Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ne spoznavam novih ljudi

Ne spoznavam novih ljudi

To vendar ni nobeno vprašanje. Ljubljana. Ali saj ne, da je kdo kaj drugega mislil? ccccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, lokacija nikakor ne bo Ljubljana, ker gremo na izlet v hribe…

O primernih predlogih za lokacijo in datum se bomo udeleženci sami zmenili po mailu, zato sem ga tudi napisal. Mislim da zaenkrat o tem ni primerno javno debatirat, sploh pa ne z nekom, ki niti nima namena it z nami…

V hribe bi šla, samo nekateri pod tem pojmom mislijo gorice :))))))
Sicer pa ni z ljubljano nič narobe. Povsem prostovoljno ji svoja najlepša leta namenjam tudi sama, pa čeprav imam srce na štajerskem…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Gorice ne bodo, moje misli se nekako usmerjajo proti Kamniško-Savinjskim alpam, kjer bi se sigurno našla kakšna primerna lokacija. Kot sem napisal že zgoraj, naj hoje ne bi bilo več kot recimo 2 uri v eno stran, kar bi lahko zmogli tudi tisti, ki niso ravno hribolazci… Pa fajn je da je kje blizu vrha kakšna koča, kjer lahko malo posedimo, se okrepčamo in kakšno rečemo. En prijeten “popoldanski” izlet torej…

Ampak kot pravim – o podrobnostih se bomo dokončno dogovorili udeleženci sami med sabo, na mailu… Zaenkrat zbiramo samo kandidate/-ke z dovolj volje in željo po druženju. 😉

Evo da vrzem temo gor.

Koliko se vas je javilo? Spet samo 2?

Hvala 🙂

Zaenkrat mislim da nas je 7 ali 8.

Superca 🙂 Upam da bodo prisli.

Pa pridi še ti… 😉

Jaz bi prišla, če in samo če se gre nad 2000m, sicer grem pa na pohorje (sama)… no al pa če je slučajno kdo takat v mb…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, gre se bolj za druženje, kot pa za nabiranje višinskih metrov, zato je prav, da izberemo takšen izlet, ki bo primeren za kogarkoli.

Sicer se pa zaradi napovedi slabega vremena in na željo nekaterih udeležencev v soboto zberemo na pijački, kjer se bomo tudi dogovorili o podrobnostih za izlet.

Katenjka, saj že nad 1000 m drži to, da tam gor ni greha:). Zato ni potrebe po takšnih višinah, ki jih omenjaš:)).

Boljše it malo višje. Ziher je ziher :-)))))

Boljše it malo višje. Ziher je ziher :-)))))[/quote]

Ampak potem nimaš nikogar, s katerim bi to trditev potrdil ali ovrgel:)).

Boljše it malo višje. Ziher je ziher :-)))))[/quote]

Ampak potem nimaš nikogar, s katerim bi to trditev potrdil ali ovrgel:)).[/quote]Tam v višavah bivajo angeli….. 😉 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ampak potem nimaš nikogar, s katerim bi to trditev potrdil ali ovrgel:)).[/quote]Tam v višavah bivajo angeli….. 😉 :)[/quote]

… pa tudi kakšen Bedanec :-))))

Ampak potem nimaš nikogar, s katerim bi to trditev potrdil ali ovrgel:)).[/quote]Tam v višavah bivajo angeli….. 😉 :)[/quote]

Aja?:)) A to pomeni, da so tebi nedosegljivi?:)) Tudi v nižjih legah se najde kak padli angel:). Samo je treba imeti na široko odprte oči in srce:).


To že..Vendar ni brez razloga “padli”. Nekaj mu fali, če ga je bog poslal sem dol. 🙂


To že..Vendar ni brez razloga “padli”. Nekaj mu fali, če ga je bog poslal sem dol. :)[/quote]

Glej s svetle plati:). Dol je zato, da naredi kakšno dobro delo:). Dvomim, da je kazensko izgnan iz raja:). Angeli imajo svoje poslanstvo. In padli so zato prav posebni:).


To že..Vendar ni brez razloga “padli”. Nekaj mu fali, če ga je bog poslal sem dol. :)[/quote]

Vsi mi smo na isti višini. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


To že..Vendar ni brez razloga “padli”. Nekaj mu fali, če ga je bog poslal sem dol. :)[/quote]

Glej s svetle plati:). Dol je zato, da naredi kakšno dobro delo:). Dvomim, da je kazensko izgnan iz raja:). Angeli imajo svoje poslanstvo. In padli so zato prav posebni:).[/quote]
Padli so zato, ker so se uprli bogu.
Angeli varuhi so tisti, ki delajo dobra dela. 🙂

http://sl.wikipedia.org/wiki/Angel

Glej s svetle plati:). Dol je zato, da naredi kakšno dobro delo:). Dvomim, da je kazensko izgnan iz raja:). Angeli imajo svoje poslanstvo. In padli so zato prav posebni:).[/quote]
Padli so zato, ker so se uprli bogu.
Angeli varuhi so tisti, ki delajo dobra dela. 🙂

http://sl.wikipedia.org/wiki/Angel[/quote]

Auuuuč:)

Kolk sem jst naivna:). Eden padli se je izdajal za varuha:). In sem šla na led…
Hvala Robi:).

Tam v višavah bivajo angeli….. 😉 :)[/quote]

Aja?:)) A to pomeni, da so tebi nedosegljivi?:)) Tudi v nižjih legah se najde kak padli angel:). Samo je treba imeti na široko odprte oči in srce:).[/quote]Odprte oči…… potem ko spregledaš pa vidiš, da ima tvoj angelček rogovce in netopirjeva krilca…….cccccc

Aja?:)) A to pomeni, da so tebi nedosegljivi?:)) Tudi v nižjih legah se najde kak padli angel:). Samo je treba imeti na široko odprte oči in srce:).[/quote]Odprte oči…… potem ko spregledaš pa vidiš, da ima tvoj angelček rogovce in netopirjeva krilca…….cccccc[/quote]

:)))

Ni nam lahko, a ne:).

Odprte oči…… potem ko spregledaš pa vidiš, da ima tvoj angelček rogovce in netopirjeva krilca…….cccccc[/quote]

:)))

Ni nam lahko, a ne:).[/quote] :)))
Zaradi angela ali zaradi naših oči… ? 😉

:)))

Ni nam lahko, a ne:).[/quote] :)))
Zaradi angela ali zaradi naših oči… ? ;)[/quote]

Itak so vedno drugi krivi, torej zaradi angela, z našimi očmi je vse ok:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close