Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Multitaskanje

Multitaskanje

Ponavadi sem dobila precej nesmiselne odgovore z daljšimi vmesnimi tišinami, ki so zavajajoče nakazovale, da se pripravlja povedati nekaj pomembnega.. 🙂 [/quote]

Vidiš, zgovoren dokaz, da moški (praviloma) ne znajo multitaskat, čeprav se nakazujejo zametki pri Onetovem predlogu s kosilom 😀

Politična korektnost! Me like! 😀

Ponavadi sem dobila precej nesmiselne odgovore z daljšimi vmesnimi tišinami, ki so zavajajoče nakazovale, da se pripravlja povedati nekaj pomembnega.. 🙂 [/quote]

Vidiš, zgovoren dokaz, da moški (praviloma) ne znajo multitaskat, čeprav se nakazujejo zametki pri Onetovem predlogu s kosilom 😀
[/quote]
To je res lahko dokaz, ampak tudi ti si s svojimi nohti dokazala, da ne zmoreš multitaskinga. Pa smo spet na začetku. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Primer multitaskinga pri moških:

berejo časopis, ko kakajo.

Vidiš, zgovoren dokaz, da moški (praviloma) ne znajo multitaskat, čeprav se nakazujejo zametki pri Onetovem predlogu s kosilom 😀
[/quote]
To je res lahko dokaz, ampak tudi ti si s svojimi nohti dokazala, da ne zmoreš multitaskinga. Pa smo spet na začetku. :))[/quote]

Ja no, saj je šlo kdaj tudi med samo vožnjo. Za malo adrenalina. Bom probala na ac kdaj, pri mestni vožnji je …nahhh, nič bat 😀

Boom me je sicer spomnil na eno khm niti ne tako redko multitaskanje… recimo seksaš in se vmes na glas pogovarjaš. No, izmenjaš par stavkov o tem, kaj je treba kupit (novo posteljo recimo, ker slednja že zelo škripa) ali pa se bojiš da bo napovedani prijatelj prej prišel in si zamislita hudomušno prigodo. Ne mi rečt, da se še nobenemu ni zgodilo?!?


Kaj pa, če seksaš z eno, misliš pa na drugo…To je še bolj ne tako redko. Samo nevem, če spada med multitasking. 🙂

Ženske pa ljubezenske romane..Le zakaj…:)


To je res lahko dokaz, ampak tudi ti si s svojimi nohti dokazala, da ne zmoreš multitaskinga. Pa smo spet na začetku. :))[/quote]

Ja no, saj je šlo kdaj tudi med samo vožnjo. Za malo adrenalina. Bom probala na ac kdaj, pri mestni vožnji je …nahhh, nič bat 😀

Boom me je sicer spomnil na eno khm niti ne tako redko multitaskanje… recimo seksaš in se vmes na glas pogovarjaš. No, izmenjaš par stavkov o tem, kaj je treba kupit (novo posteljo recimo, ker slednja že zelo škripa) ali pa se bojiš da bo napovedani prijatelj prej prišel in si zamislita hudomušno prigodo. Ne mi rečt, da se še nobenemu ni zgodilo?!?[/quote]
To ni multitaskanje no. Takrat, ko se pogovarjaš med seksom o drugih stvareh, ti pozornost na seks pade, prav tako občutek uživanja. To pa pomeni, da vsaj enega opravila ne opravljaš več enako kvalitetno, kot prej, preden si se začela pogovarjat o tem. Nič drugače ni, če eden od para le razmišlja o tem kaj bo počel po seksu. To lahko počne le nekdo, ki v stvari ne uživa popolnoma, se dolgočasi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kaj pa, če seksaš z eno, misliš pa na drugo…To je še bolj ne tako redko. Samo nevem, če spada med multitasking. 🙂

Ženske pa ljubezenske romane..Le zakaj…:)[/quote]

Dejansko poznaš žensko, ki bere na WC? Jaz je namreč ne. Pa ne, da bi bila to ravno neka osrednja tema pogovorov, ampak sem imela kar nekaj cimer v življenju, pa v moji primarni družini in tudi sedaj v lastni opažam, da je ta vrsta multitaskinga omejena na moški spol.

ko se ženska moški družbi: enemu “nastavlja”, z dvema je prijazna, ostale pa ignorira.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Jaz pa poznam. 🙂


Jaz pa poznam. :)[/quote]

Tudi jaz. In ne samo ene.


Jaz pa poznam. :)[/quote]

Tudi jaz. In ne samo ene.[/quote]

Jaz berem po navadi po štiri knjige hkrati.

Ne vem, če je to multitaskanje, ampak eno od teh štirih imam vedno na stranišču. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Multitasking je zame to, da lahko na glas bereš iz treh knjig hkrati. Ajde, še iz dveh bi spregledal. 😉 Vse ostalo je “preseravanje”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Je glavni razlog branje ali za vsak slučaj, če zmanjka papirja?

Marko opravičujem se, narobe sem se izrazila: ne, ne morem brati štirih knjig hkrati, sploh pa ne na glas. Berem jih paralelno.

Nanašalo se je pa na temo “branja na stranišču”.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Vem Margot, saj nisem ciljal na to, da ti to zmoreš. Ciljal sem bolj na tiste, ki pravijo, da zmorejo multitasking. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Je glavni razlog branje ali za vsak slučaj, če zmanjka papirja?[/quote]

Ahh… to imam jaz eno preganjavico, da mi ne bo uspelo prebrati vseh knjig do konca življenja.
Saj vem, saj vem…morala bi se ubadati z gubami. :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Saj gub ti tudi ne bo zmanjkalo. Vedno več jih bo, medtem ko je knjig vedno manj, če jih veliko bereš. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi jaz. In ne samo ene.[/quote]

Jaz berem po navadi po štiri knjige hkrati.

Ne vem, če je to multitaskanje, ampak eno od teh štirih imam vedno na stranišču. :)))[/quote]

Multitasking je to, če imaš zraven moža še vsaj 1 ljubimca in ne knjigo! Ježeš, si staromodna.. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close