Najljubša sladica
Drevo je res trnasto, cvetovi pa zelo lepo dišijo, samo odtrgaš s pecljem vred in pomočiš v maso za palačinke ter vržeš v vroče olje…res je nekaj posebnega in zelo malo ljudi ve, da je zadeva več kot užitna…pa zame več ostane..mljask…[/quote]
Ocvrta akacija je 1 A zadeva, prava sladka poslastica. Ampak zgleda, da to poznajo samo v določenih predelih Slovenije, ker večinoma cvrejo bezkove cvetove.
kultna knjiga z recepti iz 1970_ih, ko se je naveliko pisalo takšne knjige ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.