Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na Strunjan plaži naci režim

Na Strunjan plaži naci režim

Ne smeš prinesti svojih sedežev, pa marele, ne smeš imeti žara, zato da kupuješ v njihovi gostilni, skratka res gestapo režim, ko se pa razni mongolci in kitajci obmetvajo z žogami med ljudmi, takrat pa nobenega nikjer.

Sorry, žar na plaži? Saj to ni piknik plac. A bi tudi pospravil za sabo? Si najel 20 kvadratov parcele na plaži, da bi imel svoj piknik?
Svašta, nekateri res niste za v civilizacijo.

Odgovor na objavo uporabnika
sramota564, 01.08.2024 ob 09:30

Ne smeš prinesti svojih sedežev, pa marele, ne smeš imeti žara, zato da kupuješ v njihovi gostilni, skratka res gestapo režim, ko se pa razni mongolci in kitajci obmetvajo z žogami med ljudmi, takrat pa nobenega nikjer.

lahko ležalnike samo ne na plaži, ki jo vzdržuje nekdo drug. Ruzak hrane imaš tudi lahko s sabo. Žar na primorskem v naravi? Saj se hecaš??

Včasih je bilo bistveno bolje, bolj sproščeno, lahko si prinesel kar si hotel, tudi žar ja je bil pogost gost. Zdaj pa bi v skaldu z globalno agendo prepovedali vse. Kmalu bodo še obleke prepovedali, da jo boš moral tam kupit. Nacistom bi se smejalo če bi videli kam smo danes prišli.

Odgovor na objavo uporabnika
začasni časi, 01.08.2024 ob 10:45

Včasih je bilo bistveno bolje, bolj sproščeno, lahko si prinesel kar si hotel, tudi žar ja je bil pogost gost. Zdaj pa bi v skaldu z globalno agendo prepovedali vse. Kmalu bodo še obleke prepovedali, da jo boš moral tam kupit. Nacistom bi se smejalo če bi videli kam smo danes prišli.

pa dej no od kje ti ideja da bi na presušenem področju žaril? Pa med ljudmi na plaži? Komi čakajo tvoj žar..

Kdo vas sili na plaže in na morje.

Časi so se spremenili. Sicer pa razvoj gre dalje. Če imate doma kaj zemlje, ali se bi vam normalno zdelo, da bi si nekdo privoščil vaše dvorišče, trato, ali pa balkon, pa bi malo piknikiral, taboril ali pa vrgel žar.

Sedaj je ogromno dopustnikov in izberi glede nagnjenj, želja. Sicer pa, verjetno zopet ena pravljica za klike.

Odgovor na objavo uporabnika
tikveš, 01.08.2024 ob 10:52

pa dej no od kje ti ideja da bi na presušenem področju žaril? Pa med ljudmi na plaži? Komi čakajo tvoj žar..

😉

Tudi ta tema je provokativni, “evoke” natipk v tem času poletnih kislih kumaric in pomanjkanja novih temc tukaj…. se prepozna  takoj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 01.08.2024 ob 10:54

Kdo vas sili na plaže in na morje.

Časi so se spremenili. Sicer pa razvoj gre dalje. Če imate doma kaj zemlje, ali se bi vam normalno zdelo, da bi si nekdo privoščil vaše dvorišče, trato, ali pa balkon, pa bi malo piknikiral, taboril ali pa vrgel žar.

Sedaj je ogromno dopustnikov in izberi glede nagnjenj, želja. Sicer pa, verjetno zopet ena pravljica za klike.

Priobalni pas je državna zemlja, tako, da nimajo kaj tam kasirat. So ubrali pa dugo taktiko. Parkirni 18 €, ležalnik 8€  senčnik 10€ …..   Skratka, kasirajo za vsak derk in stalno ptruljirajo po plaži, tako, da niti armafleksa ne morš met pod sabo. O cenah  hrane in pijače je pa škoda izgubljat besed.

Vsi se otepajo pašteta turistov.

Še enkrat. Poznate stanje, veste kje vse in zakaj vas “ogulijo cekinov”, pa še kar rinete tja dol.

Plešite !

A vas kdo sili, da hodite v tisto svinjarijo se kopat?

Da hodiš svoj prosti čas zabijat na slovensko obalo je pa res čist mimo. Zasrana obala zusranim morjem. Če se imate vsaj malo radi, podaljšajte svojo pot vsaj do hrvaške Istre al pa Dalmacije, če se pa malo prej pobrigate za svoj dopust boste pa za enak denar kot na hrvaškem uživali na marsikateri tuji plaži, kjer boste prijazno sprejeti kot turist. Pa da ne naštevam Grčija, Turčija, Italija, Španija –  samo v “soseščini” da ne omenjam oddaljenejših krajev, kjer se grejo turizem že dolga leta, in jim je zelo jasno kaj to je, ne kot pri nas, kjer še vedno sanjamo o butičnem turizmo in ne vem še kakšnih “toplih jajcih”, v bistvu pa znamo v našo politično ponudbo butično vriniti v glavnem butične ligenštule, konzumacije, seveda butične – letos ležalniki, drugo leto sončniki potem stojala za parkiranje koles… -pa je en mandat butičnih turističnih delavk mimo. V naslednjem bomo uvedli butično parolo “Vino in kitare” al pa “pivo in bukov gozd” in bojo to gonile naslednji mandat. Butično seveda! Potem smo pa že spet pri ligenštulih in povečanih najemninah in taksah za parkiranje pa ne zato ker bi bilo preveč turistov ampak zato ker v vsem tem butičnih letih in desetletjih nismo uspeli urediti infrastrukture, parkirišč, javnih stranišč, javnih pralnic, namenske turistične infrastrukture, itd.

In tako pridemo do nekega starševskega čveka, kjer človek, ki si želi preživeti nekaj ur ali pa cel dan, potarna, kako so se na divji in neurejeni plaži vsilili neki “ligenštul” dobičkarji, ki si lastijo pravico do odiranja dobronamernih ljudi, ki so se na strunjansko plažo hodili kopat. Avtor izvirnega komentarja na razmere na omenjeni plaži je nekoliko nespretno omenil žar na plaži… Ja, to je pri nas na morju in še marsikje drugod že dolgo prepovedano. Zanimivo paje to, kako se je usul plaz žolča na človeka, ki je spomnil na razmere na strunjanski plaži. Pomislil sem, da so na delu troli pa se boji, da so ti troli kar Slovenčki sami, ki so v bogokletnem žaru v hipu zaznali prostor za lastno promoviranje svoje ovčje, politično korektne morale.

 

se opravičujem za slovnične napake v zgornjem tekstu…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close