Splash › Forum › Starševski čvek › Ne vem vem vem Ne vem vem vem Ne vem nevem 11.08.2022 ob 14:56 zadnji odgovor 12.08.2022 ob 07:42 Zakaj eni pišete besedi ne vem skupaj?A to novo pravilo? Prijavi Szerekes 11.08.2022 ob 18:45 zadnji odgovor 12.08.2022 ob 07:42 pač narobe pišejo Prijavi nebo567 12.08.2022 ob 07:33 zadnji odgovor 12.08.2022 ob 07:42 Najbrž isti polpismeni, ki pišejo skupaj tudi ne bo v primeru: tega nebo naredil. Prijavi KrEna2022 12.08.2022 ob 07:42 zadnji odgovor 12.08.2022 ob 07:42 Odgovor na objavo uporabnika Ne vem nevem, 11.08.2022 ob 14:56Zakaj eni pišete besedi ne vem skupaj?A to novo pravilo? Zakaj pa ti, če že hočeš poučevati, ne postaviš vejic v naslov – tja, kamor sodijo? Če se že gremo pravopis … mene je recimo zmotila tvoja šlamparija! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.