Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Multitaskanje

Multitaskanje

Povsem ženska lastnost. Morda se na vsake kvatre rodi en moški posebnež, ki je istega sposoben. [sub]Kmalu pa spremeni spol, tak da smo spet pri ženskah :)[/sub]

Kaj torej to pomeni? Pomeni, da ženska lahko počne več stvari naenkrat, ne da bi pri tem trpelo njeno delo, torej ni zaradi tega nič manj efektivna ali pozorna. Recimo:

– vozi avto in se zraven šminka (ali lakira nohte)

– lika, gleda tv in se pogovarja po telefonu

– si dopisuje z večimi predstavniki moškega spola hkrati in zraven puca okna, odnaša smeti (oni pač ne opazijo, ker sklepajo po sebi, da je ravno tako počasna in neizvirna kot so sami… sveto prepričani, da so edini, jasno 🙂

– klepeta na fb + gmailu + vibru [sub](aplikacija na mobitelu)[/sub] + vmes še uspe dvignit službeni klic in se zmenit s šefom [sub](izven delovnega časa)[/sub]

– gleda tv, se pogovarja z dragim, bere časopis

itd.

In? Ne razumem, kaj pravzaprav želiš od nas…

tole vzemi kot pozitivno motivacijo, kot izziv
da boš kdaj dosegla, kar vsaka zdrava ženska zmore že po naravi:

da je v istem realnem času voljna šestim onetom

vse ostalo je navidezni multitasking

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz si zelo zelo težko predstavljam, da ženska/kdorkoli posluša poročila po tv in hkrati človeka s katerim govori, oba sliši in zna medtem odgovorjat sogovorniku na vprašanja oziroma podati svoja razmišljanja glede na temo pogovora, zatem pa zna še povedati, kaj so povedali pri poročilih. Si to mislila? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Da moški priznamo, da so ženske sposobnejše od nas…Še dobro, da ni omenila, da lahko ima več partnerjev oziroma ljubimcev…..:)


Da moški priznamo, da so ženske sposobnejše od nas…Še dobro, da ni omenila, da lahko ima več partnerjev oziroma ljubimcev…..:)[/quote]
to pa ni čisto res … vzemi za primer Margot- … ona je več kot ženska: je možakarca 😛

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


To, da lahko ženska počne več stvari naenkrat boljše kot moški morda že drži. To, da pa efektivnost ne bo trpela je pa huge pile of pure unrefined bullshit.


To, da lahko ženska počne več stvari naenkrat boljše kot moški morda že drži. To, da pa efektivnost ne bo trpela je pa huge pile of pure unrefined bullshit.[/quote]
itak je to urbani mit … še kuharji so moški boljši

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Napoleon je torej bil zenska 🙂

Jaz sem pa očitno moški, in to ne Napoleon.

Jst na žalost nisem… ne znam niti poslušat dva hkrati.. 🙁

Jaz sem pa očitno moški, in to ne Napoleon.[/quote]
možakarca … pa še to škart brez oneta 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz pa lahko. Če je en pameten, drugi pa NeMo. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Jaz pa lahko. Če je en pameten, drugi pa NeMo. :)))[/quote]
kolk si ti nepopolna … nastavi me na ignore .. piše v navodilih za uporabo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz pa lahko. Če je en pameten, drugi pa NeMo. :)))[/quote]
kolk si ti nepopolna … nastavi me na ignore .. piše v navodilih za uporabo[/quote]

Takoj, ko boš nehal zmerjat ženske na tem “oknu”. Do tedaj bom pa skrbela, da bom tvoja nočna mora.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


kolk si ti nepopolna … nastavi me na ignore .. piše v navodilih za uporabo[/quote]

Takoj, ko boš nehal zmerjat ženske na tem “oknu”. Do tedaj bom pa skrbela, da bom tvoja nočna mora.[/quote]
možakarca … ti si mi samo izziv kako naduto babo pripraviti do odnehanja forumašenja.
in ne gre za ženske … gre za tebe. simpl
btw: še kur ne omenjam v zvezi z ženskami!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Takoj, ko boš nehal zmerjat ženske na tem “oknu”. Do tedaj bom pa skrbela, da bom tvoja nočna mora.[/quote]
možakarca … ti si mi samo izziv kako naduto babo pripraviti do odnehanja forumašenja.
in ne gre za ženske … gre za tebe. simpl
btw: še kur ne omenjam v zvezi z ženskami!![/quote]

Uh, še en poraz boš doživel. C,c,c,… se kar vrstijo pri tebi. Prav smiliš se mi.
Veš, sem v veliki prednosti. Moji živci so zelo zelo zelo zdravi.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


možakarca … ti si mi samo izziv kako naduto babo pripraviti do odnehanja forumašenja.
in ne gre za ženske … gre za tebe. simpl
btw: še kur ne omenjam v zvezi z ženskami!![/quote]

Uh, še en poraz boš doživel. C,c,c,… se kar vrstijo pri tebi. Prav smiliš se mi.
Veš, sem v veliki prednosti. Moji živci so zelo zelo zelo zdravi.[/quote]
tvoje obreganje ob moja bluzenja ne izkazujejo ravno tega kar tipkaš 🙂
predpostaviva, da je situacija taka: jaz sem v neki vukojebini in šparam dnevnice in sem v hotelu. Ti pa si doma pri familiji in z mano izgubljaš čas na netu,
Če ti ni potegnilo: si totalna trapa, da komentiraš moje poste.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Uh, še en poraz boš doživel. C,c,c,… se kar vrstijo pri tebi. Prav smiliš se mi.
Veš, sem v veliki prednosti. Moji živci so zelo zelo zelo zdravi.[/quote]
tvoje obreganje ob moja bluzenja ne izkazujejo ravno tega kar tipkaš 🙂
predpostaviva, da je situacija taka: jaz sem v neki vukojebini in šparam dnevnice in sem v hotelu. Ti pa si doma pri familiji in z mano izgubljaš čas na netu,
Če ti ni potegnilo: si totalna trapa, da komentiraš moje poste.[/quote]

Potem si pa zares v dreku NeMo.
Ker meni ni treba šparat dnevnic v nekem vukojebinskem hotelu.
Slabo si ocenil. Lahko si privoščim dneve in dneve, da te xxxxx x xxxxx.

Zdaj pa lahko noč!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


tvoje obreganje ob moja bluzenja ne izkazujejo ravno tega kar tipkaš 🙂
predpostaviva, da je situacija taka: jaz sem v neki vukojebini in šparam dnevnice in sem v hotelu. Ti pa si doma pri familiji in z mano izgubljaš čas na netu,
Če ti ni potegnilo: si totalna trapa, da komentiraš moje poste.[/quote]

Potem si pa zares v dreku NeMo.
Ker meni ni treba šparat dnevnic v nekem vukojebinskem hotelu.
Slabo si ocenil. Lahko si privoščim dneve in dneve, da te xxxxx x xxxxx.

Zdaj pa lahko noč![/quote]
men je pa kar malo nerodno, da imam prav 🙂
aja … ne šparam ra kavice s trapami tvoje kategorije

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ah škoda škoda. sem misla da ste se razpisali. Paco bi lahko prišel kako sočno še sem napisat.

Pandora1, kaj je namen te teme? Ja če se strinjate al ne in kaj vi mislite o tem, matrduš! 😀 Kreativnost na plano, ovčke! :))


a kako obdelati 6 cu*ra*kov si že pogruntala 🙂
al naj ti v 3D z glazbeno podloga naredim pdf fajl.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zase vem, da sem v srednji šoli pred šol. uro prepisovala kake daljše odgovore (domača naloga) in se hkrati s sošolko pogovarjala o čisto drugi temi. Smo kasneje to testirali s fanti, pa jim nikakor ni šlo. :)) Res pa je, da sem se na koncu “zavedala” vsega le na pol- tako pogovora kakor pomena prepisanega teksta.

Večkrat se vprašam, kakšna je končna kvaliteta takih “multi” opravil in sama se raje, če me le čas ne priganja, koncentriram le na eno stvar.

Ne predstavljam pa si voziti avto in lakirati nohte. Kje si to pobrala? 🙂 Če to ni utelešena nevarnost na cesti…

Hvala za odgovor. Za vse tiste nesrečnike, ki niso opazili… tema je zabavljivo napisana. Mogoče ne bi blo slabo imet kakega šnelkurza iz smejanja …

Amm, vožnja in lakiranje – just ask me 😀

Nwmr3, hvala, ne rabim glazbene podloga za tvoj 3d prikaz (pa ja nimaš sam 6 curakljov?).

Tendenca po spolni diskriminaciji? 🙂 Le kaj se mota po Krivokljunkini glavi, da rabi biti “sposobnejša” od moških.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close