napisite
so dnevi, so trenutki polni sreče in miline, ko radostni zapremo oči in si tiho zaželimo,da ne mine….. Obilo takih trenutkov v prihajajočemu letu.
Leto,ki pride,ko zdajšnje odide- naj ti pred vrata pripelje darila bogata,
ljubezen in zdravlje, uspehe in slavlje. Božiček pa naj na voziček vrže še vrečo nabasano s srečo.
upam,da ti bo kaj koristilo, lp
Forum je zaprt za komentiranje.