Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Najboljši dnevi so……

Najboljši dnevi so……

….. 25.8 in 18.11 vsaj zame

Rojstni dan? Kaj drugega?

Kaj pa je z ostalimi 363 dnevi?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ostalih 363 dni se čaka na najboljše dneve…:)

Zame nek datum še ne definira dobrega ali slabega dneva.

Pa nam zaupaj, kaj se je zgodilo? 🙂

Ker mi lahko samo sklepamo; kot npr. it pravi rojstni dan?, jaz pa predvidevam, da si …. 🙂

Meni pa najboljši dnevi nimajo točno določenega datuma, čeprav vem vsaj za nekaj datumov, ki bodo vedno imeli prav posebno mesto v mojem spominu – rojstva otrok.

So bili tisti dnevi oz. jutra, polni občutkov tako sreče kot olajšanja.

Jah 25.8 in 18.11 zanimivo kajne

Miloš verjetno misli 18.11 kot eden izmed najboljših dni (vsaj za njega drugi najboljši dan za njega je 25.8) Ko so takole “zmagovito” Hrvati “paradirali” v Vukovaru.
http://www.youtube.com/watch?v=JJIXmoMijX8
Zame “Najboljši” dnevi so : 3.1 , 8.2 , 30.5, 17.12 (Rojstni dnevi) , nato Božič in Novo leto.Drugače je pa vsak dan na nek način dober , zanimiv , zabaven ….

http://www.youtube.com/watch?v=JQU5507I3nM (1:42)

Ko sem še hodil v šolo so bile počitnice najboljši del šolskega leta

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close