Name se lepijo luzerji
tudi name-vem kaj misliš, js sem tudi nehala hoditi na naš bazen že dolgo nazaj. Ker so me kakšni starci tam zalezovali pa namigovali pa dajali razne pripombe. Pa nisem imela bikink še prav kupila sem si ene navadne športne cele kopalke.
Ja zakaj pa ne bi ženska sama hodila okoli? Js velik sama okoli hodim, v kino tut pa v restavracije če se mi zahoče kje je tuki problem, ga ni. Edino zoprno je v tem ko stari deci vidijo lepo mladi žensko, SAMO nekje in jim to deluje kot lahek plen. Sploh tiste fore, ko se te hoče “prijateljsko” dotakniti po rami ali roki “po nesreči” ko hoče kaj pokazati, to je pa za bruhat. Tem starim takoj povej da imaš tipa in se potem večina odmakne, vsaj iz mojih izkušenj.
Glede spa-jev pa toplic grem rada z mami, ker potem dajo mir. Mogoče še kakšni perverzni pogledi blizu si pa ne upajo. Next time kako frendico vzemi s sabo bo mogoče bolje.
Ma glej, saj ni panike. Ti kar naprej tako in potem piši tu o svoji problemih. Bomo vsaj vedeli, da imamo opravka s sila atraktivno osebico. Cedile se nam bojo sline in zavistni bomo vsem tistim 60-letnikom.
Žuri? Ja, če bi jaz žuriral po toplicah na jesen, bi se utegnila tudi name prilepit kakšna 70-letnica. Tudi to se dogaja :-))))
Obstaja še ena možnost. Namreč, da tiste, ki se čutite ogorčene zaradi “osvajanja” starih atetov v nedolžnem zbadanju, ogovarjanju vidite osvajanje. Morda ga sploh ni! Nek komentar, naključno vržen v množico žensk v smislu Deklica lepa, kam pa tako hitiš je mišljen zgolj kot pozdrav ali šegav humor, ve pa ogorčene zaradi neprimernega “osvajanja” v luft,
Zna biti kaj resnice na tem, ha?
Krivokljun, ne govorim o tem. GOvorim o tem, kar je pisala Princess in pa o tem, da ti nekdo kar naprej teži, da greš z njim na pijačko in te zraven pohotno glede in se ti cedi in ko rečeš ne, pa še kar sili in tako naprej.
Poskusi kdaj sama okrog hodit pa boš videla kako je to.
Pa sploh ne rabiš biti kaj posebej lepotica, jaz sem čisto povprečna,daleč od kake dolgonoge zapeljivke. Prej siva miš.
Sem napisala, da niso vsi taki. Veliko jih je čisto normalnih, se lepo menijo, s takimi seveda tudi grem na pijačo, če gre za tak normalen klepet.
Če pa nekdo očitno namiguje na seks, poskuša otipavat, recimo na sedežnici daje roko okrog ramen… ja do takih sem neprijazna, osorna, jih odrinem.
Ja meni je to full nevarno, se bojim takih starih decov resnično. Ko sem še hodila na bazen plavati, mi je en stari tam, delal je mislim da kot nek urejevalec bazena, mi je nenehno govoril da naj pridem naslednjič k njemu da me bo kao notri spuščal pri nekih stranskih vratih da mi ne bo treba plačati. Pa razne pripombe pol, če imam vodoodporno maskaro da se mi nč ne razmaže, da bi mogla iti na miss slovenije, da sem videla kako so si ga drkali v bazenu ko sem šla mimo, in neko šušljanje potem in pokvarjen smeh, da si se počutil kot da si pod drobnogledom. Saj mogoče bi kakšne pripombe nekdo lahko dojemal kot komplimente, samo jaz sem to iz njihovega tona glasu in pogledov dojemala kot navadno SPOLNO NADLEGOVANJE.
In to tudi je, lets face it, to je spolno nadlegovanje. Js ni šanse da grem še na bazene pa razne toplice sama se preveč bojim. In to tudi tebi svetujem ‘tudi name’, zaradi svoje varnosti raje ne hodi sama v take prostore pa razne savne. Tam je full teh drkačev.
Jaz se jih ne bojim, so mi pa nadležni, ampak sem se izpopolnila v ostrem glasu, grdem pogledu. Res je pa, da pri meni še niso šli tako daleč kot pri tebi. Imam pa navado priti na bazen, odplavat svoje in se preobleči ter iti. Sem pa opazila, da ti pohotneži niso v vodi, ampak ponavadi posedajo po bližnjem lokalu in opazujejo dekleta in se jim čim bolj izogibam. Če je pa že kater v bazenu pa preprosto odplavam stran, se umaknem.
Najbolj mi težijo na smučišču, tam pa na sedežnici nimaš kam. Potem gledam, da ne pride še enkrat z mano skupaj na sedežnico, čeprav eni potem počakajo, da prideš.
Mene ni strah. Ni mi pa jasno zakaj tako teženje toliko mlajšim od sebe? Mene zanimajo moški, ampk mojih let. Ne 20 let starejši ali 20 let mlajši.
Kaj se plete v glavah moških, da tako pecajo mlajše ženske? Tisti, ki seveda to počno?
Jaz bi rekla, da so predvsem nezreli, nedorasli in pecajo ženske, ki naj bi bile toliko zrele kot oni?
Zakaj pecajo? Predvsem za potrjevanje njihovega ubogega občutka lastne vrednosti. Želijo potrditev, da bodo ženski ugajali, zato pecajo vse povprek. In to rabijo nonstop. Tudi, če so v partnerskem odnosu, navadno taki ljudje nimajo razvitega občutka za sočutje, zato jim ni mar, kako se parnterka ob njem počuti, ni jim pa tudi mar, kako se počuti ženska, katero peca. Čisti egoizem.
Jah kaj le se jim plete:) To so povečini deci v krizi srednjih let 40+, 45+….Doma ali varajo, žena jim že zdavnaj ni več privlačna, zgovarjati se ne znajo ker se nikoli niso znali, otroci so že skoraj odrasli. Ali so poločeni, ali so pa stari oveneli playerji, playboyi. Potem v karieri so malo napredovali da ima mogoče več cvenka sedaj in se mu zrola..
Potem pri 45 misli da lahko dobi eno 28 letnico, misli da če si lahko nabilda telo da v fris in v energijo deluje 30 star. Izgubijo stik z realnostjo. Misli potem da si zasluži in da paše skupaj z eno mlado lepo žensko brez otrok. Ali pa ni važno tut če ni lepa če je čisto povprečna siva miška samo da ni debela recimo. To preferenco imajo takšni večinoma da iščejo mlade pa suhe. Večina takih tipov je zelo neprivlačnih, recimo nek George Clooney on si lahko privošči neko mlado in verjamem da se mlajša ženska v njega res zaljubi ji je privlačen. Samo povprečni 45+ letniki jih je pa zelo malo privlačnih. Js sem v Londonu enega spoznala je imel 49 pilot drugače ampak resss, ressss, HUD MOŠKI. Izgledal je ene 12 let mlajši full visok, lasje gosti lepi, obraz res hud. Samo to so izjeme, večina takih kot sem rekla je wack.
Sploh če hodiš smučati, tam je pa itak poznano, razni frajerčki mladi in stari da se radi prilimajo na kogarkoli že. Sploh v teh mondenih letoviščih.
Robi, ne bi rekla, da sem izzivalna. Daleč od tega. Če bi bila, bi se morala otepat tudi normalnih moških :). Ne vem, če bi delovala šibko, ne bi samozavestno šla sama smučat in jih tudi ne bi tako na hitro odpikala. Mogoče samo mislijo, da sem šibka, nesamozavestna, ker sem še samska? In kot taka po njihovem mnenju potrebna njihove pomoči?
Po mojem imata Marko in Princess bolj prav glede tega kaj se jim plete bo glavah. Razen tega, da bi bila jaz lepa, ker to nisem oz. vsaj izstopam ne. Imam celo par kg preveč. Je pa res, da večina žensk mojih let pride ali s fantom ali s prijatelji. Potem pa tiste, ki nimamo spremstva, postanemo tarče.
Zakaj si pa tudi name ne najdeš neke prijateljske družbe v tej smeri, da ne bi bila sama? Saj je vendar bedno iti sama smučat, plavat… pa s kolesarjenjem se menda ukvarjaš, (z gorskim?), a ni pravzaprav bolj varno iti z nekom skupaj? In ko se piše v temi za iskanje tovrstne družbe, imaš pa tisoč razlogov, da to pač ni možno. Torej, kaj bi ti sploh rada? Imela way out da lahko kritiziraš, kako ti je hudo? In potem ko najdeš sogovornico, si pa vsa blažena. Odpiraš nove in nove teme za sabotaže soijh problemov. A si ti v kakem drugem človeku sploh kdaj zapazila eno samo samcato pozitivno lastnost? Ali to kar nahitro zaobideš s “saj eni so normalni”, ampak oni drugi, ki niso in ki katastrofa, pecajo še potem, ko jih grobo zavrneš in grdo gledaš… Kaj pa mislijo tisti normalni o tebi, s katerimi greš celo na pijačko in je pogovor menda normalen? Enkrat sem gledala intervju z dvema duhovnikoma, en je imel toliko problemov, ženske so ga toliko pecale, da je enostavno moral izstopiti je bilo nevzdržno, da bi še opravljal božjo službo. Drugi pa žensk v takem kontektu sploh ni opazil.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] tudi name-določeni moški so se že taki rodili da morajo vsako žensko ogovoriti jo oblajati kot kaki psi ki se gonijo. To taki že so, neglede tudi če je ženska fizično neprivlačna jo bo mogu ogovoriti in podati komentar.
To me spominja na eno zgodbo, ko mi je ena pravila ko je delala v domu za ostarele. In je bil tam tudi nek 85 letni gospod bišvi direktor neke večje firme, ki je bil že v mladih letih poznan kot ženskar in nadlegovalec, da je šlatal tajnice itd…No in mi je pravila da ko so ga oni negovali pa mu menjali plenice pa ga umivali je on hotel ženske negovalke šlatati po prsih in riti…They never learn.
Nimam rada družbe pri teh zadevah. Meni je fajn, da grem sama. Ne, z gorskim, s cestnim kolesarjenjem se ukvarjam. Oz. bolje rečeno s triatlonom in duatlonom. Če mi paše skupni trening, potem grem to s kolegi triatlonci, večinoma pa sem najraje sama. Zato mi je to teženje mimo.
Katenjka, nisi razumela pointa teme. Ne gre zato, da kaj iščem, gre zato, kako odgnati nezaželene.
Jaz razumem “tudi mene”, js bi šla full rada na naš olimpijski bazen, ok zdjle je zaprt ampak recimo na jesen pa zimo, ker res rada plavam, in mi full lepo telo izoblikuje plavanje. In to rada počnem sama, da imam mir in se lahko skoncentriram na vadbo. Če bi šla s frendico frendom, se takoj nekje zaklepetamo in potem ni od plavanja nič.
Pač takoj bi zopet hodila sama plavati pa ne morem, ker si tam tarča nadlegovalcev.
Točno tako, če greš v družbi, nastane namakanje, ne plavanje. Kravl pa ni ravno disciplina, ki bi bila družabna. Vsaj jaz ne znam govorit pod vodo. V toplice grem pa le tiste, kjer imajo bazen s dokaj hladno vodo ali bolje rečeno nepretoplo.
Kolo pa tek je pa tako, fajn je, da najdeš nekoga približno enakega. Drugače je tudi ta trening bolj mimo.
Edino pri smučanju je družba ok, če seveda ni taka, da bi samo posedala po lokalih, namesto smučala.
Forum je zaprt za komentiranje.