Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nataša – vojakinja

nataša – vojakinja

A veste kaj sem ugotovila. Da je Nataša luštna punca, da pa je njen obraz kombinacija Natalije Verboten in Michaela Jacksona . A se vam zdi?

kombinacija koga pa je tvoj obraz?

ne vem, sama sebe težko ocenim. No a mam prav za Natašo?

Nataša je predvsem radodarka.

Ma naduvana smrklja je….jaz bi jo sterala nekam….škoda da se punce niso malo zarotile proti njej, kaj bi blo to zabavno gledat….

tut men ni posebej všeč, pa ne zato ker naj bi bila ona tista prava, ampak zaradi prepotentnosti, ki jo kaže na 100 m.

PLP

Mislim, da je v včerajšnji oddaji pokazala kdo je. Lahko bi obdržala malo ponosa in se zadržala pred kamerami. Ni še zrela, kar dokazuje s svojo “ljubosumnostjo”. Mislim, da bi Damirju veliko bolj pristojila Simona, ki pa so jo po mojem mnenju izločili ravno po Natašinem scenariju.

No, vsekakor pa Simoni ne bi pristajal Damir:) Je je pa škoda za nekoga takega, se ti ne zdi?:)

Heheha, a veš da se tudi meni zdi to kar si napisala (kar se njenega obraza tiče)! Prav zares! Le da meni ni luštna…mi je pa zato Mojca FUL!

he he si pa našla kombinacijo. Ma za pogledat je še kar tale Nataša, drugače pa je meni full full zoprna, napihnjena, važna … bljak
Veliko bolj všeč mi je Simona, a je Damir ni vreden.

Mah daj nehi. Natalija Verboten je pa res fejst, mislim da v Natašinem obrazu ni pa res nič podobno Nataliji!!!!
Meni osebno je antipatična! No ravno za Damirja – svoje k svojim!!Pri obeh v glavi prepih.

LP
Hana

Nataška je ena kurbica, to pa je njenemu “sanjskemu moškemu” všeč zato jo je izbral.

Da še jaz pristavim svoj piskrček-nataša je ena afna zguncana, četudi je zatrjevala, da ona že pač ni ljubosumen tip človeka,ker tudi ona ne bi želela, da jo kdo omejuje pri njeni svobodi,sedaj pa je pokazala vse prej kot to-njeno očitno ljubosumnost in ko jo je Damir vprašal, če bi bila jezna,če bi ji rekel, da je kaj bilo z ostalima dvema puncama, je rekla, ja bi bila ja…Svašta…Ja jezna bi bila…Damirju pa to tako godi, saj to ga je motilo ves čas, da se nobena druga ni motala okrog njegovega vratu, ga ljubčkala in metala ven kakšne seksualne igrice…Osladnost na kubik….Bljak…Mislim,par par najde…

Mogoče pa sploh nista slaba. Zdi pa se mi, da je očitno, da je tega 33-letnega Damirja slepo zapeljala moška slabost. Kateri pa se ne bi pustil zapeljati sexi, nesramežljivi 22- letnici. Roko na srce, za pogledat ni slaba.
No moški, bo kdo priznal, da se ne bi branil take svobodomiselne deklice. In ženske, se vam ne zdi, da nam Slovenkam manjka zapeljevalnih sposobnosti. In potem taki razni komentarji. Se pa strinjam, če si Damir išče žensko za življenje, je tale Nataša zagotovo še premalo zrela. Bog ji daj uživati mladost. Damir pa naj užije kar mu je bilo ponudenega, vsak bi. Pa četudi mogoče kje v sebi ve, da punca uživa, da ga je zapeljala. Naj traja kolikor hoče, izkoristita maximalno. Pa naj bo to zapeljevanje, sex, zaljubljenost ali pa sanjski moški. Ga ni, ne dedca pa ne babe, ki ne bi izkoristil ponujenega. Ampak ne pred kamero. Na skrivaj pa vsak.

meni se pa smili mojca, ker točno ve, da odpade na njenem mestu bi mu dala košrco. sem gledala to oddajo na RTL, pa do zadnjega nismo vedeli katero bo izbral, tle se pa že 3 oddaje mečkata in ni več zanimivo gledat

kolk ste spluvale Natašo! dejte se ve pokazat, pa bomo vidli…
sicer jaz objektivno povem, da mi ni FUL luštna, je pa simpatična pa zna šarmirat!

Men pa Simona ni všeč. Taka oooh in sploh. Tud afnasta, še bolj. Sicer je pa itak odpadla.

Hm…Natasa cisti otrok.Ljubosumna pa tolk da je komej dihala, je bla v avtu kar malo nazainterisirana, pol ko ji je pa mal na duso pihal, je blo pa ze ok.Skorej sem pa bruhala na koncu, ko sta bla na njunem zmenku in je tale lolek Damir zacel, dej ubija, a geva pancat.Bljak ej.Halo pa 33 let star.Ok sej vsem vcasih potegne mal na slabs, ampak saj pred kamero bi se lohk mal zadrzal.Pol pa njuna tastara to gledata, pa sta rdeca ko paradajz.

no pa edin Alya je zadela bistvo…

fora je v tem, da se ženska ne zna pogovarjat, ne pa to, kako je videti. ne zna pa se meniti zato, ker je neizobražena in nerazgledana. pa primitivna – sodeč po številnih kletvicah.

Ma je precejšen nezrelček ta Damir, za svoja leta, da je izbral to frkljo.

Imel je najmanj 2 boljši rešitvi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja, najmanj 2; čudi me, da je Mojca vrtnico sprejela, čeprav ve, da ne bo nič, niti si tega ne želi. najbrž zaradi samopromocije, ker si želi postati pevka.

Ma vrtnice ne bi smeli prejeti Mojca in Simona takoj,ko sta izvedeli,da nimata možnosti.Ne pa ,da ga peljeta predstavljat staršem in še prej ima telesne stike z drugo.Vrtnico bi morali zavrniti tako Mojca,ki je še v igri ” v že naprej znanem razpletu”in odpadla skoraj jokajoča Simona,ki si zasluži fanta s boljšim karakterjem.Očitno je preveč pričakovala.Damir ji je vlival preveč optimizma in na koncu je izvisela.

Mojca jo je sprejela verjetno zato, ker so ji POP Tv-jevci nakako “pomagali”. Druge tukaj ni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close