nežnost
No pa smo spet tam……..on išče ljubico vi mu pa nasvete dajete,mislim da če se je že odločil za to pot je že prej sam o tem razmislil,tako da jaz ti dragi Matjaž ne morem pomagati ker mam gužvo ( v službi mislim) tako da za nežnosti ne najdem časa….ti pa želim veliko sreče in upam ,da boš našel svojo deklico,ki ti bo krajšala dneve..
Forum je zaprt za komentiranje.