimi seksal, z obupnim smradom iz ust, ki so zdavnaj izgubile nedolžnost. Tako da zunanja lepota nima veze z nedolžnostjo. Upam, da se še kdo strinja s to ugotovitvijo.

Videz je še kako pomemben, da ženska dobi moškega. Sploh za moške je pomembno, da je ženska vizuelano privlačna. Ženskam je videz verjetno manj pomemben, moškim pa kar zelo.
Če ženska vizuelno ni privlačna, je moški ne bo želel naprej spoznavat in ugotavljat, da ima le karakter.
Zdaj pa, če je ženska recimo 160cm visoka in ima 90 kg, bo večino moških ob pogledu nanjo minilo spoznavati njen karakter.

Če pa niti ne poskušaš se mogoče odrečeš priložnosti, ki se na koncu lahko izkaže za edinstveno.[/quote]Saj nisem pisala o tem, da ni vredno probat. Je pa pač tako, da je od zadaj neka zgodba, ki ni čisto trivialna, ki je toliko specifična, da postaja že kronična, in je veliko lažje tistim, ki imajo to skupno, kot je napisal spider. Podobno v vseh zadnjih temah tega tipa… koliko bivših partnerjev & stuff..[/quote]Kaj pa vem, če je to res. Mogoče celo drži tisto Spiderjevo samo ne smeta kaj preveč razkapat (ne eden, ne drug), enostavno furata pridobljene vzorce dalje in to je to.

Vsak svoj spisek v rokah kuhat, pospravljat, pomivat, zvečer še po..piiiiip in če je konec dneva vse odkljukano so “srečni” (lahko tudi brez narekovajev 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Saj ne rečem, da na nek način nimaš prav, da je videz pomemben. Pri drugem najprej opazimo ravno to. Ampak, tudi “debelinke” in tiste manj lepe najdejo moške, ki ravno tako niso lepotci. Razen, če so manj lepi moški toliko nesamokritični, da iščejo lepotico. Obstajajo različno lepi ljudje, pa tudi vsi nimamo enakega okusa, zato dejstvo, da nekdo ima preveč kilogramov še ne pomeni, da ne bo dobil partnerja/partnerico. Sicer pa, kje pa piše, da ženska ni imela ponudb? Mogoče jih je imela, pa jih ni sprejela. A ženska bi morala sprejeti kakršnokoli posteljno ponudbo, zato da je ne bi razglasili za “čudno”? A če tebi v trgovini ponujajo gnilo in potolčeno sadje to sprejmeš, ali pa greš raje v drugo trgovino? Možno je sicer tudi, da v drugi trgovini ne boš dobil kvalitetnega sadja, ampak to ne pomeni, da se boš vrnil v prejšnjo trgovino in se sprijaznil z gnilimi hruškami, mandarinami….:))

Najbolje kako preverit kako je z videzom je s portali. Greš na ona-on, narediš dva profila, skoraj enaka v vsebini, enkrat dodaš sliko privlačne ženske, drugič pa neprivlačne. Rezultat je tak, da se ena ne more otepat pošte, druga je pa sploh ne dobi ali pa jo dobi od kakih čudakov.
Drugo kar lahko testirate je to, da ne daste fotko, ampaka na dva enaka profila enkrat napišete, da je vitke postave, drugič pa da je okrogle postave. Za okroglo ne bo zanimanja, za vitko bo huda gužva.

Za avtorico – ali se ti tudi sicer zdi, da si neprivlačna oziroma ali so te drugi že pohvalili, da dobro izgledaš? Si imela že kakšne ponudbe za seks, pa si jih zavrnila? Si te ponudbe zavrnila, ker so bili ti moški vezani ali zato, ker te niso privlačili? Ali se ti zdi, da so ti ponavadi všeč tisti moški, ki jih ti ne zanimaš in obratno, ti si všeč tistim moškim, ki pa tebe ne zanimajo?

Jaz imam kolega, ki je praktično nedolžen, nikoli ni imel punce in je že v zrelih letih.
Meni je fajn oseba in tudi za pogledat absolutno ni slab. Ima svoje stanovanje, je preskrbljen, počne marsikaj zanimivega, športa. Ima smisel za humor. Ni višek inteligence, ampak ravno neumen in neuk pa tudi ni.
Ne vem, kje se mu je zataknilo. Vsekakor pa, če bi vprašali njega, nekaj je narobe s tem in v tem ne vidi popolnoma nič dobrega.
Lahko da je nov avto, ampak je razlog, zakaj ga ni mogoče prodat.


Po čem pa presodiš čudaka? Po videzu? Ni vsak, ki je tebi čuden, čuden tudi ostalim. Ali ti misliš, da si vsem enako všeč?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Po čem pa presodiš čudaka? Po videzu? Ni vsak, ki je tebi čuden, čuden tudi ostalim. Ali ti misliš, da si vsem enako všeč?[/quote]
To presodi po lastnih izkušnjah, ko z njim naveže stik ali pa ga spozna.


Po čem pa presodiš čudaka? Po videzu? Ni vsak, ki je tebi čuden, čuden tudi ostalim. Ali ti misliš, da si vsem enako všeč?[/quote]
To presodi po lastnih izkušnjah, ko z njim naveže stik ali pa ga spozna.[/quote]
Ja, saj, kako pa drugače. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close