Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Natuzzi zofe

Natuzzi zofe

Razmišljam o nakupu usnjene zofe Natuzzi pa me zanima, kakšne so kaj vaše izkušnje z zofami omenjene firme. Najlepše so mi iz belega usnja, vendar sem v dvomih glede občutljive barve. Ali se sploh splača kupiti zofo iz belega usnja?

Moja prijateljica je v BTC v Natuzzi trgovinipred 3 leti kupila dvosed in trosed. Belo usnje. Zelo lepo in predvsem zelo udobno. Še vedno izgleda kot novo.

Moja kolegica pa je prav tako kupila natuzzi trosed in moram rect, da sploh ni ne vem kaj. Pravzaprav je bolj neudoben kot udoben in se bolj splača pogledati za kakšnimi drugimi znamkami, ki so dosti cenejse in sploh ne slabše kvalitete.

Aja pa sedežna je bila 600.000 SIT.

Njej je pač pomembno, da je natuzzi, pa čeprav nikjer ne piše. Vsaj vidi se ne, he he.

Pa da ne boš mislila kakšno firmo od sedežne imaš, prodajalci jo reklamirajo kot vrhunsko italjansko …., ampak v resnici spada omenjena firma v ceneno skupino, ti priporočam, da pogleš MALO PO NETU ALI PA SKOČI TJA PREKO, PA BOŠ VIDELA, GLEDE KVALITETE PA NE DOSEGAJO NAŠIH, sek kot pravijo italjani še ti drek prodajo v celofanu!

Se strinjam z trojj.

Sploh ni ne vem kakšna kvaliteta.

In mi imamo res dobre proizvajalce sedežnih!

Moja sedena natuzzi je enkratna. imam jo že peto leto in je kot nova. JE USNJENA IN MALO VEČ DENARJA AMPAK ZAKON.
LP Manja

Tudi jaz imam Natuzzijevo sedežno približno 1 leto in sem ful zadovoljna. Sem kar precej iskala okrog tudi med slovenskimi proizvajalci, ampak toliko izbire, različnih materialov in barv nisem našla nikjer. Pri natuzziju imajo sedežne tudi iz blaga ali mikrofibre, ki so precej cenejše od usnjenih (pa še med temi je veliko cenovnih razredov, odvisno od kvalitete usnja). V bistvu dobiš vsebino isto, le obleko izbiraš.

Natuzzi je zelo drag, tudi jaz jo kupujem, vendar jo bom kupila v lesnini, kvalitetno primerljiva, pa vseeno neprimerno cenejša.

če malo pogledaš jo kritizirajo tisti, ki je nimajo doma :))

tudi mi jo imamo in čudovita.

Tudi mi imamo, trosed in dvosed, umazane bele barve, sijajno se čisti, stara je 4 leta. Moram pa priznati, da sem pričakovala več ( usnje je že prilično zdelano, škripa -večkrat nas je obiskal serviser, ki je povedal, da kar pogosto mora menjati zrabljeno usnje). To je moja izkušnja, prijatelji pa imajo staro 18 let- belo in v brezhibnem stanju ( očitno se sedaj dela slabše).
Strinjam pa se da so zelo lepe in udobne.
lp,m

Tudi midva imava troset in fotelj in sva nadvse zadovolna. Imava jo slabo leto in v bež barvi. Nadvse sva navdušena z foteljem saj ima nagibno naslonjalo in mahenizem za noge in v njej se kar izgubiš. Tudi cena ni pretirano visoka saj imajo drugi proizvajalci glede na kvaliteto in dizajn približno enake cene.

A usnje BELE barve potem ni tako delikatno, da se ga je treba izogibat v velikem loku?? Kakšne so kaj izkušnje ponosnih lastnikov “tabelih” sedežnih? 🙂

Mi imamo belo…ze dobri dve leti…cisto neobcutljiv material in lahko samo pohvalim…naj se omenim,da se po sedezni rad valja nas otrocek,praska in grize,kar pomeni,da je prestala ze marsikaj,brez prask…

toplo priporocam…res da je cenovni rang malce visji,je pa tudi kvaliteta temu primerna…

Jaz jo imam že šest let in je še v redu. Tudi otroci je še niso uničili.

Jaz imam sedežno od Natuzzija iz dremfibre, malo boljše kot mikrfibra. sem zelo zadovoljna. Na kavču ne vzdržimo več kot 5 min, saj nas čisto vzame v spanec.

Veliko izbiro sedeznih ima tudi Strukelj. Drugace pa nimam nic proti Natuzziju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close