Nacistični zločinec ,oče Ursule von der Leyen.
Kakšn je pa tvoj cilj? Skoz govoriš o sranju ki bo, pripravljaš delavnico, kjer boš poučeval kako preživet, ko do tega sranja pride? Al ne prideš dlje od tega udobnega tuljenja po forumu, kjer delaš ravno to, da brezpogojno braniš svoj js js js mam prav, obenem pa se boriš proti že enemu enoumju. Kako z ustvarjanjem drugega enoumja? Kdo si? Praviš, da ni pomembno kaj mislim js, torej si oblikoval svet js js js. Kaj pa je samoprevara? A ni to, ko počneš nekaj zavedno, kar veš da ni ok. Kako zabita čreda zdaj sebe samoprevara, če zabitost omejuje to zavedanje? Si samo tuleč samuraj, ki se dviga nad druge obenem pa koristi vso udobje moderne družbe, obseden s forumom.
crazyfrog, 25.06.2024 ob 12:58
Kakšn je pa tvoj cilj? Skoz govoriš o sranju ki bo, pripravljaš delavnico, kjer boš poučeval kako preživet, ko do tega sranja pride? Al ne prideš dlje od tega udobnega tuljenja po forumu, kjer delaš ravno to, da brezpogojno braniš svoj js js js mam prav, obenem pa se boriš proti že enemu enoumju. Kako z ustvarjanjem drugega enoumja? Kdo si? Praviš, da ni pomembno kaj mislim js, torej si oblikoval svet js js js. Kaj pa je samoprevara? A ni to, ko počneš nekaj zavedno, kar veš da ni ok. Kako zabita čreda zdaj sebe samoprevara, če zabitost omejuje to zavedanje? Si samo tuleč samuraj, ki se dviga nad druge obenem pa koristi vso udobje moderne družbe, obseden s forumom.
Nimam jaz nobenega cilja. O kakšnem cilju govoriš?
Cilj ne obstaja, je laž, iluzija….
Cilj je nepomemben, škoda časa za ubadanje s ciljem. Kot je škoda časa za ubadanje s tabo.
robi9, 25.06.2024 ob 13:10
Nimam jaz nobenega cilja. O kakšnem cilju govoriš?
Cilj ne obstaja, je laž, iluzija….
Cilj je nepomemben, škoda časa za ubadanje s ciljem. Kot je škoda časa za ubadanje s tabo.
In pol sm js hinavska. Ko se strinjam: “žabica imaš prav žabica, žabica”. Ko se ne strinjam: “zabita čreda, nisi vredna..” ?
Drugim nastavlja ogledalo, sam pa še pred senco beži z agresijo in še čim.
Pobegni v sebi ljubi obliki. Če je to vse od argumenta prav ? lep dan.
Tudi od vojne hujskašice in rusofobinje Analene – Waldemar je bil zaprisežen nazi:
.https://insajder.com/svet/waldemar-baerbock-nacisti-druzinske-skrivnosti-annalene-baerbock-foto
WD40, 25.06.2024 ob 10:04
Oče Ursule von der Leyen je bil nacistični zločinec, pripadnik SS enot in poveljnik nacističnega kampa. vse lahko preberete na povezavi:
Moji so bili v partizanih in v taboriščih, pa se nimam ne za partizana, ne za taboriščnika
robi9, 25.06.2024 ob 10:35
crazyfrog, 25.06.2024 ob 10:27
robi9, 25.06.2024 ob 10:23
crazyfrog, 25.06.2024 ob 10:17
robi9, 25.06.2024 ob 10:15
crazyfrog, 25.06.2024 ob 10:12
robi9, 25.06.2024 ob 10:09
Treba je zaupati stoki, ne pa širiti teorij zarot.
Dougo si rabu, da si pršu do tega spoznanja. Torej, ne splača se..
Vem, da vam zabiti čredi ni pomoči.
Za začetek poskusi pomagat seb, verjamem, da dela ni malo.
Ne rabiš skrbet zame.
Če veš, da nimaš malo dela, bi lahko začela pri sebi.
Točno tk. Vse bolj ponosna postajam nase, sm misla prej, predno sm opazovala posamične odnose komentatorjev tukaj, da mi je samorefleksija bolj tuja.. pa sm prišla do prijetnega spoznanja, da sm se uštela?
Človek, ki resnično dela na sebi, je skromen, ker se zaveda, da ima še veliko dela na sebi.
Ponos je značilnost egoističnih in arogantnih osebkov, ki delajo le na svojem omejenem egoizmu. Zato zabito čredo čakajo temni časi, ker zabita čreda tava v temi.
Iz srca ponosna sem na svojo petletno deklico, ki premaguje napovedi zdravnikov in kljub prognozi, da bo že pri teh letih na vozičku, hodi. Kaj si spisal tokrat robi9 o ponosu? Kaj nismo vsi na kaj ponosni. Ponosni na svoje dosežke in še kaj.
crazyfrog, 25.06.2024 ob 13:16
In pol sm js hinavska. Ko se strinjam: “žabica imaš prav žabica, žabica”. Ko se ne strinjam: “zabita čreda, nisi vredna..” ?
Drugim nastavlja ogledalo, sam pa še pred senco beži z agresijo in še čim.
Pobegni v sebi ljubi obliki. Če je to vse od argumenta prav ? lep dan.
S tabo nima smisla debatirat, ker si padla pod vpliv medijske in politične manipulacije vcepljanja strahu.
Ustrahovanje in s tem strah je glavno orožje političnih in medijskih manipulatorjev. Kar smo dobro videli že pri koroni, kjer je prestrašena zabita čreda počela nesmiselne in nelogične stvari.
Zato vladarji zabite črede potrebujejo teoretike zarot, rusofobijo, strah pred vojno, ogrožanje…..Ker s tem, ko človek pade pod vpliv strahu, odpove razum. Človek postane vodljiv in bo storil karkoli, da se bo znebil strahu.
Ljudje zaradi medijskega vpliva postajate nerazumni, celo podpirate zlo, ker je strah tako močan, da preglasi razum in se aktivira primitivni del možganov.
Torej, s prevlado strahu, si postala del zabite, nerazmišljujoče vodljive črede, ki ne loči več med dobrim in zlom.
Žaba ima tokrat prav. Boriš se proti enoumju z ustvsrjanjem drugega enoumja. Napadaš in vse žališ, ki ti takoj ne kimamo. Farbaj druge ovce, ki ti kimajo, mene ne boš. Človek, ki ne prenese različna mnenja, prične žaliti, kot si petra pana, ki ves čas ohranja vljudno noto, ni dober človek. Si še večji kreten od Darkota. On tudi v službo ne hodi. Ti rabiš to, da imaš svoje udobje. Zraven drugim očitaš o konformizmu. Res si dvoličen. Hvalabogu nisi ti na oblasti, ker sebi v prid vse delaš. Pa kaj bi tebi govoril s takšnim fanatikom se ne splača nič.
Peter Pan916, 25.06.2024 ob 10:58
O jezusu, kakšnim neumnostim, nekateri verjamete. Pa tudi članek je namenoma napisal tako, da večina na prvo žogo(na podlagi naslova pride do popolnoma napačnih zaključkov). Ljubitelji teorij zarot, pač niste ravno znani, da kaj berete….
Njen oče ni noben obstojen nacist, temveč bivši politik in poslovnež Ernst Albrecht (https://en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Albrecht_(politician,_born_1930)). Večino svoje politične karier e je naredil v Bruslju. Tudi Ursula je večinoam tam živela – zato pa govori tako dobro francosko in angleško.
Kakšnen član NSDAP in SS neki. Ko se je začela II svetovna vojna je njen oče ravno dopolnil 9 let. Ob koncu vojne jih je imel 14!
Jao, no. Pa ti beri!
Februarja 1990 je politik, oče Ursule, pomilostil tistega kramparja.
Razumeš?? Pomilostil je fašista obsojenega na 18 doživljenskih ječ.
tudi od Analene, 25.06.2024 ob 13:19
Tudi od vojne hujskašice in rusofobinje Analene – Waldemar je bil zaprisežen nazi:
.https://insajder.com/svet/waldemar-baerbock-nacisti-druzinske-skrivnosti-annalene-baerbock-foto
Še 1x – za tiste bolj počasne.
Njen oče, ni bil noben nacist. Ko se je vojna začela je imel 9 let. Če bi članek vsaj prebrali, bi vsaj videli, da govora o enem drugem nacistu, ki je bil pomiloščen.
Dedek njenega oceta je ozenil Mary Ladson, hci suznjelastniske druzine iz South Caroline . Druzina Ladson je imela preko 200 suznjev, ki so obdelovali njihovo plantazo. Gospa von Pfeizer je ocitno tako ponosna nanje, da je medicino studirala pod njihovim imenom: Ursula Ladson. Preko Ladsonov je tudi potomka trgovca s suznji Benjamina Smitha in najvecjega trgovca s suznji v takratnih ZDA, Josepha Wragga.
V zadnjih letih so Wiki vneto brise njene direktne povezave s suznjelastnisko zgodovino njenih prednikov, tudi njen rodovnik v tej liniji se po novem naenkrat ustavi v 19. ali 20. stoletju.
Kaj resno mislite, da si je njena druzina nagrabila vse bogastvo s svojo dobroto do soljudi?
bombazna polja, 25.06.2024 ob 17:02
Dedek njenega oceta je ozenil Mary Ladson, hci suznjelastniske druzine iz South Caroline . Druzina Ladson je imela preko 200 suznjev, ki so obdelovali njihovo plantazo. Gospa von Pfeizer je ocitno tako ponosna nanje, da je medicino studirala pod njihovim imenom: Ursula Ladson. Preko Ladsonov je tudi potomka trgovca s suznji Benjamina Smitha in najvecjega trgovca s suznji v takratnih ZDA, Josepha Wragga.
V zadnjih letih so Wiki vneto brise njene direktne povezave s suznjelastnisko zgodovino njenih prednikov, tudi njen rodovnik v tej liniji se po novem naenkrat ustavi v 19. ali 20. stoletju.
Kaj resno mislite, da si je njena druzina nagrabila vse bogastvo s svojo dobroto do soljudi?
Nihče na takem položaju se ne more kitit z dobroto!
Kot da bi bili otroci krivi za grehe staršev? Obratno pa je možno in mogoče.
Če bi bil njen fotr komunist ali nacist, kaj ima ona s tem?
Vesel oče, iz partizanske družine (saj na Kureščku, Zapotoku itd. so bile vse družine partizanske, zato pa so bile te vasi večkrat požgane, 19.3. 1942 dokončno), vendar trezni in kritični presojevalec takratnih dogodkov…..
No pa je le nekdo vsaj uspel brebrati članek. he he Jaz sem komentiral naslov te teme, na tem portalu
vam jo prilepim “Nacistični zločinec ,oče Ursule von der Leyen.”
Ali je bil njen oče nacional-socialist in nacistični zločinec? Definitivno NE. Prvič, se ni mogel kot otrok niti vlčaniti v nacional-socialistično stranko in drugič nisem še slišal za 9 letnega otroka, ki bi izvajal vojne zločine…
Ja, v skladu z svojimi pristojnostmi je spustil na prostost ostarelega in bolanega starega nacista, da je lahko umrl zunaj zapora. Kandidate za pomistotitev iz drugače izbira komisija btw… Kakorkoli. Ali je nekdo zato(zaradi pomistotive) slab človek? Ali pa nacističen morilec?
Peter Pan916, 25.06.2024 ob 17:27
No pa je le nekdo vsaj uspel brebrati članek. he he Jaz sem komentiral naslov te teme, na tem portalu
vam jo prilepim “Nacistični zločinec ,oče Ursule von der Leyen.”
Ali je bil njen oče nacional-socialist in nacistični zločinec? Definitivno NE. Prvič, se ni mogel kot otrok niti vlčaniti v nacional-socialistično stranko in drugič nisem še slišal za 9 letnega otroka, ki bi izvajal vojne zločine…
Ja, v skladu z svojimi pristojnostmi je spustil na prostost ostarelega in bolanega starega nacista, da je lahko umrl zunaj zapora. Kandidate za pomistotitev iz drugače izbira komisija btw… Kakorkoli. Ali je nekdo zato(zaradi pomistotive) slab človek? Ali pa nacističen morilec?
Za ljudi, ki vidijo zgolj črno in belo absolutno je! Ta triki vprašanja v tistem svetu ne obstajajo..
crazyfrog, 25.06.2024 ob 17:32
Za ljudi, ki vidijo zgolj črno in belo absolutno je! Ta triki vprašanja v tistem svetu ne obstajajo..
Vsako razmišljanje, ki prega črno/belo razumevanje sveta, že zahteva neke osnovne kognitivne funkcije. Ne pravim, da je Robi neumen, predvidevam samo, da nikoli ni imel preveč sreče v razmišljanju 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.