Nakup novega vozila se to sploh splača
Odgovor na objavo uporabnika
Novo vozilo, 14.09.2025 ob 22:02
Novo vozilo, 14.09.2025 ob 22:02
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno206, 14.09.2025 ob 21:58
Anonimno206, 14.09.2025 ob 21:58
Kaj te boli k. za davek to gre vse na firmo, bos pac mau drazje krompir placu heh
Enim je celo 20.000eur dat težko za rabljen avto recimo 3 leta star
Za 3 leta 10.000 eur največ..
Forum je zaprt za komentiranje.