Ne spoznavam novih ljudi 2
No a ste šli na tisti izlet? Kako je bilo?
Jaz imam isti problem, vedno manjši je krog ljudi, ki imajo iste interese. Saj me to ne bi toliko motilo, ker ne rabim cel avtobus ljudi, da bi bila lahko zadovoljna…..ampak zdaj je pa že tako daleč, da nimam nikogar s katerim bi šla na počitnice ali vikend, kino, veselica, pogovor, rekreacija…..
Saj greš potem sam ampak meni ni niti približno isto…
; (
Gres sama in tam spoznas nove ljudi 🙂
Jaz sem pa zadnje case (tedne) ful druzabna, tud stari kolegi/ce me klicejo, nonstop mi piska tel., da sem ze malce navelicana tega. Rada imam svoj mir, ceprav pa tud uzivam v druzbi ljudi, s katerimi se ujamem. Pa najsi gre za stare ali nove obraze.
ce si nekam zelis it, naj te nic in noben ne odvrne od tega.
Forum je zaprt za komentiranje.