Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek neki o gumah

neki o gumah

Mam petko, letnik 89. Moram zamenjat gume, ker jih še nisem. Kakšne gume se mi splača kupit nalite ali nove? Kolega mi hoče prodat ene nove za 9 jurjev, pa se mi zdi mal… velik. Kakšen predlog? Koliko stane montaža? Hvala.

nove za 9k ena….kaj pa mi k damo za 1no nikol pod 20k….

Kva pa maš našraufan na svoj prevoz da pride 20?

Andrej, no moj dec da 35.000 za eno, sam ma 225/40/17, pa jih je pocen dobu.
Popcorn, tudi meni se zdi veliko 9.000 sit za eno gumo. Pa nisi povedu ali kupuješ zimske ali letne. predpostavljam da zimske. Dimenzija je pa verjetn 155/65/13, približno ane? Nove te pridejo okoli 7.000 sit, nalite pa so še precej cenejše, pa ravno tako uredu. S petko itak ne boš dirkal, tako da je vseeno ali so dovolj mehke in kere firme. Montaža pa mislim da je okol 4.000 za vse štiri, ali pa se motim, že dolgo nisem bila pri vulkotu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close