Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Neodgovorni moški

Neodgovorni moški

Če bi 7 let visel tu gor, tako kot ti, potem bi to celo znala bit dobra “kajla”.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

7 Let? A je v zaporu pa nima kaj bolj pametnega za počet?


Misliš, kot debatirat z vami? Pa saj niste tako slabi no. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

🙂 itak da ne

Kaj si pa ti sploh predstavljaš pod moško odgovornost?

nevem kaj ima to veze z ddtjem in podobnim sranjem. odgovornost je nekaj, kar ti vcepijo starsi. ocitno je ta generacija svojim otrokom polek doktrine “hodi v solo da ne bos rabil delat kot jaz”, vceplajala se nekaj drugega, da so danes tako neodgovorni. To neodgovornost pa jim vzdrzujejo se danes. Da so moski po 30 nalepljeni na mamino zizo in mama se to tolerira, je cisto njihova krivda


To ima pač opraviti s preveč zaščitniško in permisivno vzgojo.


To ima pač opraviti s preveč zaščitniško in permisivno vzgojo.[/quote]

Pa ni poanta v tem. To je tako, kot če ima rada jobolka, potem pa se raje osredotoči na višnje in išče napake, kako so kisle, imajo prevelike koščice… 🙂 Ja, ljubi bog, če je sam spol osovražen, kako bo potem dobila takšna ženska moškega? Ne more ga.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Problem je v tem, ker se ji lušta višenj, po katerih jo zvija, jabolk pa še ni okusila. Če pa jih je in so ji ugajale bolj kot višnje, pa je možno, da je na trgu res upadlo število jabolk. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pametnega res nič. Tisti, ki pa je pameten, pa ne bo zdržal dolgo poleg takšne, ki bo v njem videla le napake.

A po drugi strani pa je res več maminih sinčkov, ker včasih je bilo življenje veliko težje in ni bilo časa in ne možnosti, da bi kdo bil preveč sckrljan in pomehkužen.

To je pač dejstvo. Ampak dejstvo je da ste precej za to krive ženske. Predvsem s tem ko se je odvzelo vlogo moškemu. Najprej kot sovzgojitelju in potem še kot glavi družine. In potem je to nastalo. Tega bo čedalje več, to je samo odgovor na feminizirano družbo. Ker ženske pač iščete in si želite pobritega geja ki bo vaša hišna pomočnica. POtem pa ugotovite da ste se zmotile ampak kaj ko je otrok že na svetu.


Ker ženske želijo moškega in hkrati takšnega, ki ga bo možno nadzorovati in ki se bo podrejal njenim željam.
To pa ne gre skupaj.

Ločen sem zaradi neodgovorne ženske!!
Kaj pa zdaj??
Ne, ne nič mi ne manjka, razen tistih nekaj let pravega starševstva!
Če koga zanima kaj je pravo starševstvo, lahko vpraša!

Prav nasmejala sem se vam. Sploh matjazku, ki je ves zgrožen nad ženskami. Samo ne pove, da je on že vrsto let samski, ker ga nobena noče :9.
Fantje, komentarje na to temo so napisali moški. Moški si o vas mladih moških tako mislijo.
Jaz sem samo povzela. Me prav zabava, da so moški ugotovili o moških, da so mladi moški poženščeni, neodgovorni, mamini sinčki. Tisti, ki jih tema najbolj zadela (matjazko recimo) pa so skočili v luft in pljuvajo ogenj.
Tisti, ki niso takšni, jih ti komentarji sploh ne zadanejo.

Misliš? Potem lahko morda poskusiš srečo pri meni in ti uspe “veliki met čez Dravo”, seveda pod pogojem, da si dobra gospodinja, rada kuhaš, čistiš in pospravljaš, da se ne pritožuješ, si poslušna in nejezikava? :)))

Ženske, ki se pritožujejo nad moškimi, seveda enako moški, ki se pritožujejo na ženskami, si zabijejo “avtogol”. Osnovni pogoj je, da imaš rad nasprotni spol (seveda ne vse povprek), če hočeš z nekom (žensko/moškim) srečno (za)živeti. Ženska, ki mrzi moške in mrzlično išče/vidi samo napake v njih, je obsojena na samskost – in takšne ženske so hudo nezadovoljne, bridkoba jih začne nažirati in so pikre.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Moški in odgovornost, kje ste še to srečali ?

Neodgovorne moške “srečujejo” njim enakovredne / kompatibilne ženske.

gliha vkup štriha, ptiči istega perja v kup letijo … velje še vedno .. navkljub internetu, mobilnim aplikacijam … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pa tema, da dol padeš.
Pa sej moški smo itak vedno NEODGOVORNI. Še dobro, da mamo ženske, ki za vse poskrbijo. V stilu; a si to, a si ono si naredil to , si poklical onega……….. se ne konča………..

Matjazek, zakaj pa ti tako mrziš ženske? Zakaj si ti vsa leta samski?

He, he, a ni zabavno, da moški pišejo take teme :)? Si predstavljate moški označi vas moške, da ste neodgovorni, da ste nereseni, mamini sinčki…
Kako bi šele skakli v zrak, če bi bile ženske avtorice.

Pa to je glavno, da zabiješ moške(ga) na forumu!, če te že noben noče žgečkat. 😉
Če nam je sterotipiziranje po spolu in seksizem edina tolažba in zadoščenje, nismo na pravi poti!
Ima nas takve i onakve, še najmanj šteje, kaj imaš ali česa nimaš med nogami, ampak kaj je zgoraj v glavi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazek, si ogledalo postavljaš? Nam razlagaš zakaj si samski? Saj smo razumeli med vrsticami, da v resnici razlagaš sam zase.

Dvomim, da je Matjažko že kdaj bil z žensko. Sumljiv mi deluje ta poba.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To je neumnost. Če vidim tipa na ulici kako pretepa svojo žensko, me bo zadelo, četudi se mene ne tiče. Želim povedat, da če zbunim, to še ne pomeni, da je zadelo mene, ampak to lahko pomeni, da se mi zdi, da nekdo dela krivico drugemu/drugim. Razen, če se ti “dvigneš” samo takrat, ko se gre zate, za druge pa ti ni mar, potem te razumem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem se spomnila teme izpred par mesecev o “pravih” moških:

http://med.over.net/forum5/read.php?27,8426409,8449727#msg-8449727

Odgovarjala je podobna zasedba kot tukaj, vključno z mano.

Ronka, malo izvirnosti? 😉

Ne vem, kaj je narobe s tvojim spominom, malo se ozri nazaj in poglej, kolikokrat si že to pisala (iste tematike, isto štepanje, jeza okrog istih stvari…) – vedno se vrtiš okrog enih in istih fiksacij, ne premakneš se ne za milimeter naprej niti nazaj. Si kot kamen, ki je oblit z betonom. Zdaj mroa priti samo pravi moški, ki ima “veliko kladivo”, da razbije beton. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close