Name se lepijo luzerji
Matjažko, če bi midve z Bibito sprejeli povabilo, bi bil nekaj dni na baldrijanovih kapljicah, ker bi bil tako vznemirjen. Bova prišli, če pripelješ svojo boljšo polovico, da te čuva – veš tisto lepo črnolasko. :))[/quote]
Občutek imam , da si ti bolj nagajiva kot Bibitka? Bibitka samo pleteniči ,ti si pa ženska dejanj, a ne? Brezveze neko cincanje, kompliciranje in oklevanje, bi mi pač ti dala vetra za dve!? :))) Ali nisi v formi? 😀
Forum je zaprt za komentiranje.