Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najemanje Filipincem, Indijcem ipd.

Najemanje Filipincem, Indijcem ipd.

Odgovor na objavo uporabnika
Sponzor je Slovenija, 14.09.2025 ob 12:13

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6564, 13.09.2025 ob 21:03

Nove bolezni, higiena na minimumu.

Borovnice iz Poljske so bile zelo odmevne na Nizozemskem. Prav taki delavci so borovnice obirali. Četudi so bile borovnice zamrznjene…hepatitis ni zamrznil.

Veliko takih ne ve kaj je higiena, sploh ne na nivoju EU, pa že tu je razlika pri hotelskih nastanitvah.

Mi je govorila znanka stevardesa. Pakistanec je počeli med sedeže in se usral. To jim je popolnoma normalno.

Jaz se ne pritalnem hrane, ki mi jo kdo tak dostavi. Tudi pri dostavi se dotikajo skatle, skatlo potem odpres in vzames kos pizze, včasih tudi pokukajo vanjo…fuj in fej. Dvomim da imajo HACCAP opravljen in lab teste za rokovanje s hrano, tudi če jo samo dostavijo, ker ni zapečatena ali hermetično zaprta

In najbolj hecno je to da takoj kdaj izbiraš sadje v trgovino brez rokavice iz plastke za enkratno uporabo (zelo ekološko!) te opomni nekdo zakaj ‘onesnažuješ’ sadje!?

To da so ga na kmetijah pobirali afričani ki so si prav pred tem usrano rit v sadovnjaku izbrisali z listje in niso si pomili roke ni stvar debate!

Ali pa še bolj pomembno, to da sadje, zelenjava pride od daleč in je poškropljena z nevarne kemikalije jih sploh ne skrbi. V pogojih na barkah…če bi videli ne bi sploh jedli. Samo jabolko pri nami se poškropi vsaj 50.krat! In to je varno? Seveda da ni.

In imajo eni prav – boljše je uporabljati rokavice ker tikati kemijo ki je na sadje je zelo nevarno. Ampak čakaj mal, potem pa ni nevarno da bi ga pojedli!?

Eh, logika nekaterih preseže vse inteligentne ljudi.

Sadje moraš vsakokrat oprati v sodi bikarboni oziroma namakat v posodi z vodo in sodo bikarbono, preden ga lahko ješ.

Je pa kulturno, da si daš rokavice, ko zajameš sadje ali zelenjavo iz gajbice. Tisti, ki ne, ki pretipa vse sadje in zelenjavo z golo roko, je zame primitiven človek.

6564 ti se bojiš lastne sence.

Sadje itak opereš, če se ti da res s sodo bikarbono.

Huje je ko želiš lepe breskve in vidiš perlo brez rokavic, ki zabada svoje usrane nohte prav v vsako breskvo.

In to vedno, vedno. Neverjetno kako so malomarni. Tako malomarnico  jaz opomnim kar pred vsemi, naj si jo kar da v košaro in jo plača, ker jo je uničila.

1434 koliko praznih in nepomembnih besed. In kaj ti si… popolnoma nepomembno.

Pomembno je, da se pristojni z migajo tam, kjer je potrebno in si ne zatiskajo oči, ko se dogajajo krivice.

In ve se kje. Pri dedku, ki barva ograjo sigurno ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Daleč stran od golazni, 13.09.2025 ob 12:45

 

Indijc bo delal samo toliko časa dokler mu bo šlo za preživetje. Takoj ko si uredi status, dobi podporo, ga ne bo več na delo. To so najbolj leni ljudje na svetu, tudi Pakistancj so isti. Niso navajeni delat, ne skrbijo za čistočo, skratka podn od ljudi. Samo ne zaposlit teh ljudi, ker od njih nič ni. Danes pride delat, naslednji dan ne, potem zamudi po par ur ali gre par ur prej iz dela. To niso ljudje na katere se lahko zaneseš.

V bistvu si slovence opisal.

Oni na noben podpore ne računajo, ker ne obstajajo v svetu iz katerega so. Računajo samo nase. In večina dela k osli cele dneve, zato da boljšo prihodnost svojim otrokom zagotovijo. In druga generacija priseljencev je vedno med najbolj uspešnimi ljudmi. Slovenčki pa štejejo dodatke in subvencije in tulijo kaj vse njihovim otrokom pripada, zraven k pivo cuzajo in čik vlečejo. Se niso v resnici niti približno pripravljeni čemu odpovedat zato da bi svojim potomcem boljše živeljenje omogočili. Čičajo in jokajo kaj jim država krade in kaj ne da. In njihovi potomci so isti. Generacije slovencev ki so vzgojile samostojne odgovorne ljudi umirajo, večinoma so že pod zemljo. Trenutnim generacijam je prekomot. Zato nobenega napredka od njih.

vedno držalo in vedno bo:

“Hard times make strong men, strong men make easy times, easy times make weak men, weak men make hard times.”

Mončki, ki se bojijo vode, urejne ljudi za geje proglašajo, riti si s papirjem obrišejo in mislijo da so čisti, živijo v svinariji v večini…..o higieni pametujejo. Vprašaj kakšno sestro na urgenci kako so slovenci higienični. Ali pa po ulici malo povohaj ljudi ki gredo mimo. Pa glave mastne poglej. Smrad iz ust. Roke si večina ne umije ko gre na wc. Sploh dedci. Otresejo tiste par centi in gredo ven. Gate rumene, roke pa čiste zelo. Sploh ko se še po jajcih počohljajo pa po uhih in nosu vrtajo z njimi. Slovenc pa higiena 😀 Tedensko tu tulite kako so mila škodljiva in voda :). Enkrat mesečno posteljnino preoblečete. Daj ne se smešit svinja. Poglej ljudi v štacuni, prijemljejo voziček, potem kruh brez rokavic al pa tistih klešč za pomoč, vse prešlatajo, svinje koljejo v garažah….obstaja razlog zakaj slovenci vse prekuhajo in so vajeni na pol zažgano meso jest. Ker drugač bi jih pobralo.

Odgovor na objavo uporabnika
Misel dneva, 14.09.2025 ob 14:49

1434 koliko praznih in nepomembnih besed. In kaj ti si… popolnoma nepomembno.

Pomembno je, da se pristojni z migajo tam, kjer je potrebno in si ne zatiskajo oči, ko se dogajajo krivice.

In ve se kje. Pri dedku, ki barva ograjo sigurno ne.

In kakšne krivice ti vidiš?  Kateri zakoni so kršeni?  Zakaj jih imaš za sužnje?  Koliko bi jih pati plačal?

Fora je, da se nekateri že celo življenje vrtimo v krogu takšnih in drugačnih imigrantov.  Srečujemo jih, z njimi prijateljujemo, delamo, sami smo oz. bili imigranti, pa še to marsikje, … in še kako dobro poznamo prepričanja opranoglavih komunajzerjev o sužnjih, izkoriščanju in entitlement attitude razvajenih riti, ki si domišljajo kaj vse jim “pripada”, da bo zanje “človeka dostojno”.  Ravno zaradi te miselnosti se vse te legalne in ilegalne migrante tudi uvaža.  Ker “elitam” je poln kufer vaše komunajzerske entitlement mentalitete in se vas želijo dobsedno znebiti.  Skozi vojno, cepljenje, ekonomsko uničenje, interne nerede/spopade, hrano, zrak, …

 

Hahahaha 1434, pišeš VAS…. hahaha vas se želijo znebit hahaha nasmejala sem se do solz.

Ko bo vojna, bo vojna za vse, ko bo lakota bo lakota za vse, ko bo epidemija bo za vse, noben zlat papir ti ne bo pomagal, ko se z njim tako kitiš tlele gor. Vas… Ja ja med njimi si tudi ti. Nisi vreden nič kaj več. Kvečjemu manj, po miselnosti in moralnih vrednotah.

 

Ata okol 75, mi je pred leti vtepeal pamet v glavo. Pravi, ja kaj pa bo, a naj tam ščurke je. Ljudje grejo, ko morajo. Eden od teh noče tukaj biti. Res je da se nekateri režijo sistemu in izkoriščajo. NAUK TE ZGODBE JE, DA POJDITE VOLIT.

Odgovor na objavo uporabnika
Misel dneva, 14.09.2025 ob 16:26

Hahahaha 1434, pišeš VAS…. hahaha vas se želijo znebit hahaha nasmejala sem se do solz.

Ko bo vojna, bo vojna za vse, ko bo lakota bo lakota za vse, ko bo epidemija bo za vse, noben zlat papir ti ne bo pomagal, ko se z njim tako kitiš tlele gor. Vas… Ja ja med njimi si tudi ti. Nisi vreden nič kaj več. Kvečjemu manj, po miselnosti in moralnih vrednotah.

 

V nobeni vojni niso še vsi nastradali.  Eni smo se že davno pripravili na to kar se že lep čas kuha, da nam ne bo prav hudega.

Pasivnivni ignorantski retardi pa se tako in tako realnosti nikoli niti zavedate ne, čeprav ste samozavorovani, da vam je vse jasno.

Evo vam koliko pakistanec, ki v ZAE z motorjem dostavlja pakete, zasluži in koliko pošlje svojim v Pakistan (50%).  Morda kdo dojame kako pomembno je, da čim manj porabi za lastno življenje, najemnino, itd.  Ne potrebuje standarda, ki je vam edino sprejemljiv.  Niti v Pakistanu ga ni imel.

Kako bi pa vi živeli, če bi vsak mesec na stran dajali 50% svojih dohodkov?  Nezamisljivo vam je, a ne?  No, vidite, enim je to “normalno”.

In, veste kaj?  Razlog da nekateri nismo več nikomur “sužnji”, je ravno v tem, da smo skozi reinvestiranje privarčevano tako dolgo plemenitili, da lahko danes živimo “svobodno”.  Ne več “ot “sužnji”.

Vem, vem, komunajzerjem tako daleč ne nese.  Tisti, ki kaj imamo, smo to menda dosegli le skozi izkoriščanje drugih, krajo, “grebatorstvo”, itd.  Skratka, ta bolan pogled na svet vas ne bi mogel bolj sabotirati.

 

Jaz sem ideološko komunajzer, pa dam več kot 50 % svoje plače na stran, zelo malo porabim za življenje, pa mi vseeno nič ne manjka, ker sem skromen človek. Cenim pa delo, ne igračkanja z denarjem.

Ko ti kapitalist razvajeni požrešni začne pridigat o skromnosti, potem veš, da se bš ravno poscal od smeha

 

Ta komunajzarska terminologija, lol, kapitalist, razvajeni, požrešni, …

A je to kar privarčuješ sedaj kaj drugega kot tvoj kapital?

A je to kar si s svojim akumuliranim kapitalom prisiljen početi že zaradi obrestnih mer, ki niti inflacije ne dosegajo, to prezirano “igračkanje z denarjem”?

Kdo je bolj razvajen?  Nekdo, ki dolga leta trdo dela, varčuje, privarčevano investira in nekaj ustvari?  Ali nekdo, ki se mu že učiti ni dalo, potem oddela goli minimum, 8ur in pozabi na šiht, pa še z denarjam se mu ni treba igračkati, ker tako iz meseca v mesec vse zagoni?

Zamisli se malo nad svojimi prepričanji.

“Nisi vreden nič kaj več. Kvečjemu manj, po miselnosti in moralnih vrednotah”

Jaz se zavedam, da je v interesu “sistema”, da me čim prej tako ali drugače “pobere”.  Tako kot si to želite tudi ovce za striženje.  Vsekakor, da zginem, se odstranim in vas s svojo drugačnostjo neham motiti pri zimskem spancu.  Že celo življenje me pošiljate “stran”.

Za oboje imam napačne poglede.  Sistem vas je prepričal, da je moja “miselnost” moralno sporna.  Namreč, moralne ste ovce za striženje z miselnostjo po okusu sistema.

Smo videli med covid circusom koga se je imelo za nemoralnega, slabega, brez empetaje, ki mu ni mar za babico in dedka.

Zato moram še toliko bolj poskrbeti zase.  Brez zanašanja na sistem in na vas, ovce za striženje, zaradi katerih je sistem tudi postal tako sprevźen.  Poleg tega sem zaradi boljšega življenja ogrožen še s strani zavistnežev.  Paziti moram, da ne postanem žrtev kriminala.  Ne le ilegalnega.  Tudi legalnega, “državnega”, ki bi mi z veseljen pobral kar imam in me tako uničil.

Prednost ovc za striženje je, da vas na vsakem koraku obdajajo ovce kot ste sami.  Velika večina vas že zaradi tega ne bi mogla biti v mojih čevljih.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close