Name se lepijo luzerji
Je Robi, bedno je bilo takrat na bazenu,so tudi takratne moje frendice podobno doživljale na bazenu. Enkrat sva šle z eno skupaj in tam sta dva sedela ob robu kao naj bi bila reševalca in sta vsakič ko sva iz bazena prišli nama zalajali aaaa sta prišli pecat tipe…prav s takim opolzkim naglasom. Ne vem js sem občutljiva na take opazke, nadlegovanje je to. Js sem to na zimskem bazenu doživljala. Aja tisti stari tip mi je pol še non stop ponujal da naj pridem po kopanju k njemu po fen da mi bo pomagal sfenati moje dolge lase. Čeprav imajo tam tiste stoječe fene ki so public.
Gre se za poglede tudi Robi a veš, da te vsak bulji in se nelagodno počuti sama ženska kot med gručo predatorjev.
Kr neki..skratka mlade ženske izogibajte se takih krajev.
Ne Boom ne vem če se je šlo za norčevanje, to je bil en star foter k je tam delal, ki mi je govoril za miss slovenije in če imam vodoodporno maskaro to me je vprašal ker me je tudi za fen pa lasje spraševal full je bil zopern. Kadarkoli sem priplavala k robu bazena me je začupatil z bednimi vprašanji. Beden tip.
Men je bilo ta teden nagnusno, ko sem ob ljubljanci bral knjigo v malo odmaknjeni čajnici, za sosednjo mizo je sedelo zelo luštno dekle (in se igralo na ipadu), potem pa pride nek tip v 40-50letih. Stol si je tako čudno premaknil iz običajnega položaja, da je bil usmerjen proti drevesu, a hkrati je lahko “bulil” v to dekle. In to ne mimogrede, temveč zelo očitno in nepremično. Parkrat je še poklical nekoga po mobitelu in mu o tisočevrskih vsotah razlagal, da ga je cel bar slišal.
V zimskih bazenih je tudi gostota, samo tam hodijo trenirat, ne se namakat in kdor pride z namenom treninga, ni prišel z namenom teženja (pod teženje seveda ne spada pogovor, prijazen klepet, mogoče celo nevsiljivo osvajanje, da ne bo kdo mislil, da me niti ogovorit ne sme nihče in da se ne pustim osvajat pravemu).
V letnega pa grem tako ali tako takrat, ko ni gužve, pač izven dnevnih špic. Je pa tako, da na letnih bazenih je čuda od čuda. Tam se večina hodi namakat in žal nekateri naslajat. Zato take razlike. Je pa res, kar praviš, več ljudi, večja verjetnost tečnob.
Še vedno pa razmišljam kaj se plete takim tipom po glavi? Meni se je recimo pri 14ih letih zgodilo, da me je na silo poljubil (z jezikom) en delavec, ki je pri nas delal. Jaz tepka naivna kot sem bila, nisem opazila, da je njegova prijaznost v resnici pecanje. In enkrat me je potegnil k sebi in pojubil. Ogabno. Takrat sploh nisem dojela, da je to spolno nadlegovanje. V prihodnje sem se mu izogibala. Povedat nisem upala nikomur, ker sem bila prepričana, da sem bla sama kriva. On je bil star cca. 45-55.
Tako, da takih tipov je precej, več kot mislijo, dajih je.
Z bivšim fantom sva se spoznala ravno na bazenu, ampak on daleč od tega, da bi bil kdaj vsiljiv. Tako, da ločim me normalnim in ne normalnim pristopom.
No, to seveda ne drži. Rojeni smo vsi z eno potrebo, to je potreba po biti ljubljen. Ti potrebo pa potem izražamo na različne načine. Kar sem pa tako delno že razložil v prejšnjem sporočilu.
Spet se ne strinjam. Eni se naučijo, tale se pač ni. Tisti, ki se naučijo, pa jih seveda vidiš v drugačni luči.
No normalni to večinoma ločijo ja. Sicer pa resnično, problem je nerešljiv.
Zanimivo, ker moj brat ima podobne probleme. V avtobusu, v taxiju; za kotičke ob ljubljanici se še ni potožil.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ja saj to kar opisujemo faunus in ostali, to je isto oblika spolnega nadlegovanja. In tega je precej, sedaj vprašanje kdaj se spolno nadlegovanje začne? Takrat ko se oseba slabo počuti, ko se oseba počuti napadeno psihično/fizično in ima to vezo s telesom, spolnostjo. In neglede lahko je samo neka opazka zame je to oblika spolnega nadlegovanja.
Velik raznih pedofilov in drugih psihopatov je prav med takimi vrstami raznimi športnimi ustanovami, centri, klubi, šolami, vrtci, ti so polni pedofilov in ostalih nadlegovalcev.
Sošolka mi je pravila da ko je bila mala se je učila plavati jo je en tip takratni učitelj plavanja gladil po nogi na neprijeten pedofilski način, se mu je non stop umikala on jo je pa pod vodo gladil. Potem pa vidimo tega prfoksa v sredni šoli je učil….mah na bruhanje mi gre.
Zbiranje črtic, filanje ega. Čudne možgane imajo eni. Več črtic, ne glede na kakovost, bolje se počutijo.
Še manj so mi jasni ti, ki otipavajo, nadlegujejo 15, 14 letnice. V letih 12-15 nisem vedela, da so določeni dotiki, objemi, spolno nadlegovanje. Zdaj vem. Takrat sem se pač umaknila, se izogibala takihljudi. Danes se prav zgrozim, da so ti ateki, ki so imeli hčere mojih let, v bistvu spolni nadlegovalci, celo pedofili. Včasih prav razmišljam, če se mogoče pri kaki deklici (ne ženski, ker 12-15 letnice niso še ženske, sploh jaz sem zgledala kot punčka, ker sem se začela telesno razvijat dosti kasneje kot vrstnice) šli dalje od dotikov ?
Ni šlo za dotike genitalij, ampak tudi ostali dotiki, ki so neprijetni, nežaleni, so zame spolno nadlegovanje. Tudi, če 50 letnik prime 13 letnico za rit.
Iščejo potrditev lastne vrednosti.
Za moškega je to dosežek, če je sposoben zapecati dobro žensko. Še posebej za razne starčke, ki jim je to (nesramna) igra.[/quote]
Točno to “tudi name”, js sem tega full videvala, ko sem bila otrok v osnovni šoli pa tudi srednji, kako so se učitelji določenih punc, ki so bile že bolj razvite dotikali. Jih nežno prijeli za komolec, hrbet, pogladili..itd… pa to so bile punce stare od 11-14 let. Tiste z že razvitimi prsi in boki…hvala bogu sem bila jaz late bloomer.
Saj pravim, malo poglejte okoli, vrtci, šole, športni klubi….te ustanove so večinoma raj za pedofile, otroci niso varni v teh ustanovah. Valda da bo pedofil izbiral poklice, ki so povezani z otroci, da bo čim bližje njim in te poklici so večinoma povezani z vzgojo.
Full je teh primerov ko so pedofile ujeli med trenerji, športnimi učitelji, in ostalimi kvazi mentorji. Ker to jim je čudovita krinka.
Jaz ne vem ali v šoli nisem opazila ali pa res ni bilo neprimernih dotikov. Ne vem. Včasih sem gledala vse drugače. Vsaj v šoli se me ni nihče neprimerno dotaknil. Upam, da tudi ne kake moje sošolke.
Zdaj vem, da določeni dotiki so pač prepovedani.
Je pa veliko takih najti med sosedi, zidarji, delavci, ki pridejo k hiši delat. Obenem pa imajo hčerke stare ravno toliko kot so njihove žrtve.
Sem pa opazila tudi to, da se med odraslimi šteje to pogosto kot normalno. Punca, ki ji ni prav, če je nekdo objame, prime za rit, poboža po kolenu, velja za sitno.
Kolegica je delala kot natakarica v bližnji gostilni. Ko je začela dealt, so se vrstniki najinih staršev menili, kako bodo šli pogledat novo kelnarco, in tudi so res šli. Ampak ne samo gledat. Tudi dotikov je bilo kar nekaj. Je kmalu nehala tam delat, ker ni prenašala slinjena pijanih dedcev. Ampak ti dedci so tudi v treznem stanju smatrali povsem normalno, da 50 letnik objema 18 letno natakarico ali pa jo mimogrede malce poboža ali kaj takega.
Js sem enkrat delala v nekem vaškem fitness centru, kjer so se tudi vsi nekaj otipavali in ogovarjali. Tam sem kdaj nadomeščala tisto punco ki je tam delala oz. sva skupaj delali. In recimo ko je stranka prišla so takoj ohohooawwwuwauu, kdo je pa ta novaaa? so mi vsi hotli roko dajati, pa šlatati. Pa tisti stiski rok yuk, ko te je hotel še malo bolj proti komolcu pretipati isto večinoma stari fotri.
Js sem se vedno kislo držala in pol tiste opazke, kaj je z njo narobe? Je slabe volje?
Ne kmetavzarrrr!!!!!!!!!, na živce mi gre k delam za ta beden keš pa še da se me otipava valda da se nam režala lol Valda tega nisem mogla naglas reči samo jaz slabo blefiram tako da so videli da mi je res muka delati v temu, js že tako nisem za customer service dela, imam preveč attituda za take jobe:)
Delala sem tam mesec dni, k sem doma povedala kaj se dogaja sta mi starca takoj rekla, daj skenslaj to sranje.
Sploh se bolje ne počutijo, zato pa rišejo te črtice v nedogled. Počutje je boljše samo v nekem trenutku, ko novo črtico zarišejo, ampak hitro izgine.
Princess’ kako pa gre sedaj to vkup s tistik mar si zadnjič razlagala o dušah in nijihovih telesih in učenju duš al kaj je že bilo tisto?
Se pravi dobila si telo in z njimi so prišli še ti tečnobci od katerih sedaj bežiš v navadne športne cele kopalke in frendica mora zraven…..
Po moje bi se morala v skladu s tisto tezo o rojevanju duš v določena telesa/situacije sedaj borit, da te takšne stvari ne vržejo iz tira, da se spopadeš z njimi in da tvoja duša dobi neko dodano vrednost, al karkoli že, da bo lahko napredovala.
Pa ne sedaj v jok in na drevo kot je zadnjič ona s kljunčkom, res me zanima kako se to vklopi v tvojo teorijo v dušah in energijah, ki jo večkrat tako vneto zagovarjaš.
On_ jaz zelo dobro vem zakaj sem si za to inkarnacijo izbrala telo, ki sem si ga. Samo je daljša zgodba in bolj osebna in je ne bi razlagala. Se pa vse zelo dobro klapa in je logično.
In ne nihče od nas ne dobi fizičnega telesa-kostuma kar tako po naključju..vsi si telesa izberemo zavestno in točno premišljeno. Tudi tiste duše, ki si izberejo hendikepirana telesa.
Forum je zaprt za komentiranje.