moz se je zacel briti pod pazduho ter spodaj je to kak znak…
Lep pozdrav,
Kot zdravnik vam lahko le svetujem, da se moza izogibate saj lahko tako vedenje vodi do resnih tezav. Tako psihičnih kot fizičnih. Lani smo imeli podoben problem, ki se je končal tragično z pobojem celotne družine. Te znaki so prepoznavni znaki psihopata ali še huje pedofila. Da nebo ogrožal vas ter otrok se raje ločite pri priči.
Lp, dr. Mirjan Babić
Ne vem če je res provokacija, lahko pa bi bilo resnično. In verjamem, da tudi je resnično, pa četudi ne v konkretnem primeru.
Glede britja, pa tudi meni ne potegne najbolj. Zakaj ne…hm, mogoče so prepričanja, da moškega dela tudi neka poraščenost, drugače moški ni “moški” oz. nima videza moškega, ampak videza fantka. Vsaj jaz tako gledam na te stvari. Zato meni res to ni všeč, da se moški brije. Pa že raje vidim, da je cel poraščen, kot pa cel pobrit.
Me pa zanima, če se kateri brije, torej brije po celem telesu, še posebno pa okoli spolovila, ne samo po bradi, da izjasni, kaj mu to pomeni, predstavlja, kaj ob tem občuti oz. kako se vidi. Bi rada vedela.
Glede teme sem prepričana, da je provokacija zaradi načina pisanja (in ponavljanja vedno ene in iste trditve avtorice), ampak okej, lahko pa drugi debatiramo o tem na splošno.
V zadnjem času sem srečala več moških, ki so imeli zelo malo dlak po trebuhu, hrbtu (edino veliko po rokah in nogah). Kaj zdaj? Brijejo se ne, taki so že po naravi. Pa ni šlo za ene mlade fantke, vsi so bili 35+, niti za boyish look, oblečeni so delovali možato, no, razen enega, ki je izjemno suh (pri 180 cm ima 65kg).
Mislim da so medvedje ala naši fotri out. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.