Najlepše slikice …
Imamo temo za pesmi, šale, pa dejmo še za slike.
Meni trenutno ena izmed lepših slik:
http://www.bolha.com/zivali-psi-mesanci/koker-spanjel-mesancki-oglas1281565175#
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Najlepše slikice …
Imamo temo za pesmi, šale, pa dejmo še za slike.
Meni trenutno ena izmed lepših slik:
http://www.bolha.com/zivali-psi-mesanci/koker-spanjel-mesancki-oglas1281565175#
A slike lepih žensk tudi pridejo v poštev ? 🙂
Za to odpri posebno temo. Ampak naj bodo tudi slike lepih moških. Nič diskriminacije. :))
Za to odpri posebno temo. Ampak naj bodo tudi slike lepih moških. Nič diskriminacije. :))[/quote]
Obstaja tudi pozitivna diskriminacija :))
Za to odpri posebno temo. Ampak naj bodo tudi slike lepih moških. Nič diskriminacije. :))[/quote]
Obstaja tudi pozitivna diskriminacija :))[/quote]
Snoopko, preveč knjige bereš. :)) MON bo obstal samo, če bodo tudi ženske imela kaj od njega. :))
Obstaja tudi pozitivna diskriminacija :))[/quote]
Snoopko, preveč knjige bereš. :)) MON bo obstal samo, če bodo tudi ženske imela kaj od njega. :))[/quote]
Jaz še v življenju nisem knjige odprl. :)) Jaz samo slike gledam :))
Snoopko, preveč knjige bereš. :)) MON bo obstal samo, če bodo tudi ženske imela kaj od njega. :))[/quote]
Jaz še v življenju nisem knjige odprl. :)) Jaz samo slike gledam :))[/quote]
Snoopko, daj rajši prilepi kakšno fletno slikco, da ne smetiva teme. :))
Meni je od Francija odvetnica fletna :))
[img]http://s12.postimage.org/4etzbvksd/Untitled.jpg[/img]
Žensko opozorilo moškemu 🙂
A ni lepa slikica? :))))
Opozorilo ?
Za kakšne primere pa ? 🙂
Takole je napisal en moški: pa ne moski111, da ne bo pomote :))))
“Pred enim letom sem prišel bolj pozno domov in žena mi je pustila sporočilo!”
:)))
Jaooo, Bibitka … na momente deluješ tako nežno in umirjeno… vsake toliko pa pridejo na plano rogeci. :)))))))
PS; pohvalno. 😉
Kako oglaševati svoj bolha oglas na monu?
Odpreš novo temo z glupim naslovom, pa not nalimaš svoj link… Simpl… 🙂
Hvala japkica… vse je res.:)
Forum je zaprt za komentiranje.