Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Multitaskanje

Multitaskanje

No jaz nisem dobra v tem… ko se učim, saj zato se bolj malo– me moti vse, sončna svetloba, strupena luč varčne žarnice, motijo me neonske luči in mimoidoči v knjižnici, moti me to, da nisem lačna, ko se mi zdi da bi morala biti, ali da sem lačna,… hkrati lahko delam samo eno stvar, pa še te ne dobro… po drugi strani mi je ravno bivši fant dal vedeti, da sem vendar ženska, ker se je čudil, da lahko med telefonskim pogovorom hodim po sobi, pospravljam svoj nered, iščem izgubljene spomine ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Bilo bi neverjetno, če bi obstajala ženska, ki bi ga lahko pušila in hkrati govorila po telefonu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Aja sej res,

cccc…ccccc,…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Medtem ko ne morem spati, lahko pišem na forum…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Meni se je zdela precej resno zapisana. Drugič ti priporočam kakega 🙂 zraven, da bomo vedeli, kako šaljiv je tvoj izraz na drugi strani, medtem ko pišeš, razmišljaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz česar lahko sledi, da ste zadovoljne z multitaskingom, ker pri teh stvareh niste zahtevne, vas površnost ne moti. 😉

Rad bi videl Krivoklunkine namazane nohtke, ki jih maže v avtu med vožnjo….ziher ima farbe še na tatretjem členku in potolčen avto…. :))))))
Pa kaj, saj jo ne moti 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Verjetno kvaliteta niti ni smisel takih “multi” dejanj. Mogoče je le odsev zmedenosti današnjega človeka, ki je nenehno pod pritiskom in bi moral opraviti čim več stvari v čim krajšem času…..Posledično pa trpi zaradi stresa.

Stari modreci so rekli…Če ješ, potem samo jej in ne glej zraven še TV-ja in ne beri časopisa….:)

Kateri stari modreci pa so bili to, ki so imeli tv in cajtng? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On, to so bili preroki. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz česar lahko sledi, da ste zadovoljne z multitaskingom, ker pri teh stvareh niste zahtevne, vas površnost ne moti. ;)[/quote]

Ne gre za nezahtevnost ali površnost. Npr. čistiti stanovanje + v mislih ponavljati kako snov (za izpit) gre super skupaj. Sem večkrat prakticirala v študentskih časih. In verjemi, stanovanje je ščiščeno v nulo, pa niti nisem vedela, kdaj.. 😉
Sicer pa- kot pravi Robi, ponavadi pri multitaskingu ne gre za neka kvalitetna in pomembna dejanja, ki bi zahtevala našo 100% pozornost. Tistim je že treba nameniti njihov čas. Vožnja je meni že en tak primer. In, po pravici, težko prenašam voznike, ki vmes pišejo smse, menjujejo cd-je, iščejo po torbici.. In ja, lakirati nohte?? :)) Me zanima, kako izgledajo ti nohti… 🙂

Tega pa še že leta držim. Ni lepšega, ko se navadiš uživati v okusih in usmerjaš misli le v to.. Če pa počneš med hranjenjem še kako stvar, gre hrana “samo” v želodec, pa niti ne veš, kdaj, kaj in koliko poješ..


Kaj me briga za nohte…Bolj pomembno je, kako zgleda takšna vožnja.
Ljudje marsikaj počnejo med vožnjo..Kadijo, pijejo, jejo, šminkajo…In potem slišiš, da je nenadoma zavil na nasprotni vozni pas…..


Kaj me briga za nohte…Bolj pomembno je, kako zgleda takšna vožnja.
Ljudje marsikaj počnejo med vožnjo..Kadijo, pijejo, jejo, šminkajo…In potem slišiš, da je nenadoma zavil na nasprotni vozni pas…..[/quote]

Mene pa dejansko zanima, kako nohti izgledajo. Ker lepo nalakirani zahtevajo čas, trdo podlago in mirno roko. 🙂 Ne pravim, da bi bila rada priča taki vožnji, nasprotno.
Krivokljun, s tem primerom si se samo šalila, kajne?


Hahaha, v istem realnem času v porniču si to videl? Sploh ni bilo navidezno, ha?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Hahaha, v istem realnem času v porniču si to videl? Sploh ni bilo navidezno, ha?[/quote]
nope … to sem izračunal še predno je sem vedel za porniče

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Hahaha, v istem realnem času v porniču si to videl? Sploh ni bilo navidezno, ha?[/quote]
nope … to sem izračunal še predno je sem vedel za porniče[/quote]
Pa doživel tudi? Ali je še vedno na ravni fikcije?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kaj me briga za nohte…Bolj pomembno je, kako zgleda takšna vožnja.
Ljudje marsikaj počnejo med vožnjo..Kadijo, pijejo, jejo, šminkajo…In potem slišiš, da je nenadoma zavil na naspotni vozni pas…..[/quote]Mene pa dejansko zanima, kako nohti izgledajo. Ker lepo nalakirani zahtevajo čas, trdo podlago in mirno roko. 🙂 Ne pravim, da bi bila rada priča taki vožnji, nasprotno.
Krivokljun, s tem primerom si se samo šalila, kajne?[/quote]Mislim, da ni, po moje si jih takrat tudi na nogah polakira, če se le kam dlje pelje….. 😉 :))))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


nope … to sem izračunal še predno je sem vedel za porniče[/quote]
Pa doživel tudi? Ali je še vedno na ravni fikcije?[/quote]
kle se je pa teorija stepla s prakso. ali pa jaz vedno naletim samo na 1/6 multitaskne 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Pa doživel tudi? Ali je še vedno na ravni fikcije?[/quote]
kle se je pa teorija stepla s prakso. ali pa jaz vedno naletim samo na 1/6 multitaskne :)[/quote]
Hja, teoriji, ki se ne potrdi v praksi, pa ne verjamem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nisem se hecala. Nalakiraš recimo en noht medtem ko čakaš pri rdeči luči. Pa ko stojiš v koloni. Se zverziraš hehe Sej zdej se enostavno namažem ko se sparkiram, je tik tak narejeno,

Najhuje je pisanje smsov med vožnjo.

Kaj pa kako manj nevarno multitaskanje? Tisto s ponavljanjem snovi in čiščenjem mi je všeč. Ali pa tele. pogovor in pospravljanje. Tako na nedolžen način zmotiš um, da ne razmišlja o “neprijetnem” opravilu hehe

Še malo heca (kjer je tudi kanček resnice): kje ste videli tipa, da med delom (pa najsi je še tako rutinsko kot menjava svečk v avtu) govori? Govorijo edino še dostavljalci plinske jeklenke. Taki se navadno še pohecajo. 😀

Da imajo vsaj kaj od življenja, če že plače ne dobijo.

Nisem se hecala. Nalakiraš recimo en noht medtem ko čakaš pri rdeči luči. Pa ko stojiš v koloni. Se zverziraš hehe[/quote]
No, to je potem singletaskanje. Ti si pa omenjala multi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nisem se hecala. Nalakiraš recimo en noht medtem ko čakaš pri rdeči luči. Pa ko stojiš v koloni. Se zverziraš hehe[/quote]No, to je potem singletaskanje. Ti si pa omenjala multi. :)[/quote]Marko al se zraven še pogovarja po mob. na drugega pa piše sms 😉

Pa kaj ti moramo glih vse na krožniku prinest? Ti ziher nisi multi… 😉 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nisem multi, res je. Lahko jem le iz enega krožnika hkrati. :)) Razen, če je multi to, da medtem ko žvečim meso, zajemam solato iz drugega. Po nekaterih teorijah je tudi to multi. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potem pa malo v tolažbo prisotnemu moškemu spolu:

pripombe o potrebnosti beljenja stropa, ki jih ona izreče med seksom, niso posledica zanič ljubimca, temveč ženske sposobnosti multitaskanja.

Ponavadi sem dobila precej nesmiselne odgovore z daljšimi vmesnimi tišinami, ki so zavajajoče nakazovale, da se pripravlja povedati nekaj pomembnega.. 🙂

:)))

Hvala za smeh.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close