Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nikoli ne moreš biti prebogata ali presuha

nikoli ne moreš biti prebogata ali presuha

Ali ženska res ne more biti prebogata ali presuha? Je to mit?

Prvič slišim t.i. mit:).

Mogoče kdo to reče v smislu, kako je težko postaviti meje, ki bi veljale za vse enako. Tudi vsake oči imajo svojega malarja, a ne.

Cosmopolitan mit?

Resničnost:

http://www.tosemjaz.net/clanki/609/detail.html

To je misel nekdanje windsorske vojvodinje, po imenu Wallis Simpson: “A woman cannot be too rich or too thin.” Poročena je bila 3x, med drugim je podpirala nacizem in podobne cvetke….sicer pa kontroverznih osebkov je po svetu ogromno, dokaz za to je mon :-)

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ha,ha, zmedena_samica, odličen post glede na to, da je spet odprta ena nepotrebna tema o suhosti.


Saj ni čudno, da je potem prišla do takšnega sklepa. Sklep nikoli zadovoljne ženske.
Ženska je seveda lahko presuha…Prebogata pa je takrat, če ji to škodi. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close