Multiprocesorsko dojemanje
klikor vem so Win tudi še na DOS_u ☺ pravzaprav so okna samo grafični vmesnik!![/quote]
Uf, si za cajtom, od Windows 3.11 naprej ne več. 😀
DOS je sedaj lupina (shell), tako kot na Linuxu bash.[/quote]
Ni čisto tako. Pozabil si še na Win95, 98
Uf, si za cajtom, od Windows 3.11 naprej ne več. 😀
DOS je sedaj lupina (shell), tako kot na Linuxu bash.[/quote]
Ni čisto tako. Pozabil si še na Win95, 98
http://www.hvu.si/visja/images/stories/sis/nlozinsek.pdf[/quote]Ja…kakorkoli, Nm3w si pač ne da dopovedati, je pač ostal v zadnjem desetletju prejšnjega tisočletja, na to ga vežejo nostalgični spomini, ko je menda zadnjič…
…nameščal windowse študentkam po sobicah 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] glih sam tolk
http://www.computerhope.com/issues/chdos.htm
Forum je zaprt za komentiranje.