Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nalbolj grotesken je pa še Zorangutan kot matičar

Nalbolj grotesken je pa še Zorangutan kot matičar

Ta triada je nenadjebljiva…..

Kobila – Golob -Zorangutan

 

Wauuu, Slovenija ima super predstavnike ljudstva :):):)

Bravo, Slovenčki, znate si izvolit  :):):)

Odgovor na objavo uporabnika
Kritičen do neumnosti, 06.09.2025 ob 08:17

Ta triada je nenadjebljiva…..

Kobila – Golob -Zorangutan

 

Wauuu, Slovenija ima super predstavnike ljudstva :):):)

Bravo, Slovenčki, znate si izvolit  :):):)

Nimaš prav daleč do Orbana, Melonijeve ali Vučiča, pa ti bo ustreženo.

Matr- imate pa navodila!

Da izpadete  pritlehne in primitivne hijene- vsi skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
koncepti so, 06.09.2025 ob 09:37

Matr- imate pa navodila!

Da izpadete  pritlehne in primitivne hijene- vsi skupaj.

Sem slišala, da ima danes kobilarna Lipica dan odprtih vrat… Ali je to kaj povezano z današnjim dogodkom?

zorangutan Janković in njegova nesposobna sinova in vnuk je pa gteznica, ki je ne bi smeli spustit v državo. Vsak črnec je boljši od njih in pametnejši.

Ja, groteska.

Francoski Makaron in Slovenski Golob sta enaka groteska.

Francoski pederast Makaron se poroči z decom (ja, Brigita se je rodila s kurzem in jajci).
Slovenski uradno neuradni *eder pa z najeto *onkubino.

Enaka zgodba o legacy-media: prikrivanje, zavajanje, manipulacija.

Od 1.9.2025 do 30.10.2025 imate priložnost oddati podpis za ukinitev prisilnega plačevanja RTV prispevka.

Oddajte elektronski podpis ali pejte peš na upravno enoti. Odfukajte RTV tovarno laži, zavajanja, prikrivanja in manipulacije!

Oh, Kobilina bestica, dober dan :):)

Nisi dobila povabila v konjušnico? Potem nisi več bestica, ampak še vseeno malo računaš, da te naknadno kdo pride iskat, kaj?:):)

Uboge kobile, saj vas je cela čreda :):)

In, ker uboga polpismena nisi razumela zapisanega , prav dobro pašeš v tisto srenjo :):)

Kaj misliš, kakšen vtis pustiš na ljudeh s temi svojimi izjavami?

Česa si pravzaprav želiš? Si sploh kdaj zares zadovoljen in hvaležen?

Saj veš, da z žaljenjem in poniževanjem drugih, ne postaneš boljši od njih.

Oprosti, a si sfalila sceno?:)

Tem izkoriščevalnim spakam je treba bit še hvaležen in biti zelo zadovoljen, ker so?

Ja, v katerem svetu pa ti živiš???

 

p.s.

sicer sem zelo hvaležna in zadovoljna oseba, brez skrbi. Ampak, na pravem kraju ,za prave stvari, s pravimi ljudmi.

Farma Ihan ima tudi dan odprtih vrat, samo se bo potrebno zapeljati do Škofje Loke in Gorenje vasi.

Lahko, da bo uveljavljal pravico do prve noči, kot fevdalci v srednjem veku!

Ne vem a je kaka bolezen to, ampak Jankovič ima vsako leto bolj kvadratno glavo, mogoče ker toliko dela z dokumenti in bankovci se mu je prilagodila, ampak res že prav A4 format je tip v faco.

Saj boste kmalu dobili ostržka na vlado, pa bomo videli kako veseli boste takrat.

Ne zavedate se, da bo njegova vladavina vplivala tudi na vas. Bomo videli kako boste potem živeli. Vaš ego bo potešen,  vaše življenje pa v k.

Ne volite ga zato, ker je dober vladar, volite ga zato  ker je vaš.  Ne vem kaj bi rekla. Bolj zabite črede si res ne predstavljam. A tip je psihopat.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 06.09.2025 ob 16:29

Farma Ihan ima tudi dan odprtih vrat, samo se bo potrebno zapeljati do Škofje Loke in Gorenje vasi.

Prej do Zasavja, kot tja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ostrzek pride, 07.09.2025 ob 07:52

Saj boste kmalu dobili ostržka na vlado, pa bomo videli kako veseli boste takrat.

Ne zavedate se, da bo njegova vladavina vplivala tudi na vas. Bomo videli kako boste potem živeli. Vaš ego bo potešen,  vaše življenje pa v k.

Ne volite ga zato, ker je dober vladar, volite ga zato  ker je vaš.  Ne vem kaj bi rekla. Bolj zabite črede si res ne predstavljam. A tip je psihopat.

 

 

Bi dejal, da si odlično opisal sedanjo oblast.

A je imel tudi za ta dogodek kavbojke in majico s kratkimi rokavi? ?

heh.., opica okužena, pacintogutan od avtorja teme..

koga bi pa ti poročil, če bi bil župan tvoje trolovske SdS nora24tv kletne greznice.. pacienta in opico čito..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close