Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Najlepše slikice …

Najlepše slikice …

Imamo temo za pesmi, šale, pa dejmo še za slike.

Meni trenutno ena izmed lepših slik:
http://www.bolha.com/zivali-psi-mesanci/koker-spanjel-mesancki-oglas1281565175#

A slike lepih žensk tudi pridejo v poštev ? 🙂

Za to odpri posebno temo. Ampak naj bodo tudi slike lepih moških. Nič diskriminacije. :))

Za to odpri posebno temo. Ampak naj bodo tudi slike lepih moških. Nič diskriminacije. :))[/quote]

Obstaja tudi pozitivna diskriminacija :))

Za to odpri posebno temo. Ampak naj bodo tudi slike lepih moških. Nič diskriminacije. :))[/quote]

Obstaja tudi pozitivna diskriminacija :))[/quote]

Snoopko, preveč knjige bereš. :)) MON bo obstal samo, če bodo tudi ženske imela kaj od njega. :))

Obstaja tudi pozitivna diskriminacija :))[/quote]

Snoopko, preveč knjige bereš. :)) MON bo obstal samo, če bodo tudi ženske imela kaj od njega. :))[/quote]

Jaz še v življenju nisem knjige odprl. :)) Jaz samo slike gledam :))

Snoopko, preveč knjige bereš. :)) MON bo obstal samo, če bodo tudi ženske imela kaj od njega. :))[/quote]

Jaz še v življenju nisem knjige odprl. :)) Jaz samo slike gledam :))[/quote]

Snoopko, daj rajši prilepi kakšno fletno slikco, da ne smetiva teme. :))

Meni je od Francija odvetnica fletna :))

[img]http://s12.postimage.org/4etzbvksd/Untitled.jpg[/img]

Žensko opozorilo moškemu 🙂

A ni lepa slikica? :))))

Opozorilo ?
Za kakšne primere pa ? 🙂

Takole je napisal en moški: pa ne moski111, da ne bo pomote :))))

“Pred enim letom sem prišel bolj pozno domov in žena mi je pustila sporočilo!”

:)))

Jaooo, Bibitka … na momente deluješ tako nežno in umirjeno… vsake toliko pa pridejo na plano rogeci. :)))))))

PS; pohvalno. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kako oglaševati svoj bolha oglas na monu?

Odpreš novo temo z glupim naslovom, pa not nalimaš svoj link… Simpl… 🙂

Hvala japkica… vse je res.:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close