Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ni mi jasno

ni mi jasno

Zal si ocitno nista bila usojena vendar nima smisla, da se s tem se naprej ukvarjas to se zal pogosto zgodi.

no sadni saj sm ga jst povabla ven,prvic…:)

drugac pa ne vem ce so tole retardirani smsi. men je pac tko kul.

🙂

Sej verjetno marsikateri moski nima nic proti, ce niste le kuharce, matere in gospodinje pa tudi jih ne moti enakopravnost pretirani feminizem pa vam je prinesel NEprostovoljno samskost pa ce se tako poudarjate kako je fajn : )


Če boš štela kdo je koga prvič, drugič, povabil ven, in kdo je sedaj na vrsti, da pokliče, ne boš nikoli prišla do takšnega moškega, kot si ga želiš. Normalnemu moškemu se ne bo dalo taktizirat in se igrat nekih igric. Tvoj ti je več kot očitno dovolj nadzorno nakazal, da si mu všeč, ti pa namesto da bi izkoristila priložnost, si pa čakala doma in se spraševala zakaj ti še ni zazvonil telefon.

Am, SMS-anje se meni zdi otročarija. Enega že napišeš, da bi pa to počel večkrat na dan, bi se pa počutil že neumnega zraven.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Se mi zdi, da imate s tem svojim “feminizmom” same še največ problemov. Po eni strani se imate za samostojne in enakopravne, po drugi pa vse razočarane, ker ni več “pravih” srednjeveških delitev med spolom aktivnih snubcev ne eni in spolom pasivnih princesk, ki čakajo na pravega na drugi strani. In s temi “mama hoteli” se tudi kar naprej brez potrebe obremenjujete. Kaj vas tako moti njihov slog življenja? Tudi to je moderen pojav kot vaš feminizem. Če feministke nočete imeti nič z mama hoteli, pač ne boste imele. Saj oni menda tudi ne rinejo v vas, ker vas nočejo zamenjati za svoje mame? V čem je problem?

sadni lej sej smo razlicni:) pac eni posiljamo sms eni visimo tukaj eni na fbju,eni kjerkoli drugje.
ne vem,zakaj menis da je vsem bedna neka stvar,če je tebi. vsak ma svoj vidik,nekako tako.

Tako hvala za vse odgovore 🙂

Andreja, si že bila “pripravljena” na bungee jumping brez vrvice? ;))
Ah, ženske! 😉 Sam od sebe se še čevelj ne obuje. Če si vedno izberemo takšno številko čevljev, ki nas zažuli ali pa se nam sezuva, moramo mi nekaj spremeniti, da bomo znali ustrezno izbrati – moškega.

Pasivizacija in čakanje na princa (čakaj, a smo v pravljici? ;):
– da sploh pride, nekje se trenutno mudi in te išče v temi, :))
– da pride “pravi”: visok, temen, postaven, skrivnosten moški, :))
– da se na nebu svetlikajo “prave” zvezde, ki usmerijo usodo,
– da se “nesmrtno zaljubi” ravno v tebe, ker si “prava”,
– da imata polno otrok, lepo hišo in prisrčnega mešančka.
:)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, to je pa meni zanimiva razlaga. Napisi kaj vec o tem.

Tale thread mi v glavo prinese točno tole sliko. 🙂
[img]http://hateandanger.files.wordpress.com/2012/07/porn-movies-and-disney-are-responsible-for-the-most-frustrated-human-being-i-know-where-the-hell-is-my-prince-charming-where-the-hell-is-my-insatiable-whore.jpg?w=630&h=586[/img]

Se mi zdi, da imate s tem svojim “feminizmom” same še največ problemov. Po eni strani se imate za samostojne in enakopravne, po drugi pa vse razočarane, ker ni več “pravih” srednjeveških delitev med spolom aktivnih snubcev ne eni in spolom pasivnih princesk, ki čakajo na pravega na drugi strani. In s temi “mama hoteli” se tudi kar naprej brez potrebe obremenjujete. Kaj vas tako moti njihov slog življenja? Tudi to je moderen pojav kot vaš feminizem. Če feministke nočete imeti nič z mama hoteli, pač ne boste imele. Saj oni menda tudi ne rinejo v vas, ker vas nočejo zamenjati za svoje mame? V čem je problem?[/quote]
Zdaj so stvari šle že tako daleč, da lahko (ali pa je morda celo potrebno?) na portalih za spoznavanje poleg kriterijev, kot so višina, teža, kraj bivanja ipd., vneseš še višino osebnega dohodka. Mislim da nismo več daleč do tega, ko bo treba vnesti tudi sledeče:
Kje živiš?
– v svoji hiši
– v svojem stanovanju
– v podnajemu
– pri starših

pač ne deluješ po.f.u.k.ljivo ☺
drugič koga povabi k sebi na klodaso in žgance alo pa vsaj sirove štruklje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close