Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najem avtodoma/kamperja

Najem avtodoma/kamperja

Razmisljam o najemu avtodoma oz kamperja. Potovali bomo 3 osebe. Je pa fajn da je prostorsko na komot, udoben za vožnjo.

Nekaj v kampu na morju pa Makedonija.

Katero podjetje priporočate ali imate dobre izkušnje? Ter kateri/kakšen kamper ali avtodom priporocate? Oziroma ali je bolje avtodom?

Vprašanje je za tiste ki so kdaj že najeli avtodom/kamper.

Vedno najamemo avtodom za smucanje. Vedno dobre izkusnje s Hisa na kolesih. Slabe pri Stipiču – ne priporočamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Najemnikiii, 14.09.2025 ob 14:47

Vedno najamemo avtodom za smucanje. Vedno dobre izkusnje s Hisa na kolesih. Slabe pri Stipiču – ne priporočamo.

Niso pa poceni, tudi v nizki sezoni ne.

Katerega pa najamete ter koliko oseb vas gre?

Niso poceni, zato smo ga eno leto vzeli drugje, a je bilo vse narobe. Na smucanje gremo 3 ali 4, vzamemo pa Giotiline therry 45.

Vedno vzamemo od Adrie-zadovoljni.. teta je zaposlena tam in vedno vse štima.. ceno tut ugodno uredi..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close