Najboljši dnevi so……
Miloš verjetno misli 18.11 kot eden izmed najboljših dni (vsaj za njega drugi najboljši dan za njega je 25.8) Ko so takole “zmagovito” Hrvati “paradirali” v Vukovaru.
http://www.youtube.com/watch?v=JJIXmoMijX8
Zame “Najboljši” dnevi so : 3.1 , 8.2 , 30.5, 17.12 (Rojstni dnevi) , nato Božič in Novo leto.Drugače je pa vsak dan na nek način dober , zanimiv , zabaven ….
http://www.youtube.com/watch?v=JQU5507I3nM (1:42)
Ko sem še hodil v šolo so bile počitnice najboljši del šolskega leta
Forum je zaprt za komentiranje.