Nisem še imela fanta
Jaz sicer poznam obratno situacijo.
en moj kolega ni imel punce do 37. Takrat je imel prvo punco, pri 40 pa se je poročil (z eno drugo).
Danes sta srečna. In jaz sem vesela zanju.
Grenkoba, ljudje imamo različne zgodbe za sabo in različne življenjske poti. To ne pomeni, da je s tabo karkoli narobe, samo tvoja življenjska pot je nekoliko drugačna od ostalih.
Ko boš spoznala pravega človeka, to ne bo problem. Potem se stvari nekako poklopijo. Je pa tako, kot je rekla Katenjka: poslušaj svoj notranji glas, povej ob pravem času. V končni fazi, to je del tebe, tvoje življenjske zgodbe in ni vsak vreden, da bi takoj izvedel zanjo, a ni res?
Meni se zdijo takšna ocenjevanja človeka bedarija. Merit vrednost nekoga, koliko je ulaufan v seksu, hahaha. Potem so simply the best prostitutke in fantje na klic.
Vrednote so čisto nekje drugje, nekateri od največjih ljudi v zgodovini so živeli celo v celibatu. In za nedolžno 35 letnico bi rekla, da ni nič zamudila, par babjekov, ki bi njen himen jemali kot rezervni del pri avtu, to ni nobena zguba za človeštvo, če ga še ima. Če bo spoznala zdaj enega pravega, iskrenega, srčnega, potem bo vse drugo izginilo, gledala se bosta kot človeški bitji in ne kot kos mesa in to je tisto pravo.
20 letna devica je “avtromobilcek” v zabaviscnem parku 🙂
Vrzes kovanec, se malce zaletavsa in zabavas in ze je konec …:)
35 letnica pa je dosti bolj zadrzana premisljena, izbiricna in zvesta. “Visji razred”.
Sedaj pa je vse odvisno koliko si star, koliko cekinov imas v zepu in kaksna so tvoja zivljenska pricakovanja in filozofija.
In seveda: red je vedno pas pripet 🙂
Ampak postavlja s eresno vprašanje, zakaj 35+ letnica še ni seksala? Ima čustvene travme iz mladosti? Si ne želi seksa? Prekomerno sramežljiva?
S tako žensko je verjetno kompatibilen samo moški, ki ima podobne težave tudi sam. Ampak tukaj nastopi problem, kako naj se taka človeka sploh spoznata, če sta pa oba zadržana in sramežljiva.
Neumnost! S tako žensko je kompatibilen nekdo, ki jo bo gledal kot osebe ne kot seksualni objekt brez izkušenj…. (Kakor pri vsaki drugi…..tudi pri tisti ki se je do 35leta prodajala na cesti, tudi ona je ženska-človek)
Ah Spider…. 🙁
Zakaj bi se naj moški, ki ima rad spolnost in uživa v njej, ter ni obremenjen s cerkvenim izročilom, ukvarjal z žensko, ki očitno ne mara spolnosti, oz. se je boji?
Pa kaj je seks nekaj slabega, ali kaj, da naj bi bilo to, da ena še ni seksala pri teh letih, pozitivna karakteristika?
Neumnost! S tako žensko je kompatibilen nekdo, ki jo bo gledal kot osebe ne kot seksualni objekt brez izkušenj…. (Kakor pri vsaki drugi…..tudi pri tisti ki se je do 35leta prodajala na cesti, tudi ona je ženska-človek)
Ah Spider…. :([/quote]Ah On_ spider je čisto prav napisal, seveda je tako kot ti misliš, ampak realno gre pri nekom, ki do 35 leta še nima nobene takšen izkušnje in si je želi (drugo je tisto, kar piše latissa, če živiš v prostovoljnem celibatu), za neko frustracijo in že skoraj nevrotičnost. O tem priča tudi vprašanje kot tako in razmišljanje, da fantu tega ne bi povedala.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] So ljudje in so ljudje. Enim zadostuje samo spol: zenska-akcija. Nekateri imajo vecje cilje in pricakovanja (miljon obdelanih tem). In cim bolj zahteven je nekdo tezje in kasnjeje dobi pravo osebo. Seveda pa lahko zamudi svoj trenutek.
V nekem trenutku se zaslisi tik-tak in nastopi panika. Bo treba znizati kriterije? V tem primeru zagrabi prvega cepca ki pride mimo ali pa se vedno upa in caka na cudez. Ona ni znizala kriterije in se vedno caka in upa.
Toda da je nekdo sam ker je grd ali zafustriran je priblizno taksno orozje kot je bila v srednjem veku razglasitev kaksne zenske ki ti pac ni dala, za carovnico pa so jo nato zazgali na grmadi 🙂
Mimogrede od marsikatere lepotice sem ze slisal kako se mosoki bojijo pristopi in je zato sama. Madonca kako zmesan je ta svet 🙂
Saj tudi tista ki je bila redno ovohavana pogosto rabi psihiatra in ne gre vse gladko, tako da…. Zato, ker bi si želel bit z njo kot osebo in ne z njo kot seksualnim objektom…. 😉
Kje si pa našel “cerkveno izročilo”?
Če bi jaz naletela na 35 letnega devičnika, se ne bi ukvarjala z njim. Pri takih letih ženske pričakujemo, da moški že kaj zna v spolnosti, da je že vešč seksa. Verjetno marsikateri moški podobno razmišlja za žensko.
Sploh pa poznam par oseb proti 40 in več let, ki še niso bile v razmerjih, vsaj ne v takih, da bi se opazilo. Vse so te osebe so čudaške, zafrusrirane, eni totalno zanemarjeni, skrajno debeli.
Saj tudi tista ki je bila redno ovohavana pogosto rabi psihiatra in ne gre vse gladko, tako da…. Zato, ker bi si želel bit z njo kot osebo in ne z njo kot seksualnim objektom…. 😉
Kje si pa našel “cerkveno izročilo”?[/quote]
ti se kar slepi, ampak je dejstvo, vsakdo z katerim smo v vezi je tudi sekusalni objekt, predmet poželjenja, ni to enoznačnosti, …in hinavljenja kot ga ti predstavljaš
Forum je zaprt za komentiranje.