Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moz se je zacel briti pod pazduho ter spodaj je to kak znak…

moz se je zacel briti pod pazduho ter spodaj je to kak znak…

Kot pise v naslovu,prej nikoli zdaj pa kar.odkar ima nov posel in v njem blesti,najvec s strani punc.ali je to kak znak za alarm?

Kot pise v naslovu,prej nikoli zdaj pa kar.odkar ima nov posel in v njem blesti,najvec s strani punc.ali je to kak znak za alarm?

Ne. Je začel gledati nase, mu ni več vseeno:). Razen če je zaposlen kot reševalec iz vode:)).

Odvisno od vajine aktivnosti. Mogoče je samo gledal kakšen pornič in si je zamislil, da bi malo eksperimentiral, če pa vajino spolno življenje ni aktivno bi pa znalo bit tud kaj takega kar se bojiš.

prostitutka? Moška ali ženska?

ti mu enostavno povej, da mu brez kocin ne daš svoje lulike, pa je.

tako je moj začel……. in smo končali

Mene nič ne moti, če se pod pazduho brije, okol tiča je pa grdo.

tiča se samo pedri brijejo. Jao ti!

TAko se začne…..in kmalu konča!!

Ja. Da je postal civiliziran.

Če je obrit, mu zgleda večji. Zate?

Aha, če se ženske brijejo, se zase. Če se pa moški, se pa za kurbe. Zanimiva logika. Saj potem jim pa res ne ostane drugega, kot da si drugje najdejo kakšno bolj normalno žensko.

je alarm. Vsaka sprememba ima svoj vzrok….če bi bila to vaijna spolnost, bi zagotovo vedela, verjemi. Lahko je sicer nedolžno, ampak za začetek VPRAŠAJ VENDAR NJEGA!!!!!!!!!!!

Tudi moj se je nekega dne začel briti spodaj, počasi sem ugotovila, da ne zame, sedaj je bivši.

Lep pozdrav,

Kot zdravnik vam lahko le svetujem, da se moza izogibate saj lahko tako vedenje vodi do resnih tezav. Tako psihičnih kot fizičnih. Lani smo imeli podoben problem, ki se je končal tragično z pobojem celotne družine. Te znaki so prepoznavni znaki psihopata ali še huje pedofila. Da nebo ogrožal vas ter otrok se raje ločite pri priči.

Lp, dr. Mirjan Babić

Mogoče mu ga pa nočeš potegnit, pa si kdaj prigovarjala, da te motijo kocine po ustih, pa se morda zato brije spodaj; tebi pa verjetno še vedno ne paše, tista orala in najdeš vsak izgovor. V tem je problem.

Prej se nikoli ni.sem mu povedala da me to ne moti in da nocem da se pobrije.no,pa se ke
Saj imam ves cas obcutek da se nekaj dogaja ampak me morem dokazat.

moj se brije okrog tiča samo poleti, ko je vroče, ker se mu drugače koža vname.
Pozimi pa teh problemov ni.
ja zgleda pa prav smešen.

Dogaja, dogaja, zagotovo dogaja.


Hahahahahha, vsaka ti čast za ta post !!!

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Očitno želi ženskam ugajati.
S kakšnim namenom, je pa težko reči. Odvisno od tega kakšen odnos imata. Si zaupata…..

Pa kaj imaš ti s tem?

Tema je navadna provokacija.

Ne vem če je res provokacija, lahko pa bi bilo resnično. In verjamem, da tudi je resnično, pa četudi ne v konkretnem primeru.

Glede britja, pa tudi meni ne potegne najbolj. Zakaj ne…hm, mogoče so prepričanja, da moškega dela tudi neka poraščenost, drugače moški ni “moški” oz. nima videza moškega, ampak videza fantka. Vsaj jaz tako gledam na te stvari. Zato meni res to ni všeč, da se moški brije. Pa že raje vidim, da je cel poraščen, kot pa cel pobrit.

Me pa zanima, če se kateri brije, torej brije po celem telesu, še posebno pa okoli spolovila, ne samo po bradi, da izjasni, kaj mu to pomeni, predstavlja, kaj ob tem občuti oz. kako se vidi. Bi rada vedela.

Glede teme sem prepričana, da je provokacija zaradi načina pisanja (in ponavljanja vedno ene in iste trditve avtorice), ampak okej, lahko pa drugi debatiramo o tem na splošno.

V zadnjem času sem srečala več moških, ki so imeli zelo malo dlak po trebuhu, hrbtu (edino veliko po rokah in nogah). Kaj zdaj? Brijejo se ne, taki so že po naravi. Pa ni šlo za ene mlade fantke, vsi so bili 35+, niti za boyish look, oblečeni so delovali možato, no, razen enega, ki je izjemno suh (pri 180 cm ima 65kg).

Mislim da so medvedje ala naši fotri out. 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close