Na zdravje…
Ojej!
Zakaj ojej? Ker učim na poklicni šoli. In tam je vsak izgovor dober, da mulci špricajo pouk in se ga nacejajo po okoliških lokalih. Raje sploh ne bi omenjala, da je okoli srednjih šol lokalov kot bolh na potepuškem psu…
Spet se bomo preganjali po šolskem okolišu… Popoldne pa še posebej, ker se bo vsem nekam mudilo!
Pa lepo praznovanje vsem!
Ma kolikor sm jaz gledala se pr nas kr drzijo..ceprov v kksnih bl zakotnih lokalih seveda ne sj jim mladici prnesejo notr pol zasluzka. 😉 hehehe sam so bli smesni kok so se mucl un pir pit pa se je prov vidl da ga pijejo sam zato da so kao kul..eh sj jih bo se srecala pamet upam. 🙂
Veselo martinovo tud tebi. 🙂
www.studentarija.net
Forum je zaprt za komentiranje.