Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Možje, fantje, ste opazili…

Možje, fantje, ste opazili…

Sedaj ko sem umirjen…. Pa se mi zdi tema kr OK….

Sej to sem že prej opazil ampak sedaj doživljam… Seveda pišem to za može: ste kdaj opazili korelacijo med ustnicam na obrazu in ta “spodnim ustnicam:)???

Ko postanjejo zgornje ustnice meheke, voljne, mokre, predvsem nabrekle…. Da to isto rata tudi “tam spodaj”??

Bodite v cvetju

Igor

To je res, da vzburjenost in hormoni vplivajo na celo telo….Poveča se prekrvavitev predvsem erogenih con…:)

Dokler si zaljublen ne opaziš tega.. maš kot konj ene plašnice na očeh, heh….samo en cilj!

Ma ko ljubiš….ne spregledaš, seveda, če vidiš… in hmmmm, občutiš….

Bodite v cvetju…

Igor…

temule igorju se je pa bog si vedi zakaj snela ketna, sedaj pa odkriva toplo vodo. Je na najboljši poti kot toliko vnetih vernikov, ki jih poznam, ki naenkrat mislijo, da je cel svet njihov in da morajo na stara in poročena leta poseksat vse kar leze in gre. Pa ni zaljubljen in ne ljubi, samo vsega naveličan, sedaj pa navali narod. Posveti se raje otrokom (maš štiri!) in ne visi toliko na monu!!!!

…sneta ketna ne goni kolesa, brcaš u prazno… sej veš…. Je pa res, da je nama z ženo občasni obiski tle na Mon-u(prej nisem vedel za ta forum), ena taka prijetna popestritev….
Drgač pa sexsat vse kar in gre…. te prosim… sem mel enkrat malo težav z “koncentacijo”, ki sem jih poštimal, tako da, ja se imava fajn, in nimam namena varat… samo to kar mam, pa sedaj pozorno opazujem…—-

jep, vse štiri otorke mam pošlihtane…

BODITE V CVETJU

Igor

ps. sem imel na začetku misel, da bi se za vsakim postom skrival za drugim imenom… Bi bilo kaj drugač???

žalostno, žalotno , žalostno res, če vidva z ženo ne najdeta druge popestritve kot občasne obiske tle na monu. pa odloč se ž e enkrat ali pišeš v svojem imenu ali v vajinem. nič drugač ne bi bilo, saj se od daleč vidi,da si tisti prf***** adam herman radoveden ali kwa že si. a si tič al miš, vrag si ga vedi. pa spljoh niti ni važn,tak da uživi/uživita, papapapa……….

Uživaj tudi ti!!

lp Igor V.

A to pa pišeš kar v svojem imenu? To pa res ni lepo.:) Saj tudi žena kaj doživlja ane? :))))))

p.s.
Če si pri izboru pesmice tako natančen, bi bilo prav, da si tudi v drugih temah. :)))))))

Ha… To vsekakor drži in ne samo to. Opazuj bolj poglobljeno, ne le z očmi. Boš še marsikaj zanimivega našel.

….malo se razpiši, da se še kaj novega naučim…

….malo se razpiši, da se še kaj novega naučim…

O čem to, se naj razpiše, o kleklanju? 😀

Evo, samo zate: http://www.youtube.com/watch?v=sJtThUpoxo

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

O čem to, se naj razpiše, o kleklanju? 😀

Evo, samo zate: http://www.youtube.com/watch?v=sJtThUpoxo%5B/quote%5D

Ne štima link…

Vi kar lepo kleklajte. :))

Lahko bi poprijela za kakšno rolco Igorju, da bi počasi skupaj odmotavala, ko bi on napikoval. da se ne bi zavozlal. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

J*, a zato men ustnice čist olesenijo, ko se poljubljam. Bi lohk žeblje ven pulil.

A res? Nisem opazila:)))

To bi vedela tista povedat, ki jo poljubljaš… 🙂

A res? Nisem opazila:)))

To bi vedela tista povedat, ki jo poljubljaš… :)[/quote]
Sem se že spraševal, kako bi lahko Bibitka sploh kaj takega opazila…:)
O tem lahko sklepaš le, če se z njim poljubljaš….Kot praviš….

A res? Nisem opazila:)))

To bi vedela tista povedat, ki jo poljubljaš… :)[/quote]

Ker je on oblj veren, je verjetno poljubljal prebodene Kristusove dlani s kakega križa, pa se mu je star žebljiček žebljiček zataknil med zobe, potem pa je to težko ven spulit. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, ne glupiraj se toliko.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close