MUJO & Haso v petek ob 20.oo
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › MUJO & Haso v petek ob 20.oo
Kako vam je bila všeč zabavna Đurova oddaja v petek ob osmih na Pop Tv o Muju in Hasu?
Sva se z mojim narežala kot že dolgo ne, pristni vici in pojave, pa Jure je res dober.
ok! še najbolj se mi je dopadla avdicija
Pa dobavitelj kurilnega olja,da ne govorim o Hasu in njegovim zelenim suknjičem.Super humoristična zadeva.
Ful sede, totalno so kul, vsi.
Po doooooooolgem času nekaj zanimivega, duhovitega, novega.
Zelo pohvalno.
Zrnec je fantastičen 🙂 Tok sm se mu smejala :))
Bo slučajno kakšna ponovitev? Nisem utegnila gledat 🙁
ja, oni z rori je bil dober. zrnec pa sploh. vici o mujotu in hasotu so pa bili že malo bradati.
Kdaj pa je to, jaz bi tudi gledala?
Res prosim, če kdo ve ali bo in kdaj bo ponovitev, naj pove. Hvala.
To je zdej ob petkih ob osmih na Pop Tv.
Veseli december pa to…..zlo fajn.
Tooook smehaaaa….
ja kul totalno, uni vic ne tolk, nekak je bolj smešno ko ga slišiš, ampak avdicija pa…. smeeeeh
sam ne vem točno, a je tistega prvega bosanca igral zrnec al javšnik?
mislim ko je pel vrbo HA HA
tisto je bil zrnec, ki je oponašal elvisa
Prvega je igral Zrnec.Drugače pa je ta humoristična oddaja super,boljša kot vse dosedanje na vseh slo.programih.Bravo Đuro.
ne vem kdaj sem se nazadnje toliko nasmejala, bravo DJURO
Jst sm tut umrla od smeha ko sm slišala Vrbo… :))
Mater, da nisem mogo gledat. A je kaka ponovitev. Menda ne, ne?
Danes bo zopet smešno zvečer na POP TV ob 20.00.Mujo in Haso v akciji.Dol padeš,če nisi navajen.
Tko d tisti, k niste gledal prejsnji petek, bols d tud dans ne gledate
Forum je zaprt za komentiranje.