Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekaj ne zastopim v Ukrajini.

Nekaj ne zastopim v Ukrajini.

Tudi jaz nič več ne zastopim. Še najmanj to, da ni splošnega protesta javnosti povsod po Evropi, proti rednemu, obveznemu služenju vojske.

Vojdka ni za učenjw reda, discipline, ampak da so ti fantje potem baza bodočih vojakov na bojnih ljnijah!

Ne razumem, kako se ne upremo proti temu, da svoje sinove  može, brate, sosede, pošilhamo v smrt! Kajti vojna je v prihodnosti precej verjetna!

Če ne bi bilo vojakov sploh…če bi se vsi uprli …nam bi uspelo! Tako pa v zameno za navidezno kariero, zagotovljen dohodek, podpisujemo pogodbe s smrtjo!

Res smo nori, da tega ne opazimo!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close