Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek “ne želim otrok”

“ne želim otrok”

Kakšna butasta floskula nekih kvazi emancipirank, ki kao hočejo nekaj več, delajo na osebni rasti in ostalal bla bal bal bal navlaka.
Kako pa veš, da si otrok ne želiš, kako veš, da ne želiš nekaj o čem nimaš pojma. In punčke drage drugič raje napišite, da ne čutite potrebe po starševstvu, boste verodostojnejše izpadle.

Jaz ne čutim potrebe po starševstvu, zato se do sedaj za otroka še nisem odločila.

O butastih itn bi se dalo pogovarjati.
pa kaj te brga kaj drugi?
vemo ,da imaš otroka,brez skrbi 🙂

Baš me tvoja izpoved zanima.

O butastih itn bi se dalo pogovarjati.
pa kaj te brga kaj drugi?
vemo ,da imaš otroka,brez skrbi :)[/quote]

Opala, stopila na rep?
Preburna reakcija za človeka, ki se briga zase;)

otroci so temelj za duhovno rast

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

O butastih itn bi se dalo pogovarjati.
pa kaj te brga kaj drugi?
vemo ,da imaš otroka,brez skrbi :)[/quote]

Opala, stopila na rep?
Preburna reakcija za človeka, ki se briga zase;)[/quote]
Nisi mi stopila na rep. Sem mati 2 otrok.

preburna reakcija,res ? Hahahaha.Imaš resne težave,posvetuj se s svojim psihiatrom 😉 Življenje ti bo veliko lepše,tako da ne boš čutila potrebe po žaljenju drugih ,ker pač s svojim življenjem nisi zadovoljna

ne želim otrok = ne čutim potrebe po starševstvu

A ni to isto?

odločitev o tem, ali boš imel otroke, ali ne, je v naši družbi svobodna odločitev posameznika in ti pri drugih hvala bogu nimaš besede.
to, ali si neka ženska želi imet otroke, ali želi biti starš ni tvoja stvar in ne vem, kaj imaš ti pri tem za razpravljat?

Pa daj nehi dramatizirati.

A morajo biti vedno vsi samo po enem in istem kolupu? Vsi morajo imeti otroke? Zakaj že?

Mislim, daj mal si obzorja razuširi in poglej okrog sebe! Ljudje smo si različni. In nekdo pač ne čuti željo po otrocih. saj ne živimo v džungli, da ne bi vedel, kaj pomeni imeti otroke. eni pač rečejo ne, in meni se zdi pametno, da vsak živi to življenje, ki mu je všeč, ne pa nekaj, kar tudi drugi delajo….

Ja, pač si jih ne želiš. Kaj pa pol.

mirjam
namiguješ, da ti tudi ne bi imela otrok?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj


Se popolnoma strinjam, vsak naj živi po svojih prepričanjih, ampak ravno uporaba izraza “ne želim nečesa o čem nimam pojma”, naredi to trditev neverodostojno. Ravno danes smo debatirali o tem, najprej ne želijo imeti otrok, potem pa kar naenkrat želijo…..
Ženska, ki se resnično ne vidi kot mati, ne zdaj, ne v prihodnosti, se izraža drugače.
Govorim o ženskah, ki dejansko vedo kaj hočejo, ne pa butarah, ki se jim zdi tako stališče napredno in moderno, zato ga povzemajo.

Avtorica, za začetek, si spremeni nik. Magistri ne pišejo takih butastih izjav.
Ne dajaj si nika magistra, če si tako ozkogleda, zaplankana, žaljiva.

brez vezna tema.vsak se sam odloči,kakor mu paše.zaradi otrok in kur se ne splača kregat,so včasih rekli.rodila sem tri otroke,dva sta zaradi bolezni umrla.želim si,da bi bila ob meni.kajetan in špela angelčka moja pogrešam vaju.


Se popolnoma strinjam, vsak naj živi po svojih prepričanjih, ampak ravno uporaba izraza “ne želim nečesa o čem nimam pojma”, naredi to trditev neverodostojno. Ravno danes smo debatirali o tem, najprej ne želijo imeti otrok, potem pa kar naenkrat želijo…..
Ženska, ki se resnično ne vidi kot mati, ne zdaj, ne v prihodnosti, se izraža drugače.
Govorim o ženskah, ki dejansko vedo kaj hočejo, ne pa butarah, ki se jim zdi tako stališče napredno in moderno, zato ga povzemajo.[/quote]

še enkrat, kaj od stavka:
To ni tvoja stvar
ne razumeš?

pa kaj te briga, kako se ona vidi, ali hoče otroka zdaj, ali čez tri leta, ali ji je jasno, kaj pomeni imet otroka, ali ne, TO NI TVOJA STVAR, NIMAŠ SE KAJ ZA VTIKOVAT.
kaj slučajno tebi pridiga, da ga moraš ti imet?

z razumevanjem prebranega imaš, pa ne le ti še kar nekaj drugih.

Nikjer ni napisano, da so ljudje brez otrok manjvredni. Bo zdaj šlo?

Mater ste ihtave:)

hude težave, bo šlo, če ti povem, da nisem nikjer napisala to kar ti trdiš.
Saj vem, da težko razumeš, ampak jaz sem komentirala le njen nik in to, da magistri ne pišejo žaljivo.

:-))))) Ne, ne, imam dobro prijateljice, ki nimajo otrok, pa vem zakaj in jih razumem.

Je pa tudi tako, ko ti pisker vržejo nekam na Mars, si pa tud rečeš, ej, če sploh otrok ne bi imel, bi mi ostalo samo pol skrbi.
Ampak ta občutek mine, kakor hitro se jeza ohladi. 😉

No ta je pa zmaga danes.
:))))))

🙂

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Seveda ne, oni uporabljajo le copy-paste. In govorijo žaljivo.

Vidim, da ste tule gor pretežno neizobražene ženske, zato pljuvate po magistrih.
Pravi magister ne bo kvasil takih neumnosti kot jih avtorica tele teme.
In mik, vidim, da ti gredo magistri zelo na živce, zakaj že?
Srečuješ same take magistre kot je tale avtorica? Potem verjamem, da ti gredo na živce. Taki nimajo nobene veze s pravimi magistri.

Vremenska napoved za 2.4.:
vpliv vremena bo zelo obremenilen, psihično nestabilnim osebam se priporoča, da ne pozabijo vzeti zdravil.
Uporaba računalnika se močno odsvetuje, še posebej naj se osebe izogibaju odpiranju bednih, že stokrat predelanih tem na monu.

sam brihtna pa nisi. A ti izraz “magistra za vas” nič ne pove. Ona je magistra le za MON-e in to ima še prekleto prav.
Funkcionalna nepismenost=problem današnje “izobražene na papirju” družbe.

Uh, so ti pa močno stopili na žulj:)

Ne, nisem magistra.
Me pa zabava to, da vas je toliko navdušenih nad pisanjem domnevne magistre. Torej se vse strinjate z njenimi bedarijami in žalitvami, torej ste njej podobne. Zanimivo.
ALi ste res vse take kot je avtorica ali pa avtorica sama piše pod več niki in sebe vleče ven in si daje težo z argumenti.
V glavnem pametna ženska ne piše taki neumnosti kot jih piše avtorica, ne žali ljudi, ne vtika se v druge. Pametna ženska tudi ne kima taki magistri in takemu pisanju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close