ni mi jasno
Če boš štela kdo je koga prvič, drugič, povabil ven, in kdo je sedaj na vrsti, da pokliče, ne boš nikoli prišla do takšnega moškega, kot si ga želiš. Normalnemu moškemu se ne bo dalo taktizirat in se igrat nekih igric. Tvoj ti je več kot očitno dovolj nadzorno nakazal, da si mu všeč, ti pa namesto da bi izkoristila priložnost, si pa čakala doma in se spraševala zakaj ti še ni zazvonil telefon.
Am, SMS-anje se meni zdi otročarija. Enega že napišeš, da bi pa to počel večkrat na dan, bi se pa počutil že neumnega zraven.
Se mi zdi, da imate s tem svojim “feminizmom” same še največ problemov. Po eni strani se imate za samostojne in enakopravne, po drugi pa vse razočarane, ker ni več “pravih” srednjeveških delitev med spolom aktivnih snubcev ne eni in spolom pasivnih princesk, ki čakajo na pravega na drugi strani. In s temi “mama hoteli” se tudi kar naprej brez potrebe obremenjujete. Kaj vas tako moti njihov slog življenja? Tudi to je moderen pojav kot vaš feminizem. Če feministke nočete imeti nič z mama hoteli, pač ne boste imele. Saj oni menda tudi ne rinejo v vas, ker vas nočejo zamenjati za svoje mame? V čem je problem?
Andreja, si že bila “pripravljena” na bungee jumping brez vrvice? ;))
Ah, ženske! 😉 Sam od sebe se še čevelj ne obuje. Če si vedno izberemo takšno številko čevljev, ki nas zažuli ali pa se nam sezuva, moramo mi nekaj spremeniti, da bomo znali ustrezno izbrati – moškega.
Pasivizacija in čakanje na princa (čakaj, a smo v pravljici? ;):
– da sploh pride, nekje se trenutno mudi in te išče v temi, :))
– da pride “pravi”: visok, temen, postaven, skrivnosten moški, :))
– da se na nebu svetlikajo “prave” zvezde, ki usmerijo usodo,
– da se “nesmrtno zaljubi” ravno v tebe, ker si “prava”,
– da imata polno otrok, lepo hišo in prisrčnega mešančka.
:)))
Se mi zdi, da imate s tem svojim “feminizmom” same še največ problemov. Po eni strani se imate za samostojne in enakopravne, po drugi pa vse razočarane, ker ni več “pravih” srednjeveških delitev med spolom aktivnih snubcev ne eni in spolom pasivnih princesk, ki čakajo na pravega na drugi strani. In s temi “mama hoteli” se tudi kar naprej brez potrebe obremenjujete. Kaj vas tako moti njihov slog življenja? Tudi to je moderen pojav kot vaš feminizem. Če feministke nočete imeti nič z mama hoteli, pač ne boste imele. Saj oni menda tudi ne rinejo v vas, ker vas nočejo zamenjati za svoje mame? V čem je problem?[/quote]
Zdaj so stvari šle že tako daleč, da lahko (ali pa je morda celo potrebno?) na portalih za spoznavanje poleg kriterijev, kot so višina, teža, kraj bivanja ipd., vneseš še višino osebnega dohodka. Mislim da nismo več daleč do tega, ko bo treba vnesti tudi sledeče:
Kje živiš?
– v svoji hiši
– v svojem stanovanju
– v podnajemu
– pri starših
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://hateandanger.files.wordpress.com/2012/07/porn-movies-and-disney-are-responsible-for-the-most-frustrated-human-being-i-know-where-the-hell-is-my-prince-charming-where-the-hell-is-my-insatiable-whore.jpg?w=630&h=586[/img]