Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nika Prevc

Nika Prevc

Dobra športnica.!  Simostična punčka .

Amoak  za  boga milega  a res ta gnila požrta reprezentanca smučarska ne premore enega učitelja retorike in javnega nastopanja, ket ti njeni intervjuji so pa   milo rečeno  ” buh se usmil” ?  jamra kot bi bila izgubljena v đungli , okoli gleda kot da bi se bala od kje bo kaj priletelo.  Momlja  ….

Naj nekdo punci vcepi retorike in samozavesti    ne da se obnaša kot v spovednici .

Ona naj skače. Klobasaj pa ti, ker drugega pač ne znaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3391, 01.02.2025 ob 20:01

Ona naj skače. Klobasaj pa ti, ker drugega pač ne znaš.

Del javne podobe športnika so tudi  izjave za tisk.    Nekdo bi jo res lahko malce bolj po- inštruiral.

 

Meni je vedno bolj antipatična zaradi tega, žal.

Od do .. Cene pretirano gobcav, Peter še najbolj  normalno, mali Domen  malo čudaški  , tamala Nika  je pa  res kot bi ji manjkal kakšen kromosom.

 

Bumbar

Ona naj skace ti pa se za sebe brigaj

Down sindrom.

Ko jo že tolk perferirate, ustnice ne bo rabla ofnat ?☺️

Odgovor na objavo uporabnika
Vemo to, 01.02.2025 ob 20:15

Down sindrom.

Uni so bolj samozavestni.  Tole je nek drug sindrom. Punca je res čisto zavrta/zatrta.

 

Pa kaj je z vami kavč trenerji, selektorji…. a bi morala še izgledati kot neka starleta, da bi bilo po godu nekim verjetno zapitim in ne samokritičnim osebkom. Dekle je zadržano, izkaže se pa v tistem v čemer je najboljša.

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 01.02.2025 ob 20:25

Pa kaj je z vami kavč trenerji, selektorji…. a bi morala še izgledati kot neka starleta, da bi bilo po godu nekim verjetno zapitim in ne samokritičnim osebkom. Dekle je zadržano, izkaže se pa v tistem v čemer je najboljša.

NE rabi bit starleta !

Lahko bi jo pa res poučili javnega nastopanja, glede na to, da ta smučarska zveza požre kup denarja , futra kup priseskov. Saj ja predstavlja nej šport ki ni najbolj high.

To, da nekdo ne zmore niti enega stavka sestaviti skupaj, ni zadržanost.

Punca svetovno dobro skače, mlada je še in vsako leto malo napreduje v stikih z novinarji. Vsi Pevci so bili taki, tudi Pero v svojih začetkih.

Ima ljudi, ki ji pomagajo pri premagovanju treme.

Oblikovanje stavkov nima veze. Trema, zadržanost pač naredi blokado. Jaz sem enkrat vprašal moškega, če se boji višine. On s prve ma kje. No gremo 15m visoko, varovani in on pade v paniko, se poserje in vpije, da se ga ne zapusti. In to prvezan na fiksnem elementu.

Pa ne zdaj rečt, da je to pač zdravstveno stanje. Je, ampak do 40 leta mora vsak to pač že vedeti. Enako je pri tremi, nekaterim pač rata tema pred očmi, saj nastopa javno pred mio. gledalcev.

…ma res dobiš občutek  kot da ji nekdo grozi.  Uboga reva  bega s pogledom okoli, jeclja, komaj uzusti tisti ubogi stavek.     Razumem tremo, ampak glede na to da so kot celotna familija od Ceneta, do Perota, Domna nonstop pred mikrofoni. Ja pismo no .   Bi vsaj gladko dala  lahko neko kratko izjavo in čao  .  Uredu  ni gofljava kot Cene.  Razumem, ampak  vsakič znova  pa tudi takole jecljanje tudi ni ok.

Grdi starši, grdi otroci. Nika je kopija mame, deluje mi lezbika.

Odgovor na objavo uporabnika
leana, 01.02.2025 ob 22:16

Grdi starši, grdi otroci. Nika je kopija mame, deluje mi lezbika.

Mama in Pero sta ista. ?  Mi delujejo  ko ene farške miši  , vsako mašo v prvi klopi ?

Dobre skakalke, ki jih veliko snemajo in so večkrat ba stopničkah se mal uredijo, namažejo saj trpalnice, mozolčke zakrijejo….Nika pa ne zgleda dobero, ne govori dobro….saj trpalnice si namaži….pa nauč govoriti.Drgač pa vsa čast, da si tako mlada in tako dobra skakalka.

Nika je odlična športnica, nekateri vaši komentarji so pa prav hudobni. Farska miš, lezbijka. Mongoloidnost. Kje vi to jemljete… Kritizirati dekletovo zunanjost. Morda bi pokazali svoje dosežke?

Imel sem ogromno punc. Še več me je osvajal in sčasoma sem spoznal ,da ste določeni ljudje res idioti ali pa namerno podjebavate. Nika je zelo fejst punca in ima notrenjeno lepoto in zunanjo,meni je všeč ko se nasmeje ali je resna ,vglavnem mi je všeč iz vseh pogledov. Skratka zelo fejst punca, škoda da nisem mlajši jaz bi jo takoj osvajal.

Nika je super. Pove malo in to kar je bistveno. Če bi mene zasliševali kot zaslišujejo njo, bi mi verjetno kakšen živc počil. Tile reporterji, večino njih, sploh nimajo meje do kje lahko gredo, ne znajo vprašati, vsiljujejo svoje mnenje, izsiljujejo odgovore, skratka se ne znajo prilagoditi dogodku in osebi, ki jo sprašujejo. Obup! Nika je športnica, ne komentatorka.

Sploh pa , punce ,ki   tole skačejo , pa tiste iz fuzbala, …..klubi lezbač. Za lezbačo ni treba, da je lepa, niti govorit ji ni treba. Pa še smolo ima, ,grozni geni za obliko  so v tej familiji.

Kreten, veš kako si ti grd, strašno, še ogledalo poči, ko se pogledaš

 

Športjuca je, ne poklicna govornica ali karkoli že. Obrekujejo jo pa lahko samo tisti, ki so favš. Prav grdo.

 

Meni je krasna punca! Zakaj bi moral bit vsak zelo dostopen, nasmejan, komunikativen in odprt. Ta svet je tudi za introverte. Meni so super ljudje. Pusti jo pri miru, pa se ukvarjaj s sabo ali svojimi otroki.

Zadnje čase ugotavljam, da Slovenci skos pljuvamo po Slovencih. Več primerov obstaja … No, tukaj ste se spravili na Niko, Ceneta, Domna Prevca …

Saj bom tudi jaz zdaj popljuvala, pač da vsi športniki pred kamero ne vejo, kaj bi povedali, so malo nerodni, ampak to govorim za vse, tudi tuje, da so mi smešni z izjavami (kot da ne bi vedeli, kaj povedat). Ampak ja, oni so tu, da se ukvarjajo s športom, ne z retoriko.

In me čudi, da Slovenci skos pljuvamo po Slovencih, potem pa se nekaj “delamo”, kk smo žalostni, ker čez 30 let ne bo več slovenskega naroda. Privoščljivi, skos jamramo, …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close