Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nika Prevc

Nika Prevc

Odgovor na objavo uporabnika
leana, 01.02.2025 ob 22:16

Grdi starši, grdi otroci. Nika je kopija mame, deluje mi lezbika.

Neumni in neuspešni starši, neumni in neuspešni otroci. Bo držalo za tvojo familijo, kajne?

Take komentarje, o izgledu Nike in njene mame, bi bilo pa treba prijaviti. Kako je to možno, da lahko vsak v virtualnem svetu napiše kar hoče. Podpiši se z imenom in priimkom, naštej svoje dosežke itd.

Od nje bo enkrat nastal fajn fant.

Ma prav cerkvene misi, meni vsi po vrsti antipaticni in sploh ne navijam za njih. Petra sem spoznala v zivo, vse mu je odvec, se vidi na km, da mu gredo ljudje na zivce.

Punca je mlada, ji je nerodno govoriti pred kamero. Se vo že navadila.

Franc Zagožen ko je postal predsednik SLS je tudi bil na začetku tak, kasneje pa bolj samozavesten.

Staršema Prevc vse pohvale, da sta vzgojila tako pridne, skromne in ponosne Slovence. Vsi izžarevajo to kar Slovenci smo. Lahko ste ponosni in ne ozirajte se na zlobne komentarje.

“Slovenci oprostijo vse razen uspeha” je nekoč rekel en bogat prejemnik državnih subvencij

Odgovor na objavo uporabnika
Sneg, 02.02.2025 ob 09:28

Staršema Prevc vse pohvale, da sta vzgojila tako pridne, skromne in ponosne Slovence. Vsi izžarevajo to kar Slovenci smo. Lahko ste ponosni in ne ozirajte se na zlobne komentarje.

Se ne strinjam v stavku, da izžarevajo to, kar Slovenci smo. Žal nismo taki. Ali pa vsaj že dolgo ne več.

Sicer pa Niki in vsej družini Prevc vse čestitke, ne le za športne dosežke.

 

Nika je odlična športnica. Bog daj čim dlje in čim boljše. Zveza bi jo pa lahko zaščitila pred novinarji. Dovolj bi bilo, če bi povedala stavek, zadovoljna sem s svojim skokom, več bo povedal moj predstavnik za stike z javnostjo. Zveza naj poskrbi, da bo nekdo analiziral in razlagal podrobnosti, če bi novinarji to želeli. Punco pa naj ne izpostavljajo stresu, ker je očitno, da ji je v tem delu neprijetno in frustrirajoče.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 01.02.2025 ob 21:03

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 01.02.2025 ob 20:25

Pa kaj je z vami kavč trenerji, selektorji…. a bi morala še izgledati kot neka starleta, da bi bilo po godu nekim verjetno zapitim in ne samokritičnim osebkom. Dekle je zadržano, izkaže se pa v tistem v čemer je najboljša.

To, da nekdo ne zmore niti enega stavka sestaviti skupaj, ni zadržanost.

REs je…sem vcersj poslusala Norvesko zmagovalko kako je suverrno odgovorala v anglescini..pri Niki pa to zgleda opup….nekdo bi jo red moral malo poucit …..pa kaka stilistka malo poducit o make upu…vdaj ttepalnice in malo sminke…..

Hudiča, v vsako stvar se ti pa tudi ni treba vtakniti, kavčar(ka)!

Da mi je videti tebe, kako vsak dan treniraš do onemoglosti, ješ samo tisto, kar ti drugi dovolijo, vstaneš, ko ti določijo, se pacaš v lastnem znoju na fizičnih treningih in potem še komaj čakaš na govorne urice z lektorjem… dol padem od smeha!

….športnikov je zadeva  v paketu z uspehom.    Tako je, pa se lahko repenčite in opravičujete da je dovolj skakanje i  rezultat . NE NI !

Pa vzemumo npr  Primoža Rogliča  tudi kadar mu ne gre najbolje, je simpatičen, lepo odgovarja na vprašanja  . Pogačar  tudi  s tistim njegovim  hmmm nja  ….   blabla, hmm nja   , hmm nja   zoprno poslušat  .   Se spomnite  Ivice Kosteliča, kako lepo je dajal intervjuje v slovenščini za slo  tv.   Mazečka vedno ,  Ilka   suvereno  tudi  ko ji ni bilo  do pogovora.      Kako  izgleda  ni toliko pomembno  kot bolj pomembno je  da ji nekdo da nekaj lekcij  tudi iz javnega nastopanja.    Da odgovori  oz  pove tisti stavek gladko  in adijo.

Nič slabega misleče o dekletu.

 

Ampak res, kar brez maskare in šminke gre skočit iz 100 in več metrske skakalnice, če si že umetnih trepk ne more dati gor!? Čisto možno, da celo na nohte ne hodi in da sploh še ni razmišljala o pumpanju ustnic. Katastrofa.

Res nekateri mislite, da bi morala biti neka vrhunska športnica na ravni nekih Only Fans flupač in influencerk, ki jim je najpomembneje, kakšno fasado bodo nastavile pred kamero?

Meni se pa dopade skakalka – Alexandra Loutitt – Kanada…, veliko trenira v Sloveniji , simpatična in ženstvena…

In zakaj bi morali dajati izjave?

Sploh pa punce skakalke, ki so dobile za zmago v kvalifikacijah malo brisačko, milo in šampon?

Vsi tekmovalci oddelajo svoje po napornih treningih in zakaj bi morali leporečiti pred novinarji?

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 02.02.2025 ob 17:08

In zakaj bi morali dajati izjave?

Sploh pa punce skakalke, ki so dobile za zmago v kvalifikacijah malo brisačko, milo in šampon?

Vsi tekmovalci oddelajo svoje po napornih treningih in zakaj bi morali leporečiti pred novinarji?

Zakaj bi morali dajati izjave?

Sponzorske obveznosti, če drugo ne.

Nika bi že zaradi odličnih uspehov v športu lahko imela velik več samozavesti in bila pred kamero precej bolj suverena. JBG, biti takole v nečem nadpovprečen za sabo potegne tudi medijsko pozornost. Velik bi se lahko naučila pri svojem bratu Cenetu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close