Najem avtodoma/kamperja
Razmisljam o najemu avtodoma oz kamperja. Potovali bomo 3 osebe. Je pa fajn da je prostorsko na komot, udoben za vožnjo.
Nekaj v kampu na morju pa Makedonija.
Katero podjetje priporočate ali imate dobre izkušnje? Ter kateri/kakšen kamper ali avtodom priporocate? Oziroma ali je bolje avtodom?
Vprašanje je za tiste ki so kdaj že najeli avtodom/kamper.
Forum je zaprt za komentiranje.