Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne vem vem vem

Ne vem vem vem

Zakaj eni pišete besedi ne vem skupaj?A to novo pravilo?

pač narobe pišejo

Najbrž isti polpismeni, ki pišejo skupaj tudi ne bo v primeru: tega nebo naredil.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne vem nevem, 11.08.2022 ob 14:56

Zakaj eni pišete besedi ne vem skupaj?A to novo pravilo?

Zakaj pa ti, če že hočeš poučevati, ne postaviš vejic v naslov – tja, kamor sodijo? Če se že gremo pravopis … mene je recimo zmotila tvoja šlamparija!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close