Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Način delovanja

Način delovanja

medtem ko poteka interpelacij proti Robiju, me zanima nekaj, kako se obnašate v službah jer niste zadovoljni z delom svojega sodelavca, ko se vam zdi da svoje delo opravlja površno, nevestno, da je nemaren itd….greste do svojega šefa in mu poveste svoja opažanja ali govorite o tem strankam, sodelavcem, sosedom itd..vsem ostalim le tistemu ne ki ga to dejansko zadeva..namreč najbolj pri tej gonji me bode v oči početje Paca Moralesa ki z neznansko lahkoto pljuva če Robijevo delo javno, namesto da bi to rešil tako kot se rešuje …iz oči v oči z vpletenmi in pristojnimi…torej kako vi rešujete težve v službi?

Ja, samo še eno tako temo smo potrebovali…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


ti ne paše lastna medicina? verjamem verjamem

Tako v službi kot zasebno povem tistemu, ki se ga tika. Zdaj če dotični razume potem razume, če ne pa tudi ne razpredam drugje, še najmanj da bi tožarila šefu ali razlagala strankam oz. prijateljem….

Iz dosedanjih izkušenj lahko rečem, da s to odkritostjo povečini nisem imela težav, če pa že, potem pa …. gremo dalje 🙂

Me je pa včeraj in danes že nekajkrat prijelo, da bi napisala “vsega mi je dosta” mogoče pa še bom, če bom še bolj jezna.:))

Zanima me samo delo. No, pa sodelavka za sosednjo mizo:)

povem jim, da jim bom X6 poslal za vrat dihat … naredijo še tisto, kar ni za narediti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hvali v javnosti, grajaj na samem.

Če sodelavec s svojim načinom dela neposredno vpliva na kvaliteto mojega dela, ga pokličem na samo, povem direkt. Sicer na lep način, ampak odločno. Doslej je večinoma delovalo, zelo redko se je zgodilo, da sem morala reakcijo stopnjevati.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close