Navajanje “bivših”
Jah trudim se, da bi jih res, koliko mi pa to uspeva je pa druga zgodba…. 🙂
A to se je zgodilo danes prvič? :)[/quote]Prvič kaj? Misliš s tvoje strani?:)))
A veš kako je…moških ne smeš preveč trepljati po rami, ker potem jim pride v navado:)).[/quote]Jaz se trudim vsak dan, ne vem pa če se to opazi….. :))))
Veš tudi z ženskami je podobno, nekje sem prebral, da je dovolj, da ji samo enkrat rečeš, da je lepa in hudič ji bo to ponavljal vsak dan….. :))))
Prvič kaj? Misliš s tvoje strani?:)))
A veš kako je…moških ne smeš preveč trepljati po rami, ker potem jim pride v navado:)).[/quote]Jaz se trudim vsak dan, ne vem pa če se to opazi….. :))))
Veš tudi z ženskami je podobno, nekje sem prebral, da je dovolj, da ji samo enkrat rečeš, da je lepa in hudič ji bo to ponavljal vsak dan….. :))))[/quote]
Zame ste vsi TOP:)).
On_ preveč bereš…neumnostiiiii:).
Jah trudim se, da bi jih res, koliko mi pa to uspeva je pa druga zgodba…. 🙂
A to se je zgodilo danes prvič? :)[/quote]Prvič kaj? Misliš s tvoje strani?:)))
A veš kako je…moških ne smeš preveč trepljati po rami, ker potem jim pride v navado:)).
[/quote]
A ni to lepo, da ima človek tako dobre navade, take, da se jih potem lahko potreplja po rami? :))
Prvič kaj? Misliš s tvoje strani?:)))
A veš kako je…moških ne smeš preveč trepljati po rami, ker potem jim pride v navado:)).
[/quote]
A ni to lepo, da ima človek tako dobre navade, take, da se jih potem lahko potreplja po rami? :))[/quote]
Seveda, to je odlično:). Pravil le, da preveč trepljanja škodi:)). Človek lahko hitro zaide na stranska pota, ker se poleni.
Danes sem največ tebe bral….. 😀
Ne bit tako stroga do sebe, nooooo 😉 :))))[/quote]Oooooo ti utelešena zloba:))).
Si nadanem plahutnice in se delam kot da je to kompliment:))).[/quote]Mi je mučki provokator ljubši…. 😀
Bodi ti (prijetno) zlobna jaz bom pa ono drugo, ok? :))))
A ni to lepo, da ima človek tako dobre navade, take, da se jih potem lahko potreplja po rami? :))[/quote]
Seveda, to je odlično:). Pravil le, da preveč trepljanja škodi:)). Človek lahko hitro zaide na stranska pota, ker se poleni.[/quote]V silni vnemi bi lahko tudi komu ramo spahnila….. 😀
Seveda, to je odlično:). Pravil le, da preveč trepljanja škodi:)). Človek lahko hitro zaide na stranska pota, ker se poleni.[/quote]V silni vnemi bi lahko tudi komu ramo spahnila….. :D[/quote]
Ne ne, to pa ne. Samo boža boža:)). Ej, dons me boš sanjal…ti rečem:))). To je huje kot če bi ti kaj spahnila:))).
V silni vnemi bi lahko tudi komu ramo spahnila….. :D[/quote]
Ne ne, to pa ne. Samo boža boža:)). Ej, dons me boš sanjal…ti rečem:))). To je huje kot če bi ti kaj spahnila:))).[/quote]Mogoče to kako te spuščam v svoj akvarij in mi razbiješ šipo potem nas pa vse voda odnese…… 😀
Bi prosil za razlago sanj…. :)))))
Ne ne, to pa ne. Samo boža boža:)). Ej, dons me boš sanjal…ti rečem:))). To je huje kot če bi ti kaj spahnila:))).[/quote]Mogoče to kako te spuščam v svoj akvarij in mi razbiješ šipo potem nas pa vse voda odnese…… 😀
Bi prosil za razlago sanj…. :)))))[/quote]
Omg, kaj si ti tut riba?:)))) Ej stari, česa ne poveš:)). Pol bova skupaj plavala…si ti več na hrbtu al kaj ti je ljubše?:))))
Goldfish, On_, a sta že kdaj slišala za zasebna sporočila? Flirt in “banter” najbolj paše tja…Pa še naključni obiskovalci foruma se lahko izognejo citatnim piramidam.
Mogoče to kako te spuščam v svoj akvarij in mi razbiješ šipo potem nas pa vse voda odnese…… 😀
Bi prosil za razlago sanj…. :)))))[/quote]
Omg, kaj si ti tut riba?:)))) Ej stari, česa ne poveš:)). Pol bova skupaj plavala…si ti več na hrbtu al kaj ti je ljubše?:))))[/quote]
matr … kako bi mi preživeli brz teh klobas dreka
Meni edina stvar, ki je jasna je ta, da ti nimaš niti enega prijatelja. Pa da se zaradi tega vsak večer točno ob 20:30 naliješ, potem se pa sam s sabo pogovarjaš na forumu. In seveda, ker te noben ne šmirgla 5 %, pa žališ ljudi in čakaš kdaj boš dobil nazaj kak odgovor. To je tvoje žalostno življenje.
in kaj in v kakšnem stanju ti tipka na MON_U 😛
pikec: tako se sam v svoja jajca vzratno grizež, da si pomilovanja vreden,
btw: kaj jaz “res” počnem in kje vsakič, ko tipkam sem … ne moreš niti sanjati, kaj šele si domišljati. Ja?
Če bi videl moje IP … bi naredil samomor od zavisti 😛
Forum je zaprt za komentiranje.