Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Način komuniciranja Način komuniciranja On_ 22.04.2013 ob 08:49 zadnji odgovor 22.04.2013 ob 08:49 Ma kaj trenutno, ti si se že tak rodi……cccccc Prijavi ******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i] 1 2 3 Forum je zaprt za komentiranje.