Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nepalska mladina v 48 urah uredila določene zadeve

Nepalska mladina v 48 urah uredila določene zadeve

Prav tako že čisti ulice, rihta infrastrukturo, izvaja določene pogovore, urejanja za naprej. Mogoče jim uspe imeti bolje, kot so imeli, vsekakor pa naj ne bi več vsaj nekaj časa isti lopovi naroda naroda uživali kraljevega življenja iz istih naslovo kot so to počeli sedaj.

————————–

Kaj pa Slovenija?

V Sloveniji se preveč ljudi še vedno počuti prekrbljeno, da bi opazili, da so si jih zločinci državni totalno prilastili.

Revna delavska klas aživi iz meseca v mesec ter se trese ob položnicah, živi iz danes na jutri , le da še ne leži na ulicah.

75% obdavčitev in več kar pomeni, da se dela skoraj 75% in več za državno mafijo na leto, dan , mesec, kot da so oni rodili ljudi.

Seveda oni niso rodili ljudi ampak so si nas na papirjih prilastili, tako zvane uradne službe bolj točno dobro plačani uslužbenci hudičeve države pa to izvršujejo nad ljudmi kot da je neko božanstvo pisalo lažne zakone in pravila, dolgove ljudem do državne mafije in ne mafija skorumpirana, pijanska, drogeraška, skurbana , korporativna,, med seboj poznana in navezano zlizana.

Škoda, ker slovenski narod ne prepozna, da tudi on bi lahko policijo in vojsko ter bando lažno oblastniško v nekaj dolgih urah spravil v red in preklical zločinske zakone ter prepovedal uveljavljanje le teh, tako, da bi ljudje dejansko delali za tisto kar gre delati, plačali za tisto kar je za plačat in to racionalno ne pa abnormalno ter abusurdo lopovsko kot sedaj. Prav tako če ljudje tako zvanega nižjega razreda odgovarjajo za svoja slaba dejanja naj tudi gnusna lažna elita.

Delo enakomerno ovrednotiti ne pa da se banda zvira po stolčkih in se zajebava in ima na paprijih najbolj težko delo, najbolj odgovorno, najbolj plačano iz tega naslova, v bistvu pa nikoli ne odgovarja, drugi pa storijo vs enamesto nje. Drugim ki pa crkavajo ob težkem delu in za vsako zadevo odgovarjajo pa jim je pisanmo da imajo najmanj zahtevno delo najmanjšo odgovornost in zato najmanjšo plačo, kar je vse zrežirano da je ravno obratno od resnice in tako satanistično.

30 let in več celo iste zločince hinavske lažnjivske prikazujejo kot odločevalce ali pa z njimi povezane ljudi, kot da samo oni imajo glave drugi pa so brez. Tudi njim bi po nelasko lahko pokazali kako hitro tisto kar so si nakradli in mislili da je nedotakljivo v bistvu ni če se narod zbudi in reče dost je.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko767, 12.09.2025 ob 20:40

Prav tako že čisti ulice, rihta infrastrukturo, izvaja določene pogovore, urejanja za naprej. Mogoče jim uspe imeti bolje, kot so imeli, vsekakor pa naj ne bi več vsaj nekaj časa isti lopovi naroda naroda uživali kraljevega življenja iz istih naslovo kot so to počeli sedaj.

————————–

Kaj pa Slovenija?

V Sloveniji se preveč ljudi še vedno počuti prekrbljeno, da bi opazili, da so si jih zločinci državni totalno prilastili.

Revna delavska klas aživi iz meseca v mesec ter se trese ob položnicah, živi iz danes na jutri , le da še ne leži na ulicah.

75% obdavčitev in več kar pomeni, da se dela skoraj 75% in več za državno mafijo na leto, dan , mesec, kot da so oni rodili ljudi.

Seveda oni niso rodili ljudi ampak so si nas na papirjih prilastili, tako zvane uradne službe bolj točno dobro plačani uslužbenci hudičeve države pa to izvršujejo nad ljudmi kot da je neko božanstvo pisalo lažne zakone in pravila, dolgove ljudem do državne mafije in ne mafija skorumpirana, pijanska, drogeraška, skurbana , korporativna,, med seboj poznana in navezano zlizana.

Škoda, ker slovenski narod ne prepozna, da tudi on bi lahko policijo in vojsko ter bando lažno oblastniško v nekaj dolgih urah spravil v red in preklical zločinske zakone ter prepovedal uveljavljanje le teh, tako, da bi ljudje dejansko delali za tisto kar gre delati, plačali za tisto kar je za plačat in to racionalno ne pa abnormalno ter abusurdo lopovsko kot sedaj. Prav tako če ljudje tako zvanega nižjega razreda odgovarjajo za svoja slaba dejanja naj tudi gnusna lažna elita.

Delo enakomerno ovrednotiti ne pa da se banda zvira po stolčkih in se zajebava in ima na paprijih najbolj težko delo, najbolj odgovorno, najbolj plačano iz tega naslova, v bistvu pa nikoli ne odgovarja, drugi pa storijo vs enamesto nje. Drugim ki pa crkavajo ob težkem delu in za vsako zadevo odgovarjajo pa jim je pisanmo da imajo najmanj zahtevno delo najmanjšo odgovornost in zato najmanjšo plačo, kar je vse zrežirano da je ravno obratno od resnice in tako satanistično.

30 let in več celo iste zločince hinavske lažnjivske prikazujejo kot odločevalce ali pa z njimi povezane ljudi, kot da samo oni imajo glave drugi pa so brez. Tudi njim bi po nelasko lahko pokazali kako hitro tisto kar so si nakradli in mislili da je nedotakljivo v bistvu ni če se narod zbudi in reče dost je.

V SLO je raj, zato nihče ne protestira. Socilci uživajo, vrtci subvencije, malica v šoli subvencionirana, kmetje dobijo subvencije za vse živo in mrtvo, podjetja od države dobivajo finančno pomoč…

Odgovor na objavo uporabnika
Čopič, 12.09.2025 ob 20:50

V SLO je raj, zato nihče ne protestira. Socilci uživajo, vrtci subvencije, malica v šoli subvencionirana, kmetje dobijo subvencije za vse živo in mrtvo, podjetja od države dobivajo finančno pomoč…

Kar se ljudem vrne nazaj pod tisočimi goljufivimi pogoji je pkjunek v more temu kar se jim pokrade, izsili.

Podpis!!

Rešila bi nas III.s.v.

Včasih so v Ljubljanici goljufive peke tunkali…

V Nepalu pa https://www.facebook.com/share/v/17D71hzJBR/

Čas je da tudi v EU se kaj podobnega zakuha, da bi se politiki malo usrali.

Đarmun tuml norec, razbijat in uničevat zna vsak. To bi še ti lenuh znal. Kaj pa naprej?

Naš Đarmun bi zrušil vse države, kako in od česa bi pa potem živelo, tako daleč mu pa možgan ne nese.?

V Nepalu se je narod zbudil in obračunal s politično mafijsko golaznijo.

Pri nas budale fuknjene, psihično bolane, obračunavajo s tistimi, ki osveščajo narod in govorijo resnico.

https://www.facebook.com/malagurski/videos/1790782395159639

Res brihtno. Porušiš in zažgeš, kar si iz svojega žepa plačal in potem plačaš še ponovno gradnjo… Pa to menda rešuje ljudi pred revščino po tvoje? Bravo za domislico…

Saj če bi hodil v šolo, bi vedel, da smo to v Evropi že naredili pred stoletjem in več. Slišal kdaj za LUDIZEM?
Kaj je sledilo? Garanje, lakota, bolezni zaradi  revščine…

Eh, Darko…

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj pa potem?, 13.09.2025 ob 07:53

Res brihtno. Porušiš in zažgeš, kar si iz svojega žepa plačal in potem plačaš še ponovno gradnjo… Pa to menda rešuje ljudi pred revščino po tvoje? Bravo za domislico…

Saj če bi hodil v šolo, bi vedel, da smo to v Evropi že naredili pred stoletjem in več. Slišal kdaj za LUDIZEM?
Kaj je sledilo? Garanje, lakota, bolezni zaradi  revščine…

Eh, Darko…

Ti si menda hodilo v šolo, pa si tako fuknjeno in retardirano ?

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close