Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Navajanje “bivših”

Navajanje “bivših”

v temah & komentarjih.
Zaznavam, da je to čedalje bolj pogosto – da se za izpostavljanje svoje “dobre” osebnosti tipka, da je njen/njegova zato “bivši/a zato, ker je bil/a tak/a kot je izpostavljeno v temi (&komentarjih).

Pa ob tem, ko omenja “bivšost” nihče ne pomisli o sebi? Kakšen/a je, da je imel koga “takega (jasno – “grdega/o”)” za svoj par? . Da je morda celo načrtoval/a skupno življenje?

[sup]Predpostavljam, da sta tudi seksala, jedla iz istega krožnika/konzerve, pila iz iste steklenice … ☺[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bom po domače razložil. Zato, ker nekateri prej, drugi šele kasneje pokažejo svoj pravi obraz. Ponavadi takrat, ko se s partnerko / partnerjem res do konca spreta, ko ti v trenutku jeze vrže v obraz vse tiste stvari, ki si jih je ves čas mislil/a o tebi, takrat šele vidiš s kom si bil skupaj vsa ta leta…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Žal takšni ne pomislijo, sicer ne bi “poveličevali” sebe na tak način.
Ima pa tudi Sadni delno prav. Je pa res, da če ti nekdo ni upal povedati v obraz vsega in je zadrževal v sebi, se spet moramo/lahko vprašamo, zakaj pa nam ni oziroma kak občutek smo vzbujali v njemu, da si tega ni upal. Vedno vplivamo na drugega, če ne pozitivno, pa negativno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če ti partnerica vse vrže v obraz, je verjetno jezo zbirala v sebi in se ni upala s tabo pogovoriti o težavah, zaradi česar je bilo enkrat preveč. Nihče ni jezen do te mere brez razloga in vprašati bi se moral, če si tudi ti kaj takega naredil, da je začela bruhat ogenj. Hinavski in lažnivi partnerji ponavadi kar prebrisano odidejo ali pa prevarajo. Kolikor sem do sedaj spoznala strelcev (ni pa nujno, da si tudi ti tak) – neizmerno imajo radi svobodo, težko jih je spraviti v razmerje in tam tudi zadržati :)), zelo radi flirtajo z drugimi ženskami (kakšni storijo tudi več od flirtanja), celo vpričo partnerice (da se ona potem čudno počuti v družbi), diplomacija jim je tuja in sploh nimajo občutka, da so koga prizadeli. Res je, da imajo cel kup drugih dobrih lastnosti, ampak včasih se tehtnica prevesi v korist zgoraj navedenih slabih lastnosti. Potem partnerica postane nezaupljiva, ljubosumna in “ranjena zver” pač tako reagira. :)) Evo razlogov za izbruh ženske. :))

No, pa smo spet pri horoskopu…

Antilopa, ko boš nekega dne dojela, da je horoskop ena navadna izmišljotina, šele potem se bova lahko pogovarjala tako kot se spodobi. Na tak način pa nima smisla, veš…

Ni bogeca, ni horoskopa, ni dedka mraza, ni marsovcev, ni čarovnic,…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Nekako se strinjam s tabo, a na drugi strani obstajajo ljudje, ki me obkrožajo, s katerimi se dobro razumem in so po horoskopu nekaj s čimer se dobro ujamem…. čudno :/

Strelci niso med njimi, vsaj še nisem nobenega takega srečal….. 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nekako se strinjam s tabo, a na drugi strani obstajajo ljudje, ki me obkrožajo, s katerimi se dobro razumem in so po horoskopu nekaj s čimer se dobro ujamem…. čudno :/

Strelci niso med njimi, vsaj še nisem nobenega takega srečal….. 😉 :D[/quote]
S takšnimi ljudmi, ki ti kar naprej omenjajo horoskop, za primer, nekega problema, o katerem teče beseda, se ne moreš dobro razumeti. Slej kot prej se ti bo strgal, tu potrpežljivost, vsaj v mojem primeru, odpade.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

da mi povsem ne zbluzite s teme ☺
gre za navajanje/referiranje bivših v temah, komentarjih. Zakaj se jih sploh omenja???

v temici ne gre za “oceno” koga, da je sedaj “bivši/a” [sup](še manj za horoskop, vraže, verovanja … )[/sup] ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


O meni :

– ne varam
– ni me težko spraviti v razmerje in me tam zadržati
– ne flirtam z drugimi ženskami, če sem v razmerju ( kaj šele vpričo partnerice )
– diplomacija mi ni tuja

Moj najboljši prijatelj je tudi strelec in ni niti približno tak, kot si jih opisala zgoraj.

Conclusion : Horoskop je en navaden bullshit. Nehaj brat pravljice Antilopa in se sooči z realnim svetom, sprejmi ljudi takšne kot so, namesto, da jih kategoriziraš po astroloških znamenjih.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


O meni :

– ne varam
– ni me težko spraviti v razmerje in me tam zadržati
– ne flirtam z drugimi ženskami, če sem v razmerju ( kaj šele vpričo partnerice )
diplomacija mi ni tuja

Moj najboljši prijatelj je tudi strelec in ni niti približno tak, kot si jih opisala zgoraj.

Conclusion : Horoskop je en navaden bullshit. Nehaj brat pravljice Antilopa in se sooči z realnim svetom, sprejmi ljudi takšne kot so, namesto, da jih kategoriziraš po astroloških znamenjih.[/quote]

Oh really?:)))

Nekako se strinjam s tabo, a na drugi strani obstajajo ljudje, ki me obkrožajo, s katerimi se dobro razumem in so po horoskopu nekaj s čimer se dobro ujamem…. čudno :/

Strelci niso med njimi, vsaj še nisem nobenega takega srečal….. 😉 :D[/quote]
S takšnimi ljudmi, ki ti kar naprej omenjajo horoskop, za primer, nekega problema, o katerem teče beseda, se ne moreš dobro razumeti. Slej kot prej se ti bo strgal, tu potrpežljivost, vsaj v mojem primeru, odpade.[/quote]Vsak si najde neko smiselno razlago zakaj smo takšni kot smo, nekomu bolj sede to drugemu ono, težava nastopi le ko ne priznavaš nič drugega kot le svoj pogled, takrat…. se ne moreš dobro razumeti. Slej kot prej se ti bo strgal

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Men je logicno da izhajamo iz svoje perspektive. Ce je tema o necem, v cemer vidimo svoje bivse, to jasno tudi poves. Meni to ni nic spornega. Ni vsakomur v interesu polagat racunov o sebi, lastnih napakah…jemlji to kot izmenjevanje razlicnih izkusenj.

Sicer pa moras bolj konkrtizirat kaj se ti zdi sporno. Kak primer recimo.

Se strinjam. Ne moreš vedno govoriti na splošno, če je recimo bivši zasedal velik del preteklosti in se je marsikaj dogajalo ravo zaradi partnerstva. Če pa je to zgolj iskanje krivcev izven sebe…no, zaradi tega sploh ne rabiš biti v zvezi, lahko so vsi monovci krivi za tvojo nesrečo:)).

Se strinjam. Ne moreš vedno govoriti na splošno, če je recimo bivši zasedal velik del preteklosti in se je marsikaj dogajalo ravo zaradi partnerstva. Če pa je to zgolj iskanje krivcev izven sebe…no, zaradi tega sploh ne rabiš biti v zvezi, lahko so vsi monovci krivi za tvojo nesrečo:)).[/quote]
a to lahko razumem kot, da “zbirata”/generirata “bivše”, da jih imata potem za vsak ekscesni primer (aka temo na netu) na zalogi ☺
ali morda naredita kakšnega “bivšega” v trenutku, ko je to treba v kakšni temici poudariti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Se strinjam. Ne moreš vedno govoriti na splošno, če je recimo bivši zasedal velik del preteklosti in se je marsikaj dogajalo ravo zaradi partnerstva. Če pa je to zgolj iskanje krivcev izven sebe…no, zaradi tega sploh ne rabiš biti v zvezi, lahko so vsi monovci krivi za tvojo nesrečo:)).[/quote]
a to lahko razumem kot, da “zbirata”/generirata “bivše”, da jih imata potem za vsak ekscesni primer (aka temo na netu) na zalogi ☺
ali morda naredita kakšnega “bivšega” v trenutku, ko je to treba v kakšni temici poudariti ☺[/quote]

Kar se mene tiče…na forumu nikoli ne govorim o svojih privat, osebnih stvareh. Torej je tudi navajanje “bivših” zame brezpredmetno.


a to lahko razumem kot, da “zbirata”/generirata “bivše”, da jih imata potem za vsak ekscesni primer (aka temo na netu) na zalogi ☺
ali morda naredita kakšnega “bivšega” v trenutku, ko je to treba v kakšni temici poudariti ☺[/quote]

Kar se mene tiče…na forumu nikoli ne govorim o svojih privat, osebnih stvareh. Torej je tudi navajanje “bivših” zame brezpredmetno.[/quote]Saj ne gre za tvoje, gre za “bivše” ;)….. kaj pa o tujih privat osebnih stvareh? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kar se mene tiče…na forumu nikoli ne govorim o svojih privat, osebnih stvareh. Torej je tudi navajanje “bivših” zame brezpredmetno.[/quote]Saj ne gre za tvoje, gre za “bivše” ;)….. kaj pa o tujih privat osebnih stvareh? ;)[/quote]

A “bivši” niso moji “bivši”? Ja čigavi so pa potem?:))) Ja, najraje govorim o tujih privat osebnih zadevah…kako si vedel?:) A sem te kje citirala?:))

Glihkar si me….. 🙂
Ja bili so “tvoji”….. last in posest. :/
Sedaj več niso “tvoji” zato lahko o njih pišeš/govoriš kot o “drugih” 😉

A moram imet lastno izkušnjo s tabo, da bi se lahko midva pogovarjala o tej temi? 😀
Eh, kaj pa vem mal si pozna se mi zdi…… :)))))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Glihkar si me….. 🙂
Ja bili so “tvoji”….. last in posest. :/
Sedaj več niso “tvoji” zato lahko o njih pišeš/govoriš kot o “drugih” 😉

A moram imet lastno izkušnjo s tabo, da bi se lahko midva pogovarjala o tej temi? 😀
Eh, kaj pa vem mal si pozna se mi zdi…… :)))))))))[/quote]

Moji, tvoji, najini:)))

Nikogar si nisem nikoli lastila, to bi bilo nekaj, kar bi šlo preko mene in zato mi je tuje. Torej to ni moje:)). In tudi ne mislim pisati o ljudeh, ki se nikogar ne tičejo:).
Ne ne, ti se kr svojih drži, pa bo vse ok:).

Glihkar si me….. 🙂
Ja bili so “tvoji”….. last in posest. :/
Sedaj več niso “tvoji” zato lahko o njih pišeš/govoriš kot o “drugih” 😉

A moram imet lastno izkušnjo s tabo, da bi se lahko midva pogovarjala o tej temi? 😀
Eh, kaj pa vem mal si pozna se mi zdi…… :)))))))))[/quote]Moji, tvoji, najini:)))

Nikogar si nisem nikoli lastila, to bi bilo nekaj, kar bi šlo preko mene in zato mi je tuje. Torej to ni moje:)). In tudi ne mislim pisati o ljudeh, ki se nikogar ne tičejo:).
Ne ne, ti se kr svojih drži, pa bo vse ok:).[/quote]No prav, a pogovarjam se pa lahko še kdaj s tabo? :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Moji, tvoji, najini:)))

Nikogar si nisem nikoli lastila, to bi bilo nekaj, kar bi šlo preko mene in zato mi je tuje. Torej to ni moje:)). In tudi ne mislim pisati o ljudeh, ki se nikogar ne tičejo:).
Ne ne, ti se kr svojih drži, pa bo vse ok:).[/quote]No prav, a pogovarjam se pa lahko še kdaj s tabo? :)))))[/quote]

Seveda, lahko tudi varaš:)))). Saj veš, na nek način moraš doživeti lastno izkušnjo:).

No prav, a pogovarjam se pa lahko še kdaj s tabo? :)))))[/quote]

Seveda, lahko tudi varaš:)))). Saj veš, na nek način moraš doživeti lastno izkušnjo:).[/quote]Waw dovolila mi je!
Ne morem verjet…..

Ammmm, lahko tole razumem kot povabilo, ribica zlata?…….. :))))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Seveda, lahko tudi varaš:)))). Saj veš, na nek način moraš doživeti lastno izkušnjo:).[/quote]Waw dovolila mi je!
Ne morem verjet…..

Ammmm, lahko tole razumem kot povabilo, ribica zlata?…….. :))))))))[/quote]

Povabilo?:))) Kam me vabiš?:)))

Waw dovolila mi je!
Ne morem verjet…..

Ammmm, lahko tole razumem kot povabilo, ribica zlata?…….. :))))))))[/quote]

Povabilo?:))) Kam me vabiš?:)))[/quote]Mislil sem, da me ti vabiš nabirat,mene nevednika, izkušnje o varanju.
Zazdel se mi je da si ti zame “profesorica” kar se tega področja tiče in bi se lahko marsičesa naučil od tebe….. 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Povabilo?:))) Kam me vabiš?:)))[/quote]Mislil sem, da me ti vabiš nabirat,mene nevednika, izkušnje o varanju.
Zazdel se mi je da si ti zame “profesorica” kar se tega področja tiče in bi se lahko marsičesa naučil od tebe….. 😀 :D[/quote]

Hohohohoho…prvo pravilo: ne razkrivaj tistega, kar veš ali se ti zdi pred množico, ker bi lahko kdo imel napad ljubosumja.)). Drugo pravilo: proces varanja je kot darilo. Je zate, je tvoje in z njim ravnaš nadvse skrbno:). Tretje pravilo: tvoji najbližnji ne vedo za tvoje podvige…torej, kaj ti je, da o tem pišeš javno?:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close