Nezanimiv čvek
A se še to komu dogaja, da pride na strani, kaj prebere in napiše in kmalu ugotovi, da je vse to čvekanje precej dolgočasno, neuporabno, suhoparno, zoprno, podpovprečno, enolično, neproduktivno, skratka brezvezno…ali pa sem jaz te strani prerasla….kakšen dan me prime, da bi rada nekaj povedala, napisala, prebrala kaj novega, zaidem na te strani in začutim odpor – kakor da bi tu le zapravljala svojo pozornost in energijo.
Draga samička, to opažam zadnja dva meseca, zato sem odprla dodatno “brezvezno temo”. :))) Ampak roko na srce, če je tema resnejša, bolj zahtevna, ima zelo malo postov.
P.S.: Evo, olajšala sem si dušo, ker sem priznala, zakaj sem odprla tisto temo o iskrenosti. :)) Vsi jezni in morda sprovocirani, pa mi odpustite, bil je le hec. Pohvale so bile sicer resno mišljene, tisto ni bil hec.
Kakor za koga…:)
Zame je v glavnem zabavno. 🙂
Mogoče pa le svoje občutke in način življenja projiciraš v ta čvek. In si v tem prepoznala resnico.
Ko je človek slabe volje ali depresiven, nehote opazi podobne situacije.[/quote]
Meni ni ravno zabaven, so bila občasno obdobja ko je bil in me čudi od kje ta močna sprememba.
Dvomim, da sem slabe volje, da bi podajala diagnozo o lastni depresiji pa nimam nobene strokovne podlage.
To je čvek. Glede na to, da je to čvek, je nekaj dobrih prispevkov čisto na nivoju ali celo nad njim. Ni pa to visoka literatura ali znanstvene razprave ali glasbene likovne literarne kritike, publicistični spisi, zdravstveni nasveti,… Podobno se v eni sosednjih tem dela špekulacije, da forumašice niso tako fukiš kot alizee, meni je toliko da ne pod čast tu špekulirati, da je čvek nezanimiv, da so čvekalci premalo inteligentni… prebereš, komentiraš ali pa pač ne.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ne špekuliram o tem, koliko je kateri uporabnik po IQ-ju reven/bogat ali da bi tu rada čitala znanstvene razprave ali reševala svet…v temi, ki sem jo odprla sem izrazila svoje počutje, misli kaj se mi dogaja ko odprem ŽM čvek stran – preberem par postov pa me vse skupaj mine.
Ocenjujem, da ravno zaradi tega, ker je toliko enih brezveznih prepucavanj in nekih plitkih sodb, kakšen kdo je oz ni….tovrstni trač mi res ne ustreza.
Ne Sadni, tega so sposobni tudi moški. Se spomniš sebe in tega, kako težko ti je brati mene? :))
Meni je forum super zabava, med delom in zvečer pred spanjem. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.