Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Multiprocesorsko dojemanje

Multiprocesorsko dojemanje

ali ti še na dobrem starem DOS-u funkcioniraš?[/quote]
klikor vem so Win tudi še na DOS_u ☺ pravzaprav so okna samo grafični vmesnik!![/quote]

Ti si najbrž bolj moder kot linux 🙂

ali ti še na dobrem starem DOS-u funkcioniraš?[/quote]
klikor vem so Win tudi še na DOS_u ☺ pravzaprav so okna samo grafični vmesnik!![/quote]

Uf, si za cajtom, od Windows 3.11 naprej ne več. 😀
DOS je sedaj lupina (shell), tako kot na Linuxu bash.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


klikor vem so Win tudi še na DOS_u ☺ pravzaprav so okna samo grafični vmesnik!![/quote]

Uf, si za cajtom, od Windows 3.11 naprej ne več. 😀
DOS je sedaj lupina (shell), tako kot na Linuxu bash.[/quote]
Ni čisto tako. Pozabil si še na Win95, 98

http://www.hvu.si/visja/images/stories/sis/nlozinsek.pdf

Uf, si za cajtom, od Windows 3.11 naprej ne več. 😀
DOS je sedaj lupina (shell), tako kot na Linuxu bash.[/quote]
Ni čisto tako. Pozabil si še na Win95, 98

http://www.hvu.si/visja/images/stories/sis/nlozinsek.pdf[/quote]Ja…kakorkoli, Nm3w si pač ne da dopovedati, je pač ostal v zadnjem desetletju prejšnjega tisočletja, na to ga vežejo nostalgični spomini, ko je menda zadnjič…
…nameščal windowse študentkam po sobicah 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Mi pa smo zdaj kruti, ker mu želimo vzeti še te sanje. 🙂

Kaj bo NM-3w delu z računalniškimi programi, če pa ne zna niti angleško govorit ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

za windows 8 se lahko name obrnete! 😀 mam v mezincu. sej pravm, multipraktik.

glih sam tolk
http://www.computerhope.com/issues/chdos.htm

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

kako se posname in predvaja von ☺ ?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close